شما در حال مشاهده هستید چهار دلیل برای اینکه تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی ضروری هستند

چهار دلیل برای اینکه تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی ضروری هستند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Four Reasons Facebook & Instagram Advertising Are Essential for Healthcare Marketingچه مقدار از بودجه بازاریابی شما به تبلیغات رسانه های اجتماعی پولی؟ آیا از خود می‌پرسید که آیا ارزش سرمایه‌گذاری در تبلیغات فیسبوک مراقبت‌های بهداشتی را دارد؟ اگر در سال 2022 آن را جدی نمی‌گیرید، فرصت عظیمی را برای جذب مخاطبان جدید، افزایش آگاهی، افزایش نرخ تبدیل، و بهبود وضعیت نهایی خود از دست می‌دهید.

با تقریباً 1.9 میلیارد کاربر فعال روزانه (DAU) در فیس بوک و 500 میلیون دلار در استوری اینستاگرام، اجتماعی رسانه ها فرصت تبلیغاتی عظیمی را برای سازمان های مراقبت های بهداشتی فراهم می کنند.

چه چیزی بیشتر، تبلیغات رسانه های اجتماعی بازده سرمایه گذاری (ROI) بالاتری دارند از هر شکل دیگری از تبلیغات در صنعت مراقبت های بهداشتی، و فهمیدن دلیل آن کار سختی نیست.

طبق گزارش مجله انجمن انفورماتیک پزشکی آمریکا، هشت از هر 10 کاربر اینترنتی ایالات متحده، اطلاعات سلامتی را به صورت آنلاین جستجو می کنند و 74٪ این افراد از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

به طور خلاصه، مخاطبان مراقبت های بهداشتی با هدف بالا در رسانه های اجتماعی هستند و وقت آن رسیده است که سازمان شما نیز حضور داشته باشد.

مطمئناً این یک استراتژی اقیانوس آبی نیست، اما بسیاری از سازمان‌ها به دلیل نگرانی در مورد رعایت HIPAA، تمایلی به سرمایه‌گذاری در تبلیغات بهداشتی فیسبوک و تبلیغات اینستاگرام ندارند.

بازاریابان بی‌تجربه اغلب از تاکتیک‌های اجتماعی ارگانیک ترجیح می‌دهند. در حالی که این یک عنصر کلیدی برای یک استراتژی اجتماعی موفق است، پست‌های ارگانیک معمولاً فقط توسط 2-5.2٪ از دنبال کنندگان فعال یک کسب و کار – کسری ناچیز از مخاطبان آن.

رقبای کمتری در فضای اجتماعی پولی به کسب‌وکار شما فرصت قابل توجهی می‌دهد تا یک صف سرنخ سالم ایجاد کند و رهبری فکری را در صنعت و جامعه شما ایجاد کند.

در پست وبلاگ امروز، من به اشتراک می گذارم:

 • چهار دلیل بزرگ برای اینکه سازمان های بهداشت و درمان باید در تبلیغات فیس بوک و تبلیغات اینستاگرام مراقبت های بهداشتی را در اولویت قرار دهند،
 • نحوه حفظ انطباق با HIPAA هنگام تبلیغات سازمان و خدمات آن،
 • و چگونه تیم بازاریابی شما برای ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی مطابق با HIPAA که باعث جذب می‌شوند، با یکدیگر همکاری می‌کنند.

4 دلیل برای استقبال از تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام

آیا از قدرت تبلیغات اجتماعی پولی برای دستیابی به اهداف تجاری خود؟ اگر تمایلی به ورود به این کانال نداشتید، در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا نباید منتظر بمانید:

1. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی شما در فیس بوک و اینستاگرام هستند.

مراقبت‌های بهداشتی شخصی است، بنابراین جای تعجب نیست که مردم برای کسب اطلاعات و آموزش به افرادی که به آنها اعتماد دارند (خانواده، دوستان یا افراد معتبر در جامعه خود) مراجعه کنند. طبق گفته فیسبوک، 1 در 4 مردم برای برقراری ارتباط با مردم به ابزارهای رسانه های اجتماعی تکیه می کنند تا تصمیمات بهداشتی آگاهانه بگیرند. این بدان معناست که بیماران دیگر فقط به شفاهی تکیه نمی کنند. آنها از رسانه های اجتماعی برای مراقبت از سلامت خود استفاده می کنند.

در واقع، 57٪ از مصرف کنندگان گفتند که حضور قابل توجه در رسانه های اجتماعی بر تصمیم آنها در مورد مکان تأثیر می گذارد. برای مراجعه به خدمات پزشکی، و 81% گفت که این نشانه قوی است که یک بیمارستان فناوری های پیشرو را ارائه می دهد.

2. فیس بوک و اینستاگرام ترکیبی منحصر به فرد از مقیاس و هدف گذاری دارند.

فیس بوک و اینستاگرام نه تنها مخاطبان انبوه و گرمی را ارائه می دهند، بلکه نرخ کلیک و نرخ تبدیل را نیز ارائه می دهند:

a. میانگین نرخ کلیک خدمات درمانی (CTR) برای تبلیغات فیس بوک (0.83%) و تبلیغات اینستاگرام (0.98% ) قابل مقایسه با میانگین برای همه صنایع هستند (0.90٪).

ب. میانگین نرخ تبدیل مراقبت های بهداشتی (CVR) برای تبلیغات فیس بوک (11%) به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین نرخ تبدیل در همه صنایع است (1.08٪).

این داده‌ها به من می‌گویند که Meta Business Suite (ابزار رایگانی که فیس‌بوک، اینستاگرام و ابزارهای پیام‌رسانی را متمرکز می‌کند) به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد به راحتی کمپین‌های تبلیغاتی بسیار هدفمند (با استفاده از اطلاعات جمعیتی مخاطبان) در قالب‌های مختلف (نمایش) ایجاد کنند. ، ویدیو و غیره) و مکان‌ها (فیدها، داستان‌ها، حلقه‌ها و غیره).

3. تبلیغات بهداشتی فیسبوک و تبلیغات اینستاگرام برای بازاریابی نسلی بسیار موثر هستند.

تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام تاکتیک‌های بازاریابی فشاری عالی برای بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی برای تقویت روابط خود با بیماران فعلی و دسترسی به بازارهای جدید (مانند نسل‌های مختلف یا مناطق خدماتی) هستند که ممکن است از خدمات شما آگاه نباشند.

مجموعه تجاری متا به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا افراد را در هر دو پلتفرم بر اساس ترجیحات، نگرش‌ها و تربیت‌هایشان هدف قرار دهند. آنها را از سایر گروه ها متمایز کند. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق بیبی بومرها ترجیح می دهند اطلاعات بهداشتی را در جای دیگری دریافت کنند، 28% از نسل Z و 21% از نسل هزاره و نسل X این اطلاعات را در رسانه های اجتماعی جستجو می کنند<.>.

در واقع، مصرف کنندگان بارها و بارها به پلتفرم های رسانه اجتماعی مورد علاقه خود باز می گردند تا اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. از منابعی که می شناسند و به آنها اعتماد دارند.

4. فیس بوک و اینستاگرام در تمام مراحل قیف مراقبت های بهداشتی تأثیر دارند.

چه هدف کسب‌وکار شما جذب مخاطب جدید باشد یا تبدیل یک مخاطب با هدف بالا، Meta Business Suite به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا مشتریان را به طرق مختلف هدف قرار دهند و آنها را بیشتر به قیف بازاریابی سوق دهد.

آنها می‌توانند لحظات کلیدی سفر آنلاین مشتری را شناسایی کرده و او را متقاعد کنند که اقدام خاصی انجام دهند:

 • آگاهی

  با تبلیغات اینستاگرام یا فیس بوک مراقبت های بهداشتی، می توانید مخاطبان جدیدی را با نام تجاری خود معرفی کنید و کسب و کار خود را به عنوان یک رهبر فکری در فضای خود با استفاده از تبلیغات متمرکز بر آموزش عمومی و حمایت از مسائل بهداشت عمومی تثبیت کنید.<.>

 • علاقه

  مخاطبان جویای اطلاعات جدید و موجود را با جریان مداوم تبلیغات آموزشی که به محتوای مرتبط پیوند می‌دهند (مانند پست‌های وبلاگ قابل اشتراک‌گذاری، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، اینفوگرافیک‌ها، ویدئوها، پادکست‌ها و غیره) پرورش دهید و موقعیت شما را مشخص کند. در بازار.

 • میل

  مخاطبان تصمیم‌گیری را با تبلیغات اینستاگرامی مراقبت‌های بهداشتی که راه‌حل‌هایی برای مشکلات آن‌ها شناسایی می‌کنند و الهام‌بخش اقدام هستند، تشویق کنید.

 • عمل

  با تبلیغاتی که اثبات اجتماعی را ترویج می‌کنند (به عنوان مثال، توصیفات، مطالعات موردی، و غیره) مخاطبان با هدف بالا را الهام بخش و متقاعد کنید.

حفظ انطباق HIPAA با تبلیغات فیس بوک بهداشت و درمان

فیس‌بوک و اینستاگرام سیاست محکمی در مورد تبلیغات مراقبت‌های بهداشتی ندارند زیرا آنها هنگام ساخت پلت فرم تبلیغاتی خود مقررات HIPAA را در نظر نگرفتند. علاوه بر این، آنها قرارداد همکاری تجاری (BAA) با سازمان های مراقبت های بهداشتی امضا نخواهند کرد. یک قرارداد کتبی بین یک نهاد تحت پوشش و یک شریک تجاری که طبق قانون برای انطباق با HIPAA لازم است.

یک BAA یک تعهد تعهدی ایجاد می کند که دو طرف را متعهد می کند. بنابراین، اگر یکی از اعضا یک BAA را نقض کند، دیگری دارای رجوع قانونی است. با این حال، نهادهای تحت پوشش (سازمان های مراقبت های بهداشتی) تا زمانی که اطلاعات بهداشتی محافظت شده (PHI) را به اشتراک نگذارند، می توانند با خیال راحت از این پلت فرم استفاده کنند.*

فیس‌بوک، اینستاگرام و سایر پلت‌فرم‌های اجتماعی دائماً در حال تکامل هستند تا نیازهای متغیر مصرف‌کنندگان و تنظیم‌کننده‌ها را برآورده کنند. پیمایش تبلیغات در فیس بوک مراقبت های بهداشتی می تواند چالش برانگیز باشد، به ویژه در مورد انطباق با HIPAA. اما با توجه به مخاطبان زیاد، قابلیت‌های هدف‌گیری و نرخ کلیک جذاب و نرخ تبدیل (CTR/CVR) پر از فرصت است.

در اینجا نحوه استفاده ایمن از این ابزارها برای سازمان مراقبت بهداشتی خود آورده شده است:

چه چیزی را نباید به اشتراک بگذارید

 • هر گونه جزئیات شخصی مرتبط با وضعیت سلامتی فرد
 • نام یا ایمیل بیمار 
 • هر گونه اطلاعات، داستان یا شرایط خاص بیمار—حتی اگر نام آن حذف شده باشد
 • عکس‌های بیماران یا مدارک پزشکی آنها
 • عکس‌هایی که PHI در پس‌زمینه قابل مشاهده هستند

آنچه می توانید با خیال راحت به اشتراک بگذارید

 • به‌روزرسانی‌ها یا اخبار در مورد یا مرتبط با مطب یا بیمارستان شما (رویدادها، ساعات کاری، مکان و غیره)
 • محتوای آموزشی درباره موضوعات رایج یا به موقع سلامت
 • ارتباطات بحران (به‌روزرسانی‌های سلامت، آنفولانزا، کووید-19، و غیره)
 • نکات بهداشتی و تندرستی
 • پشتیبانی از مشاغل و شرکای محلی

چه کسی مسئول ایجاد تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام در تیم شما است؟

چه یک تیم بازاریابی داخلی کامل داشته باشید یا با یک آژانس بازاریابی با تجربه با تخصص خاص صنعت کار کنید، ضروری است بدانید که چگونه هر نقش به توسعه تبلیغات بهداشتی فیس بوک و کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام منطبق با HIPAA کمک می کند. درایو تبدیل.

 • مدیر حساب

  مدیر حساب بر رابطه آژانس و مشتری نظارت می‌کند، نیازهای مشتریان را تعیین می‌کند (آنچه برای دستیابی به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت به دنبال آن هستند) و اطمینان حاصل می‌کند که آژانس ارائه می‌دهد. آنها استراتژی و بودجه کلی را برای کمپین های رسانه های اجتماعی انتخاب می کنند و بین تیم های خلاق مشتری و دیجیتال در طول کمپین ارتباط برقرار می کنند.

 • مدیر خلاق

  مدیر خلاق دیدگاه خلاقانه را در مسیر خود نگه می دارد. آنها همچنین بر مفهوم، جهت، و قطعات زیبایی‌شناختی و کاربردی طراحی تبلیغات نظارت و مدیریت می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که هر بخش به گونه‌ای کنار هم قرار می‌گیرد که استانداردهای برند مشتری را رعایت می‌کند.

 • کپی رایتر

  کپی رایتر یک کپی واضح و مختصر برای تبلیغات، مواد بازاریابی و وب‌سایت‌ها ایجاد می‌کند تا خوانندگان را درگیر کند و آنها را برای انجام کاری ترغیب کند (مثلاً یک قرار رزرو کنید، تماس تلفنی بگیرید یا از وب‌سایت مشتری بازدید کنید).

 • طراح گرافیک

  طراح گرافیک مفاهیم جدید را توسعه می‌دهد، محتوای بصری قانع‌کننده طراحی می‌کند، و گرافیک‌ها و طرح‌بندی‌ها را روی دستگاه‌های مختلف آزمایش می‌کند تا تصویر برند را تقویت کند و افراد بیشتری را متقاعد کند که اقدام مورد نظر را انجام دهند.

 • عکاس/فیلمبردار

  عکاس یا فیلمبردار لحظه‌ای منحصربه‌فرد را ثبت می‌کند که می‌تواند افراد را درگیر کند و الهام‌بخش آن‌ها باشد تا اقدام مورد نظر را انجام دهند. تبلیغات اجتماعی پولی با عکس‌ها یا ویدیوهای باکیفیت که نقاط درد مشترک را تعریف می‌کنند و اینکه چگونه کسب‌وکار شما می‌تواند به حل آنها کمک کند، نیز یک راه مقرون‌به‌صرفه برای ایجاد آنلاین برند شماست.

 • متخصص بازاریابی اجتماعی پولی

  متخصص بازاریابی اجتماعی پولی کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند را راه‌اندازی، نظارت و بهینه‌سازی می‌کند تا ترافیک و تبدیل‌های بیشتری را افزایش دهد. آنها همچنین موفقیت کمپین های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی را برای اطلاع از تصمیمات سرمایه گذاری اندازه گیری و ارزیابی می کنند.

اگر کسب‌وکار شما به دنبال راهی سریع و مقرون‌به‌صرفه برای افزایش تولید سرنخ و هدف‌گیری مجدد مخاطبان، افزایش نرخ تبدیل و بهبود درآمد شماست، زمان آن رسیده است که بودجه خود را مجدداً تخصیص دهید و اجتماعی پولی را در اولویت قرار دهید.

* البته زیست رایان یک شرکت حقوقی نیست و این وبلاگ برای ارائه مشاوره حقوقی نیست. همیشه در مورد هر مسئله حقوقی یا سؤالی که دارید با یک وکیل واجد شرایط صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید