شما در حال مشاهده هستید چک لیست وب سایت بهداشت و درمان: ویژگی های سایت های دارای رتبه برتر

چک لیست وب سایت بهداشت و درمان: ویژگی های سایت های دارای رتبه برتر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person sitting at desk, drinking coffee, writing a Healthcare Website Checklist in notebookیک وب سایت بازاریابی تاریخ پایان یا تاریخ مصرف ندارد. در عوض، اثربخشی بی سر و صدا از بین می رود. بدون سیگنال واضح، چگونه می دانید که زمان طراحی جدید فرا رسیده است؟ در اینجا یک وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی چک لیستی از موارد مشترک سایت‌های رتبه‌بندی‌شده برتر است.

چک لیست وب سایت مراقبت های بهداشتی: ویژگی ها

بیشتر از همه، اگر این اجزای حیاتی را از دست دادید، وقت آن است که وب‌سایت خود را دوباره طراحی و بازسازی کنید:

[__]  سرعت بارگذاری وب‌سایت بسیار مهم است. بازدیدکنندگان اینترنتی انتظار پاسخ‌های فوری دارند. بنابراین، سریعتر بهتر است. پیشرفت تکنولوژی ما را خراب کرده است. ما انتظار رضایت فوری آنلاین را داریم. در نتیجه، اگر یک صفحه وب در عرض چند ثانیه ظاهر نشود، بازدیدکنندگان دوباره کلیک می‌کنند و به جای دیگری نگاه می‌کنند. علاوه بر این، کاربران تلفن همراه نسبت به کاربران دسکتاپ بی صبرتر هستند.

[__]  دستورالعملی برای تلفن همراه یکی از وظایف Google است. Google از آوریل 2015 همه وب‌سایت‌ها را ملزم به سازگاری با موبایل کرد. از آن زمان، این غول موتور جستجو به قول خود مبنی بر اینکه وب‌سایت‌های ضعیف عمل می‌کنند عمل کرده است. رتبه بالایی در نتایج جستجو ندارد. در نتیجه، فرمان تلفن همراه تشخیص می‌دهد که جستجوهای آنلاین – به‌ویژه برای مراقبت‌های بهداشتی – از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنند.

[__]  Call-to-Action شما کاملاً واضح است؟ هر صفحه از یک وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی باید مرحله بعدی واضحی را در اختیار بازدیدکننده قرار دهد. بنابراین، فراخوان برای اقدام (CTA) الهام‌بخش پاسخی برای حرکت رو به جلو در فرآیند است. این باید فریبنده و همچنین آشکار باشد.

[__]  سایت شما شبیه یک طرح زمینه یا الگو نیست. صادقانه بگویم، برخی از سایت‌های از پیش ساخته شده از نظر بصری جالب هستند. اگرچه برخی از سایت‌های D-I-Y «زیبا به نظر می‌رسند»، اما اغلب مشکلات بزرگی را ایجاد می‌کنند. یک چیز، خطر محتوای تکراری و ظاهر شدن سرقت ادبی وجود دارد. این چیزی است که موتورهای جستجو آن را دوست ندارند. در نتیجه، هیچ تمایز مؤثری در وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی که شبیه بسیاری از وب‌سایت‌های دیگر است، وجود ندارد.

[__]  Flash به وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی شما تعلق ندارد. نرم‌افزار فلش – که برای ایجاد و پخش انیمیشن‌ها و غیره استفاده می‌شد – زمانی ابزار محبوبی بود. اما این روزها دلایل خوبی برای حذف آن وجود دارد. به نظر می رسد که گوگل محتوای فلش را ایندکس نمی کند. و این به قرارگیری نتایج جستجوی شما آسیب می رساند. به علاوه، بسیاری از بازدیدکنندگان iOS شما ممکن است دچار مشکل شوند. دستگاه‌های تلفن همراه Apple—iPhone، iPad و غیره—از فلش پشتیبانی نمی‌کنند.

[__]  مراقب محتوای «نازک» باشید. در اصطلاح بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)، صفحات وب‌سایتی که ارزش کمی برای خواننده ارائه می‌کنند، «نازک» هستند (و این خوب نیست.» برای SEO.) بازدیدکنندگان زمانی که ارزش کمی برای آنها وجود دارد، از آنجا دور می‌شوند.

[__]  آیا به طور منظم وبلاگ یا محتوای جدیدی پست می‌کنید؟ تعداد دفعات انتشار برای هر موقعیتی متفاوت است. اما وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی شما باید به‌طور مداوم فعالیت جدیدی داشته باشد. علاوه بر این، محتوا باید اساسی، جالب و/یا «قابل اشتراک‌گذاری» باشد.

[__]  آیا بررسی‌های طرحواره‌ای در وب‌سایت خود دارید؟ بدون دریافت فنی در اینجا، schema کدی است در وب‌سایت شما که به موتورهای جستجو کمک می‌کند اطلاعات با کیفیت بهتری را به بازدیدکننده ارائه دهند. در نتیجه، یک مثال مفید به خصوص Schema Reviews است. این همان چیزی است که آن ستاره های زرد و رتبه بندی را در نتایج جستجو ایجاد می کند. بیایید در مورد وب سایت شما صحبت کنیم…

وب‌سایت‌های مراقبت‌های بهداشتی با رتبه برتر این ویژگی‌ها را به اشتراک خواهند گذاشت. در پایان، اگر سایت شما در یک یا چند مورد از این عناصر حیاتی ضعیف است، لطفاً با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. مهمتر از همه، ما به عنوان یک آژانس سئوی مراقبت های بهداشتی، می توانیم در ممیزی SEO یا ارزیابی بازاریابی دیجیتال کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید