شما در حال مشاهده هستید چک کردن در چک‌آپ‌ها: 3 تاکتیک برای پیشبرد ارتباط بیمار در مراقبت‌های بهداشتی

چک کردن در چک‌آپ‌ها: 3 تاکتیک برای پیشبرد ارتباط بیمار در مراقبت‌های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female doctor showing something on a laptop to an older male patient

این فصل بازگشت به مدرسه است، به این معنی که فصل معاینه برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی نیز هست. در حالی که کودکان و نوجوانان معمولاً در این زمان از سال اکثر بیماران را تشکیل می دهند، زمان خوبی برای ارزیابی مجدد همه بیماران است. شیوه های تعامل و ببینید که در کجا می توان پیشرفت هایی انجام داد. برای برخی از ارائه دهندگان، این می تواند یک بازنگری کامل باشد، به ویژه خروج از همه گیری.

چه در حال انجام معاینات مهدکودک برای مدرسه یا والدین برای امتحان سالانه آنها باشید، در اینجا سه ​​تاکتیک وجود دارد که ارائه‌دهندگان می‌توانند برای پیشبرد ارتباطات بیمار خود از آنها استفاده کنند.

3 تاکتیک برای پیشبرد ارتباطات بیمار در مراقبت های بهداشتی

1. شخصی سازی ارتباط بیمار با Psychographics

قبل از اینکه ارائه‌دهندگان تغییرات کوچکی در استراتژی مشارکت بیمار خود ایجاد کنند، اهداف گسترده‌تری را در نظر بگیرید و تعیین کنید که آیا تغییر بزرگ‌تری لازم است یا خیر. یک تغییر گسترده می تواند تمام آن چیزی باشد که برای رفع مشکلات کوچکتر دیگری که به یک مشکل بزرگتر کمک می کنند، نیاز است.

برای مثال، بیماران ممکن است پیام‌های مربوط به معاینات سالانه خود را دریافت نکنند، اما ممکن است به این دلیل باشد که این گزاره به گونه‌ای تنظیم نشده است که با بیماران طنین انداز شود. به هر حال، یک رویکرد یک‌اندازه برای همه در مورد بسیاری از بیمارانی که انگیزه‌های مختلفی دارند، بی‌تفاوت خواهد بود. بخش‌بندی روانشناختی می‌تواند پاسخ باشد. روانشناسی نگاهی به انگیزه‌های عمیق‌تر در میان مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، مانند ایده‌آل‌ها و باورهای آنها، می‌اندازد تا مشخص کند چه چیزی آنها را متقاعد می‌کند که از سلامت خود مراقبت کنند. این بخش‌ها از فعال‌ترین در مورد سلامتی تا حداقل رتبه‌بندی می‌شوند.

ترجیحات کانال نیز در میان بخش های روانشناختی در موضوعات ارتباط متفاوت است. بیایید مثال قبلی از پیام‌های چک‌آپ سالانه را در نظر بگیریم. یک بخش، شعبده بازان اولویت دار، از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری ترجیح می دهد یادآوری های چک آپ را از طریق ایمیل دریافت کند، در حالی که افراد پایدار با اراده کمترین احتمال را در بین همه بخش ها ترجیح می دهند این کانال را ترجیح دهند.

روش برگزیده دریافت اطلاعات از ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی – یادآوری برای معاینات سالانه

جمعیت عمومی

(n=5000)

خودیافتگان

(n=1032)

a

جویندگان تعادل

(n=775)

b

شعبده بازان اولویت دار

(n=586)

c

مسیر گیرندگان

(n=743)

د

استقامت کنندگان اراده

(n=1864)

e

ایمیل

40.1٪

 

44.1٪

e

40.5٪

e

51.4٪

ابده

45.1٪

ابه

32.3%

اگر ارائه دهندگان از قالب یکسانی برای تماس با بیماران استفاده کنند، پیام ممکن است به خوبی در برخی از مخاطبان طنین انداز شود، اما دیگران را کاملاً بیگانه کند. این همچنین در مورد زمان ارسال آن، فرکانس پیام، کانال‌های تکمیلی و غیره صدق می‌کند.

از طریق زیست رایان Insights Accelerator™، ارائه دهندگان می توانند به این اطلاعات بینش مصرف کننده مراقبت های بهداشتی به علاوه داده های جمعیت شناختی و گرما دسترسی داشته باشند. -داده‌های نقشه‌برداری شده که می‌تواند بیشتر شانس ارتباط بیماران با ارتباطات ارائه دهنده را افزایش دهد.

هدف این است که به ارائه دهندگان کمک کنیم تا مصرف کنندگان فوری مراقبت های بهداشتی خود را بهتر درک کنند تا بتوانند به خوبی با آنها ارتباط برقرار کنند و علم مصرف کننده نشان داده شده است که این کار را انجام می دهد.

2. ارتباطات بیمار را ثابت نگه دارید

بهترین راه برای برقراری ارتباط با بیمار برای به اشتراک گذاشتن پیام مناسب در کانال مناسب در زمان مناسب. در این مرحله، اکثر ارائه دهندگان باید از ارتباطات دیجیتالی بیمار برای کمک به همه چیز از پذیرش مجدد، ایجاد وفاداری بیمار در مراکز مراقبت فوری یا سایر موسسات ارائه دهنده و بهبود نتایج سلامت. بدون شخصی سازی ارتباطات بیمار، پیام ها گم می شوند یا نادیده گرفته می شوند.

کلید ارتباط خوب، ثابت ماندن است. هنگامی که ارتباطات در همه جا وجود دارد، پیام ها تمرکز و اعتبار خود را از دست می دهند. لحن، تحویل، فرکانس، پلتفرم، ظاهر و احساس همه در هنگام برقراری ارتباط خوب یک پیام تفاوت ایجاد می کنند. ترکیب روان‌شناسی می‌تواند کار را بسیار آسان‌تر کند، زیرا انگیزه‌های بخش نیز با لحن، فرکانس و ظاهر سازگار است.

3. گردش‌های کاری دیجیتال

را وارد کنید

به لطف قابلیت‌های منحصربه‌فرد زیست رایان، ترکیب جریان‌های کاری پیچیده و پویا در سیستم‌های مشارکت بیمار آسان‌تر است. نیاز به یک بیت کدنویسی از طرف ارائه دهنده دارد. ارائه‌دهندگان می‌توانند سفر بیمار را آن‌طور که می‌خواهند شخصی‌سازی کنند و همه نقاط تماس را ردیابی کنند تا پاسخ‌های بیمار در زمان واقعی ردیابی شود و همه برنامه‌نویسی‌ها به عنوان یک سرویس مدیریت‌شده توسط زیست رایان انجام شود.

واقعیت این است که ارتباط خوب با بیمار منجر به مشارکت بهتر بیمار می شود. در محبوب ترین وایت پیپر ما، تقسیم بندی روانشناختی و کاربرد عملی آن در تعامل با بیمار و تغییر رفتار، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید