چشم انداز جدید سلامت قلب در آمریکا

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

 

The New Landscape of Heart Health in America

پرهزینه ترین وضعیت سلامتی در آمریکا چیست؟ به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC)، این بیماری قلبی است. این سازمان تخمین می‌زند که نتایج ضعیف سلامت قلب و عروق برای کشور بیش از 200 دلار هزینه دارد. میلیارد دلار در سال به دلیل داروهای لازم، خدمات مراقبت های بهداشتی و کاهش بهره وری. انجمن قلب آمریکا گزارش می دهد که حتی نگران کننده تر این است که نرخ بیماری‌های قلبی در ایالات متحده در حال افزایش است، حتی اگر در سطح جهانی کاهش یابد.

روندهای 2019 نتایج سلامت قلب و عروق را هدف قرار می دهند

با تقریبا 48 درصد از ایالات متحده بزرگسالانی که در حال حاضر با بیماری قلبی زندگی می کنند، سازمان های مراقبت های بهداشتی، بیمه گذاران و کارفرمایان همگی برای بهبود تعامل با مصرف کنندگان در معرض خطر تحت فشار هستند. جای تعجب نیست که این فشار سلامت قلب را در بسیاری از روندهای مراقبت های بهداشتی که برای سال 2019 و بعد از آن پیش بینی می شود، در مرکز قرار می دهد.

  • تمرکز بیشتر بر پیشگیری تا درمان—در گزارش روند سال 2019 در مراقبت های بهداشتی، دیلویت خاطرنشان می کند که “پیر شدن جمعیت و افزایش بیماری‌های غیرواگیر باعث دور شدن صنعت از درمان بیماری در کوتاه‌مدت به سمت پیشگیری و مدیریت بیماری و ارتقای رفاه کلی در بلندمدت می‌شود.» چه چیزی طول خواهد کشید؟ نوآوری و افزایش تاکید بر دسترسی، مقرون به صرفه بودن و کیفیت مراقبت. با توجه به تأثیر مالی و تأثیر آن بر کیفیت زندگی، سلامت قلب احتمالاً راهی برای مقابله با این مسائل خواهد بود.
  • افزایش استفاده از هوش مصنوعی (AI)—نسخه اخیر ژورنال کالج آمریکایی قلب و عروقمناطق مختلفی را شناسایی کرد که نتایج سلامت قلب و عروق ممکن است از هوش مصنوعی سودمند باشد:
    • استفاده از داده‌ها از منابع مختلف، از جمله رسانه‌های اجتماعی و EHR، برای به دست آوردن تصویر واضح‌تری از سلامت فرد و پیشرفت بیماری.
    • تعیین اینکه کدام بیماران بر اساس تجزیه و تحلیل اطلاعات ژنتیکی، محیط و سبک زندگی بیشتر از سایرین سود می برند.
    • استفاده از تجزیه و تحلیل‌های پیش‌بینی‌کننده برای بهبود سلامت جمعیت با شناسایی «…افراد در معرض خطر کمتر یا بیشتر ابتلا به بیماری‌های مزمن یا عوارض مرتبط، تنظیم درمان‌های پیشگیرانه و تخصیص منابع محدود به کسانی که بیشتر از آنها سود می‌برند».
    • کشف سریع اطلاعات قابل اجرا از انبوه داده های نظارت از راه دور و ابزارهای پوشیدنی.
  • بهبود پیامدهای سلامت قلب و عروق با استفاده از ابزارهای پوشیدنی—از آنجایی که هوش مصنوعی سودمندی انواع مختلف داده‌ها فراتر از EHR را ثابت می‌کند، ارزش فناوری پوشیدنی نیز در حال رشد است. آزمایشی با بیش از 400000 شرکت‌کننده، معروف به « Apple Heart Study، در حال حاضر در حال ارزیابی اثربخشی استفاده از نرم‌افزار تخصصی بر روی ساعت‌های هوشمند برای تشخیص ریتم غیرطبیعی قلب است. نتایج آزمایشی در اواخر سال جاری پیش بینی می شود.

در حالی که مطالعه این روندها مهم است، ما همچنین باید بدانیم که یک رویکرد یکسان برای سلامت قلب – حتی زمانی که از طریق داده‌های تشخیصی، بالینی و پوشیدنی اطلاع داده شود – غیرقابل پیش‌بینی است. افراد نگرش ها، باورها و انگیزه های متفاوتی را به تجربیات مراقبت های بهداشتی خود می آورند. بخش‌بندی روانشناختی و تشخیص مصرف کننده این اطلاعات را آشکار می کند و بینش هایی را ارائه می دهد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای فعال کردن و درگیر کردن بیماران نیاز دارند.

پنج بینش از مصرف کنندگان مبتلا به بیماری قلبی

زیست رایان Consumer Diagnostic نگاهی عمیق به نیازها ارائه می دهد نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگانی که بیماری های قلبی از جمله کلسترول بالا را مدیریت می کنند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سایر سازمان های مرتبط با مراقبت های بهداشتی چه چیزی می توانند از داده های راه حل های زیست رایان به دست آورند؟

در حالی که پاسخ‌دهندگان مبتلا به بیماری قلبی بیشتر از جمعیت عمومی نشان می‌دهند که آنچه را که پزشک به آنها می‌گوید انجام می‌دهند، کمتر از جمعیت عمومی می‌گویند که برای سلامتی هرچه لازم است خرج می‌کنند. علاوه بر این، مصرف‌کنندگان مبتلا به بیماری‌های قلبی کمتر از جمعیت عمومی نشان می‌دهند که می‌توانند بر مدت‌زمان زندگی‌شان، صرف‌نظر از سابقه خانوادگی، تأثیر بگذارند. به طور کلی، این نظرسنجی نشان می‌دهد که این مصرف‌کنندگان با وجود شرایطشان کمتر به رفتارهای سالم پایبند هستند، اما نسبت به مراقبت‌های دستورالعملی بازتر هستند، حتی اگر فعالانه به دنبال آن نباشند، بنابراین توصیه‌ها و به‌روزرسانی‌های واضح ارائه می‌شود. گزینه‌های جدید مراقبت‌های پیشگیرانه می‌تواند باعث تعامل بیشتر شود.

در میان پاسخ دهندگان مبتلا به ناراحتی قلبی، احساس وظیفه نسبت به خانواده یا اتکا به خانواده خود آشکار شد، اما نه در بین همه پاسخ دهندگان. برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سایر سازمان ها، به این معنی است که سلامت ماندن به خاطر خانواده ممکن است برای برخی انگیزه موثری باشد، اما برخی دیگر ممکن است به رویکرد متفاوتی نیاز داشته باشند.

در مقایسه با جمعیت عمومی، پاسخ‌دهندگان مبتلا به بیماری‌های قلبی به‌رغم اینکه می‌دانند غذا و تغذیه نقش کلیدی در سلامت آن‌ها دارنداحتمال کمتری برای حفظ رژیم غذایی سالم دارند. علاوه بر این، پاسخ دهندگان مبتلا به بیماری های قلبی کمتر از جمعیت عمومی به ورزش می پردازند. این عدم فوریت همچنین در این واقعیت منعکس می‌شود که پاسخ‌دهندگان مبتلا به بیماری‌های قلبی عروقی نیز کمتر از جمعیت نسلی احتمال دارد که درجات بالایی از استرس را گزارش کنند.

  • تعامل با متخصصان مراقبت های بهداشتی

به دلیل وضعیت سلامتی، افرادی که بیماری قلبی و کلسترول بالا دارند، بیشتر از جمعیت عمومی به پزشک مراقبت های اولیه مراجعه می کنند. آنها همچنین احتمال بیشتری دارد که در 12 ماه گذشته دو بار یا بیشتر از جمعیت عمومی به پزشک مراقبت های اولیه خود مراجعه کنند.

در مورد دارو، پاسخ دهندگان مبتلا به بیماری قلبی ابتدا به فروشگاه های زنجیره ای دارو مراجعه می کنند، اما داروخانه های پستی دومین منبع اصلی آنها هستند. این احتمالاً به این دلیل است که نسخه‌های مداوم برای CHD، HPB و کلسترول بالا به خوبی با فرآیندهای استاندارد عملیات سفارش پستی سازگار هستند.

برای بسیاری از این بیماران، مدیریت سلامت قلب آنها دشوار است، به همین دلیل است که ارائه بهترین ابزارهای تعامل مهم است. پلتفرم انگیزه سلامت زیست رایان، با همکاری انجمن قلب آمریکا، محتوا و منابع انجمن را می گیرد و آن را با ابزار دیجیتال زیست رایان و استفاده از تقسیم بندی روانشناختی جفت می کند. برای تقویت تعامل روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. این به بیماران شما اجازه می‌دهد تا بر اساس شرایط خود کنترل سلامت قلب خود را در دست بگیرند.

بسیاری از بینش های دیگر درباره عادات، ترجیحات و انگیزه های مصرف کنندگان در زیست رایان موجود است. Consumer Diagnosticاین بینش گسترده ای را در مورد بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی و موارد دیگر ارائه می دهد. ارائه دهندگان با استفاده از داده های روانشناختی و همچنین آگاهی از روندهای فعلی، می توانند ابتکارات معناداری برای سلامت قلب برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی امروزی ایجاد کنند.

برای اطلاعات بیشتر، تقسیم‌بندی روانشناختی و کاغذ سفید مصرف‌کننده مراقبت سلامت ما را دانلود کنید تقسیم بندی روانشناختی و نحوه اعمال آن در مراقبت های بهداشتی.

دیدگاهتان را بنویسید