چه چیزی بر متقاضیان تعادل برای خرید بیمه درمانی تأثیر می گذارد؟ (قسمت 3 از 5)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

بخش 3 از 5


balance_seekers-1.jpg

هرکسی که تا به حال به «خرده‌درمانی» زیاده‌روی کرده باشد، مطمئناً برای بیمه سلامت خرید نکرده است. A Forbes مقاله در مورد اینکه چرا قانون مراقبت مقرون به صرفه شروع خوبی نداشته است، جان کوئلچ، استاد مدیریت بازرگانی چارلز ادوارد ویلسون در دانشکده بازرگانی هاروارد و استاد سیاست و مدیریت سلامت در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد، برای بینش در مورد راه اندازی سنگلاخ بازار بیمه سلامت فدرال. Quelch خاطرنشان می کند که خرید یک طرح بیمه درمانی یک “خرید کینه ای” است و عدم اشتیاق را به عنوان یک مشکل در بازاریابی بیمه سلامت نسبت می دهد.


هنگامی که صحبت از مزایای اصلاحات مراقبت های بهداشتی به میان می آید، جویندگان تعادل شک دارند.


به هر حال، طرح های بیمه درمانی پیچیده هستند. خرید برای آنها مانند یک کار طاقت فرسا است. کوئلچ می‌گوید: «ابتدا باید مطمئن شوید که افراد مناسب از فرصت‌های جدید آگاه هستند، و سپس باید انگیزه ایجاد کنید و آنها را قادر به یافتن راه‌حل بیمه‌ای کنید که برایشان منطقی باشد.» و بیمه‌های سلامت وقتی صحبت از جویندگان تعادل، یکی از پنج بخش روانشناختی است، کارشان را قطع می‌کنند. توسط راه حل های زیست رایان تعریف شده است.

▶ جویندگان تعادل طرفدار ACA نیستند

جویندگان تعادل عموماً در مورد سلامتی خود فعال هستند، اما به طور قابل توجهی بیشتر از یک بخش فعال دیگر – دستیابی به خود – با ACA مخالفت می کنند. بر اساس نظرسنجی راه حل های زیست رایان از جویندگان تعادل، ما همچنین می دانیم که آنها در مورد مزایای اصلاحات مراقبت های بهداشتی شک دارند.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی:

28 درصد دیدگاهی تا حدی منفی یا بسیار منفی از تأثیر ACA بر دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی گزارش می‌کنند.

کیفیت مراقبت های بهداشتی:

32 درصد دیدگاهی تا حدودی منفی یا بسیار منفی از تأثیر ACA بر کیفیت مراقبت‌های بهداشتی دارند.

هزینه های از جیب شما:

40 درصد تا حدودی دیدگاه منفی یا بسیار منفی نسبت به تأثیر ACA بر هزینه های مراقبت های بهداشتی شخصی خود دارند.

 
healthcare.gov_blog_side.jpgتردیدهایی که جویندگان تعادل در مورد دولت دارند مشارکت در مراقبت های بهداشتی نشان دهنده نگرش بزرگ تری است که بین جویندگان تعادل مشترک است. این بخش روانشناختی معتقد است که خود آنها – نه متخصصان مراقبت های بهداشتی – تعریف می کنند که موفقیت در سلامتی آنها چگونه است. شاید در نتیجه، جویندگان تعادل – مانند افراد استقامتی اراده‌ای – از نظر آماری بیشتر از شعبده‌بازان اولویت‌دار، خود دست‌یافته‌ها و جهت‌گیران از پوشش بیمه برخوردار باشند.

علاوه بر این، این عدم اعتماد – یا رگه مستقل، بسته به دیدگاه شما – به این معنی است که جویندگان تعادل برای اطلاعات در مورد طرح های بیمه سلامت به منابع دیگری مراجعه خواهند کرد. دوستان و خانواده یا انجمن‌های اجتماعی بر تصمیم‌گیری‌های آنها تأثیر می‌گذارند، بنابراین بازاریابی بیمه سلامت باید پیام‌های مناسب را ایجاد کند و آنها را در مکان‌های مناسب برای ارتباط با این بخش از خریداران به اشتراک بگذارد.

▶ جویندگان تعادل از طرح های بیمه سلامت چه می خواهند؟

با توجه به نگرش آنها در مورد ACA، بازاریابی موثر بیمه درمانی باید عواملی را که جستجوگران تعادل می‌گویند برای آنها مهم‌تر است، بررسی کند. طبق تحقیقات ما، درصدهای زیر از جویندگان تعادل، این ویژگی ها را بسیار مهم/بسیار مهم ارزیابی می کنند:

حق بیمه سالانه معقول-92 درصد

یک شرکت بیمه قابل اعتماد—90%

گزینه‌های پوشش پزشکی که نیازهای خاص خانواده من را برآورده می‌کنند—۹۰ درصد  

پرداخت مشترک معقول-89 درصد

اطلاعات قابل فهم در مورد پوشش طرح-89 درصد

در دسترس بودن مراقبت های مورد نیاز بدون تاخیر-89 درصد

علاوه بر این، 88 درصد از جویندگان تعادل می‌خواهند این اطمینان را داشته باشند که بر تصمیم‌های مراقبت‌های بهداشتی خود کنترل خواهند داشت، که تفاوت آماری معنی‌داری در مقایسه با افراد با اراده، شعبده بازان اولویت‌دار و جهت‌گیران دارد.


بازاریابان باید به خاطر داشته باشند که
این بخش مستقل به
سیستم مراقبت های بهداشتی — و بازیگران آن بی اعتماد است.


یکی از راه‌هایی که می‌توانید با جویندگان تعادل کنار بیایید، ممکن است از طریق طرح‌های بیمه درمانی باشد که به رفتارهای سلامتی مثبت پاداش می‌دهد. هشتاد و چهار درصد از جویندگان تعادل گفتند که به شدت موافق یا موافق هستند که شرکت های بیمه سلامت باید با ارائه کاهش در حق بیمه و پرداخت های مشترک یا ارائه کوپن برای محصولات سالم، رفتارهای سالم را تشویق کنند. علاوه بر این، 40 درصد اعلام کردند که دریافت تخفیف برای عضویت در باشگاه مشوقی مطلوب خواهد بود.

تأثیر گذاشتن بر مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی برای خرید و انتخاب طرح‌های بیمه سلامت، نبرد سختی است. وقتی نوبت به جویندگان تعادل می رسد، مبارزه می تواند حتی بیشتر باشد. بازاریابان باید به خاطر داشته باشند که این بخش مستقل به سیستم مراقبت های بهداشتی و بازیگران آن اعتماد ندارد، بنابراین شما باید بر بدبینی آنها غلبه کنید و اولویت های آنها را برای جلب نظر آنها بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید