چه تأثیری بر «تصمیم‌کنندگان عمدی» برای خرید بیمه سلامت دارد؟ (قسمت 1 از 5)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه


پارت 1 از 5


willfull_endurer.jpg

“>نوشیدنی چیزی را که دوست ندارید و کاری را انجام دهید که ترجیح نمی‌دهید.”

مارک تواین این کلمات را نوشته است، اما این احساس شبیه چیزی است که یک فرد استقامتی می‌تواند بگوید. ما بر اساس بخش‌بندی روانشناختی می‌دانیم مدلی که افراد با اراده در زمان حال زندگی می کنند و معتقدند که چیزهای مهمتری وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کرد تا بهبود سلامتی خود برای آینده.

این نگرش با این واقعیت منعکس می‌شود که 18 درصد افراد دارای اراده دارای بیمه درمانی نیستند. افراد استقامت اراده کمترین احتمال را در میان پنج بخش روانشناختی پنج راه حل زیست رایان دارند که تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند. بنابراین چگونه بیمه‌گران سلامت می‌توانند به بخشی نفوذ کنند که از مراجعه به پزشک اجتناب می‌کنند، مگر در مواردی که کاملاً ضروری است؟

▶ درک نگرش افراد با اراده نسبت به بیمه سلامت

قبل از اینکه عمیق‌تر در مورد نظر افراد استقامتی در مورد بیمه درمانی عمیق‌تر شویم، به درک نظر آنها در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) و اصلاحات مراقبت‌های بهداشتی به طور کلی کمک می‌کنیم.


افراد با اراده در زمان حال زندگی می کنند و معتقدند که چیزهای مهم تری وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کرد تا بهبود سلامت آنها برای آینده.<.>


طبق راه حل های زیست رایان’ در مطالعه سالانه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، افراد دارای اراده بیشتر از سایر بخش ها موضعی دوسوگرا در مورد ACA اتخاذ می کنند، با 22 درصد نشان می دهد که آنها نه از این قانون حمایت می کنند و نه مخالف آن هستند. health_cost.pngجای تعجب نیست که 34 درصد نیز موافق هستند این بیانیه، “من نیازی به نگرانی در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه / اصلاحات مراقبت های بهداشتی امروز ندارم. وقتی مجبور شوم نگران این خواهم بود.”

خبر خوب؟ به اندازه کافی عجیب، تعداد بیشتری از افراد دارای اراده – 33 درصد – معتقدند که اصلاحات مراقبت های بهداشتی آنها را نسبت به جویندگان تعادل، شعبده بازهای اولویت دار و جهت گیران “بسیار پاسخگوتر” برای سلامتی خود می کند.

با حرکت به سمت باورها و انتظارات آنها در مورد طرح‌های بیمه سلامت، درک این نکته مهم است که 17 درصد از افراد دارای اراده، شرکت‌های بیمه درمانی یا گزینه‌های برنامه را در سال 2015 تغییر داده‌اند – درصدی از نظر آماری بیشتر از جویندگان تعادل، شعبده‌بازان اولویت‌دار و جهت‌گیران.


آنها همچنین بیش از همه بخش‌های دیگر می‌گویند که پوشش رسانه‌ای منفی یک شرکت بیمه سلامت بر تصمیم آنها برای تغییر تأثیر گذاشته است.


چرا؟ بر اساس این نظرسنجی، Willful Endurers بیش از سایر بخش‌های روان‌شناختی زیست رایان به مسائل مربوط به ناتوانی شرکت بیمه سلامت در پوشش مطالبات، داروهای تجویزی یا اقدامات پزشکی اشاره می‌کنند. علاوه بر این، Willful Endurers به ​​این باور اشاره کرد که انگیزه کسب سود جایگزین نگرانی شرکت بیمه سلامت در مورد سلامت و رفاه مشتریانش است. استقامت‌کنندگان اراده، ذاتاً، نسبت به سایر بخش‌ها، سوء ظن سازمانی را در خود جای داده‌اند. و اگر این کافی نیست، آنها همچنین بیشتر از همه بخش‌های دیگر می‌گویند که پوشش رسانه‌ای منفی یک شرکت بیمه سلامت بر تصمیم آنها برای تغییر تأثیر گذاشته است.

▶ بازاریابی بیمه سلامت که افراد عمدی را درگیر می کند

لغت “سرسخت” ممکن است زمانی به ذهنتان خطور کند که به افراد استقامتی فکر می کنید. به هر حال، این بخش کمترین احتمال را دارد که عادت ها را تغییر دهد یا در آینده سرمایه گذاری کند. اما این بدان معنا نیست که آنها بخش غیرممکنی برای دسترسی هستند. شما فقط باید نگرش آنها را در مورد سلامتی و تندرستی درک کنید و تاکتیک های بازاریابی و برنامه های بیمه درمانی را توسعه دهید که با انتظارات و نیازهای منحصر به فرد آنها صحبت می کند.

data_side.jpgبه عنوان مثال، 21 درصد از داوطلبان استقامتی، طرح های بیمه درمانی خود را از طریق صرافی فدرال خریداری کردند – درصدی بالاتر از همه بخش های دیگر. اگر شرکت شما برنامه‌ای برای مبادله نداشته باشد، بعید است که با تقریباً یک چهارم Willful Endurers ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر این، از آنجایی که آنها تمایل دارند بر ارزش درک شده پوشش تمرکز کنند، به ویژه از نظر پرداخت های مشارکتی، هنگام برقراری ارتباط با این بخش، باید بر مقرون به صرفه بودن و ویژگی ها تأکید کنید. همچنین واضح است که Willful Endurers تحت تأثیر رسانه ها یا حتی دیدگاه پزشک خود نسبت به ارائه دهنده بیمه هستند، برای مبارزه با این تمایل باید در همان ابتدا با مشتریان احتمالی و مشتریان اعتماد کنید. مهمتر از همه، از آنجایی که افراد با اراده در «اینجا و اکنون» زندگی می کنند، ارزش پیشنهادی شما باید مشخص کند که چگونه فوراً از پوشش بیمه درمانی بهره مند می شوند — امروز چگونه سود می برند. ؟

درست کردن آن بسیار مهم است. در حالی که 27 درصد از جمعیت عمومی افراد دارای اراده و اراده هستند، یکی از مطلوب‌ترین جمعیت‌شناختی برای بیمه‌گران سلامت – هزاره‌ها – به طور میانگین 43 درصد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این بدان معناست که شما باید طیف وسیعی از کانال‌ها را برای بازاریابی بیمه سلامت خود در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که پیام‌های مناسب را در هر کجا که این مخاطبان متنوع Willful Endurer بخواهند شما را پیدا کنند، به اشتراک می‌گذارید. چه چیزی را باید در بازاریابی بیمه سلامت خود تغییر دهید تا تعامل Willful Endurer را افزایش دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید