شما در حال مشاهده هستید چرا یادآوری های دیجیتال سلامت تفاوت ایجاد می کنند | بیمار باند

چرا یادآوری های دیجیتال سلامت تفاوت ایجاد می کنند | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient holding phone at health center that says

یادآوری ها بسیار ساده و در عین حال بسیار مهم هستند. بدون آنها، مردم به موقع در جلسات حاضر نمی شوند، صورت حساب های خود را پرداخت نمی کنند یا به اهداف خود نمی رسند. این امر به ویژه هنگامی که صحبت از مراقبت های بهداشتی به میان می آید به منظور افزایش دسترسی شما به بیماران برای تسهیل مراقبت بهتر، نتایج سلامت و وفاداری بسیار مهم است.

به همان اندازه که باورش سخت است، چیزی به سادگی یک یادآوری سلامت دیجیتال می تواند تأثیر زیادی بر بازگشت سرمایه داشته باشد. در اینجا دلیل است.

قرارهای بیشتر رزرو کنید

تنظیم یک یادآوری برای بیمار برای رزرو وقت خدماتی مانند واکسن آنفولانزا، معاینه سالانه یا انجام کارهای خونی، تلاش زیادی نمی‌کند. ممکن است هر بیمار بلافاصله مایل به مراجعه نباشد، اما اگر پیام‌رسانی با استفاده از خط نهایی ارائه دهنده و سلامت بیمار در طول زمان. حتی اگر کسری از بیماران این کار را انجام دهند، تفاوت ایجاد می کند.

ایجاد وفاداری بیمار

بیماران می‌خواهند به ارائه‌دهنده‌ای بروند که به او اعتماد دارند و با او آشنا هستند، بنابراین اگر یادآوری‌های سلامتی را از پزشک شخصی خود دریافت کنند، به احتمال زیاد به دنبال مراقبت مداوم در مقایسه با سایر سازمان‌های بهداشتی هستند.

این برای ارائه دهندگان عالی است زیرا تا حدودی برای بیماران فعلی مزیتی به آنها می دهد، اما فرآیند تعامل نباید همه یک طرفه باشد. بهتر است که در یک پلتفرم، مانند پلتفرم سلامت دیجیتال، همه جانبه باشد و به بیماران این امکان را می‌دهد که به ارائه‌دهنده خود پیام بدهند و پرداخت کنند. صورت‌حساب‌های آن‌ها، هشدارهای مربوط به نتایج آزمون، قرار ملاقات‌ها و موارد دیگر را دریافت کنید.

ایجاد فرصت های تعامل با بیمار

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همیشه به دنبال راه هایی برای تعامل با بیماران خود هستند. یادآوری دیجیتال یک راه ساده برای انجام این کار است اگر ارائه‌دهنده قبلاً آن را شروع نکرده باشد. اجرای آن آسان است، برای انجام منظم و با کمک ابزاری مانند زیست رایان Insights Accelerator™ نیاز به تلاش کمی دارد.، می‌تواند از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی برای جذب بیمارانی که مدتی است درگیر آن نبوده‌اند، استفاده کند.

ارائه‌دهندگان می‌توانند به سرعت بینش‌هایی را در مورد آنچه که بیمارانشان را تشویق می‌کند تا در مورد سلامتی خود عمل کنند و ارتباطاتی را بر اساس روان‌شناختی آنها برای آنها ارسال کنند، به دست آورند. > نمایه ارائه‌دهندگان می‌توانند پیام‌های عالی را ایجاد کنند، پیام را در پلتفرم مورد نظر بیمار ارسال کنند و آن را در زمان دلخواه خود ارسال کنند تا پیام به شدت در بین بیماران طنین‌انداز شود و آنها انگیزه داشته باشند که به تعامل خود با شما ادامه دهند.

هر ارائه‌دهنده‌ای می‌تواند یادآور سلامت دیجیتال ارسال کند، اما برای انتقال پیام، ارائه‌دهندگان به داده‌ها، اطلاعات و ابزارهای مناسب نیاز دارند. درباره اینکه زیست رایان چگونه می‌تواند به زیست رایان Insights Accelerator™ کمک کند، بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید