شما در حال مشاهده هستید چه چیزی بزرگترین مختل کننده مراقبت های بهداشتی در سال 2018 خواهد بود؟

چه چیزی بزرگترین مختل کننده مراقبت های بهداشتی در سال 2018 خواهد بود؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

healthcare-disruptors.jpgسه سال پیش، مراقبت های بهداشتی تحت یک تحول، که توسط مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی و شرکت های ارائه دهنده خدمات هدایت می شود. به آنها. اصلاحات تحت رهبری دولت، از برنامه های تشویقی برای پذیرش فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی گرفته تا بازارهای بیمه مبتنی بر قانون مراقبت مقرون به صرفه، توپ را به خود اختصاص دادند، اما مصرف کنندگان که با مسئولیت بیشتری در قبال هزینه های مراقبت های بهداشتی روبرو هستند، تأثیر قابل توجهی بر کل صنعت داشته اند. /span>

با توجه به ابهامات مداوم در مورد سرنوشت ACA، به قول معروف همچنان می‌توانیم انتظار چیزهای غیرمنتظره را داشته باشیم. اما یک واقعیت واضح است: مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی به الهام بخشیدن به نوآوری و اختلال در چشم انداز مراقبت های بهداشتی ادامه خواهد داد.

در سال 2015، تام مین، شریک شرکت مشاوره جهانی الیور وایمن و یکی از نویسندگان گزارش “انقلاب بیمار به مصرف کننده” گفت که “توانمندسازی مصرف کننده چیزی است که بسیاری از بازارها را سرنگون کرده است. ” بیایید به آنچه مین «سه حرکت اساسی بازار سلامت 2.0» نامیده است نگاهی بیاندازیم و ببینیم که چگونه آنها در حال تکامل و تغییر شکل مراقبت های بهداشتی در آمریکا هستند.

در سال 2015، باب ترویا، که در Quantifiedbob.com وبلاگ می نویسد، در مورد پتانسیل داده های تولید شده توسط بیمار با CBS صحبت کرد و گفت: “ما افراد بسیار عادی هستیم. مهم این نیست که ببینیم چه کسی می‌تواند بیشترین ابزار را بپوشد و بیشترین تعداد افراد در جهان باشد. بسیاری از ما تکنیک‌ها و تجربیات خود را به اشتراک می‌گذاریم و سعی می‌کنیم در تلاش برای خودآگاهی یا درک بهتر خود به یکدیگر کمک کنیم.»

با وجود این همهمه، تا دسامبر 2016، به نظر می رسید که ابزارهای پوشیدنی بیومتریک – مانند حلقه های خلق و خوی دهه 70 – جذابیت خود را از دست می دهند. به عنوان اشاره می کند: «قیمت سهام Fitbit به سرعت در حال کاهش بود. فروش اپل واچ برای دو فصل متوالی کاهش یافته بود و Pebble به تازگی در یک فروش آتش سوزی خریداری شده بود.

یک سال بعد، به لطف نوآوری‌های مداوم در دقت حسگر برای دستگاه‌های پوشیدنی و جمع‌آوری داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌های بهبود یافته، بینش‌هایی را از اطلاعات آشکار می‌کند، Quantified Self زنده و سالم است. داده های تولید شده توسط بیمار به ویژه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیماران با شرایط خاص سلامتی ارزشمند بوده است، از جمله:

  • اختلال دوقطبی
  • سرطان
  • افسردگی
  • دیابت
  • سکته مغزی

مشاور HIT خاطرنشان می کند، “داده های تولید شده توسط بیمار در حال حاضر نقش مهمی را در کارآزمایی های بالینی و نظارت از راه دور بیمار ایفا می کند و این روندها فقط تسریع خواهند شد. ”

در سال 2015، مین گفت که نتیجه اینکه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی پوست بیشتری در بازی داشته باشند، «اساس رقابت را از شهرت و ارجاع به قیمت، ارزش و نتایج تغییر خواهد داد.»

علاوه بر این، ظهور بازیگران خرده‌فروشی در حوزه مراقبت‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را برای ارائه شفافیت بیشتر قیمت‌ها تحت فشار قرار می‌داد. شفافیت هزینه تا حدی به دلیل پیچیدگی‌های مراقبت‌های بهداشتی و بیمه سلامت مبهم باقی می‌ماند، اما مصرف‌کنندگان در حال تبدیل شدن به تحصیلات بهتر و مدافعان سرسخت‌تری برای خود هستند.

علاوه بر این، قانون جدید که این ماه در کلرادو اجرایی شد، می‌تواند اولین نشانه از آینده باشد: اکنون بیمارستان‌ها موظف هستند قیمت‌های خودپرداختی را برای بیماران برای 50 کد گروهی رایج مرتبط با تشخیص و 25 رایج‌ترین کد صورت‌حساب فناوری رویه‌ای روی وب‌سایت‌های خود ارسال کنند. در صورت عدم وجود وب سایت، یک سند یک صفحه ای باید در دسترس بیماران باشد. مطب‌های پزشک نیز ملزم هستند با ارسال قیمت‌های 15 روش رایج خود، از آنها پیروی کنند.

در «انقلاب بیمار به مصرف‌کننده»، مین نوشت که تیم‌های مراقبت هوشمند و مشترک متشکل از پزشکان، دستیاران پزشک، پرستاران، مددکاران اجتماعی – حتی مربیان سلامت – برای هماهنگ کردن مراقبت‌ها، با استفاده از داده‌ها برای پیش‌بینی، با یکدیگر همکاری خواهند کرد. مراقبت شخصی و فناوری که امکان نظارت بر شاخص های کلیدی سلامت را فراهم می کند.

این تغییر به سمت سلامتی، مداخله و پیشگیری، به جای درمان صرفاً بیماران پس از بیماری، با استفاده از تقسیم بندی روانشناختی و فناوری تعامل با بیمار. بینش بهتر در مورد دیدگاه‌ها و باورهای منحصربه‌فرد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی را قادر می‌سازد تا ارتباطات بیمار را با پیام‌های مرتبط‌تر تقویت کنند. وقتی چنین بینش‌هایی با پلتفرم‌های خودکاری که پیام‌رسانی و کانال‌های ترجیحی بیماران را تسهیل می‌کنند ترکیب شوند، می‌توانند تعامل و رفتارهای سلامت پیشگیرانه‌تری را ایجاد کنند.

چیزی که طی سه سال گذشته تغییر نکرده این واقعیت است که از آنجایی که مصرف کنندگان در مراقبت از خود حق انتخاب بیشتری دارند و استفاده از بستری در مواجهه با پیشرفت تکنولوژی و بهبود مدیریت سلامت جمعیت کاهش می یابد، بیمارستان ها باید بیشتر به این فکر کنند. محبوب ترین مارک های مصرف کننده برای ایجاد روابط پایدار با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی.

چه از طریق مشوق‌ها یا برنامه‌های وفاداری شبیه به برنامه‌هایی که توسط شرکت‌های کارت اعتباری اجرا می‌شوند یا توسط مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه مانند نتفلیکس و آمازون که رفتار مصرف‌کننده را تغییر می‌دهند، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید مصرف‌کنندگان – نه بیماران – را بهتر درک کنند. تحقیقات بازار، از جمله تقسیم‌بندی روان‌شناختی، برای ایجاد ارتباطات معنی‌دارتر و تأثیرگذارتر با مخاطبان هدف بسیار مهم است.

درباره نحوه نوآوری هایی مانند تقسیم بندی روانشناختی و پلتفرم مشارکت دیجیتالی بیمار زیست رایان می‌تواند به شما در موفقیت در بازار مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر مصرف‌کننده در کاغذ سفید در مورد تقسیم بندی روانشناختی یا با راه حل های زیست رایان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درک امروز تماس بگیرید مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی.

دیدگاهتان را بنویسید