شما در حال مشاهده هستید چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند مصرف کنندگان مدیکر را جذب کنند

چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند مصرف کنندگان مدیکر را جذب کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Daughter looking over laptop with elderly father

در عرض چند هفته، ثبت نام بیمه درمانی از جمله ثبت نام Medicare آغاز می شود. به عنوان یک ارائه دهنده، احتمالا مشتاق جذب این بیماران هستید، اما بهترین روش را نمی دانید. این کاملاً قابل درک است با توجه به اینکه ارائه‌دهندگان متخصص مراقبت‌های بهداشتی هستند و لزوماً در بهترین شیوه‌های بازاریابی سریع نیستند، اما حتی بهترین بازاریابان ممکن است در بازاریابی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی چندان زیرک نباشند.

این ایده‌ها تنها برخی از روش‌های آزموده‌شده و واقعی هستند که بازاریابان استفاده می‌کنند، اما ما در مورد اینکه چگونه ارائه‌دهندگان می‌توانند آنها را در مراقبت‌های بهداشتی به کار ببرند تا سهم بازار.

رسانه های اجتماعی

شاید رسانه‌های اجتماعی ارگانیک به اندازه ابتدا مؤثر نباشند، اما حذف کامل آن ایده خوبی نیست. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می خواهند ببینند ارائه دهندگان در این پلتفرم ها حضور فعال دارند.

بیشتر ارائه دهندگان می خواهند حداقل در فیس بوک باشند، اما مهم است که مخاطبان خود را به خوبی مطالعه کنید تا بدانید کدام پلتفرم ها بهتر کار می کنند. اگر می‌خواهید بیماران مدیکر را در رسانه‌های اجتماعی هدف قرار دهید، داشتن فیس‌بوک و یوتیوب از زمان مخاطبان پیرتر می شوند. محتوای این پلتفرم‌ها باید شامل بینش سلامت، اخبار صنعت و محتوای پشت صحنه رویدادها و دستاوردهای کارکنان باشد.

هدف این است که محتوای کمتر اما با کیفیت بالاتری داشته باشید تا مخاطبان شما را درگیر و مشتاق به اشتراک گذاری آن با خانواده و دوستان نگه دارد. این به ایجاد سهم بازار شما به طور کلی و نه فقط برای بیماران مدیکر کمک می کند.

تبلیغات دیجیتال

ضروری است که در عصر دیجیتال مقداری از هزینه های بازاریابی خود را صرف کنید. همچنین منطقی به نظر می رسد زیرا شما می توانید به طور خاص مخاطبان خاصی را هدف قرار دهید و پول خود را موثرتر از تبلیغات چاپی خرج کنید.

برای مثال، می‌توانید افراد علاقه‌مند به مدیکر در فیس‌بوک یا افرادی را که در جستجوی اطلاعاتی درباره مدیکر در Google هستند، هدف قرار دهید. شما حتی می توانید از لیست های ایمیل خود برای هدف قرار دادن افراد در این پلتفرم ها و دیگران استفاده کنید. ارائه‌دهندگان می‌توانند هر تعداد کمپین را که می‌خواهند اجرا کنند و با بودجه‌ای متناسب با نیازشان تنظیم کنند.

مشارکت های جامعه

صرف نظر از اینکه جهان باز می شود یا نه، مشارکت اجتماعی راه بسیار خوبی برای ارتباط با مصرف کنندگان مدیکر است. برای رویدادهایی که در آن پزشکان و پزشکان شما می توانند در مورد موضوعات مرتبط مانند ثبت نام Medicare، واکسن آنفولانزا و آزمایش های تشخیصی برای برخی بیماری ها بحث کنند، با مراکز سالمندان، کلوپ های کشور، کتابخانه ها، سالن های ورزشی (YMCA، JCC) و انجمن های زندگی سالمندان همکاری کنید.

همچنین می‌توانید با سازمان‌های غیرانتفاعی بهداشتی مانند بنیاد کرون و کولیت، انجمن آلزایمر، بنیاد ملی کلیه، انجمن سرطان آمریکا و انجمن قلب آمریکا همکاری کنید تا در مورد برخی بیماری‌ها و بیماری‌ها آگاهی ایجاد کنید.

زیست رایان Insights Accelerator™

در زیست رایان، ما می دانیم که این یک مبارزه دائمی برای درک ذاتی است که بیماران شما چه می خواهند، به همین دلیل است که ما با استفاده از بخش بندی روانشناختی. روان‌شناسی به نگرش‌ها و ارزش‌های مصرف‌کنندگان برای درک انگیزه‌های ذاتی آن‌ها در مقابل خواباندن آنها در زیر یک ضربه قلم‌مو از طریق اطلاعات جمعیت‌شناسی یا سایر مدل‌های بخش نگاه می‌کند.

در مراقبت‌های بهداشتی، زیست رایان این اطلاعات بینش را از طریق طبقه‌بندی‌کننده بیمار و تحقیق مصرف کننده مراقبت های بهداشتی برای تعیین اینکه بیماران در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود به دنبال چه چیزی هستند. این بینش ها سپس توسط ارائه دهندگان برای هدف قرار دادن بیش از حد بیماران فعلی و آینده خود، از جمله مصرف کنندگان Medicare استفاده می شود تا آنها بخواهند از آنها برای مدیریت سلامت خود و بهبود نتایج سلامت.

زیست رایان Insights Accelerator™ یک داشبورد آنلاین برای دسترسی به مجموعه گسترده ای از بینش های تحقیقات بازار منحصر به فرد در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است. از جمله انگیزه های آنها، تأثیرگذاران تصمیم گیری و ترجیحات ارتباطی. همچنین به شما این امکان را می دهد که هر جغرافیایی در ایالات متحده را با توجه به روانشناسی، سن، پوشش سلامت (به عنوان مثال، مدیکر)، جنسیت و درآمد، تا سطح بلوک ترسیم کنید. این یک ابزار ضروری برای کمک به ارائه‌دهندگان خدمات درمانی برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، از جمله جمعیت Medicare است.

SA Heatmap

همه بیماران مدیکر انگیزه‌های یکسانی ندارند، بنابراین تنها هدف قرار دادن این بیماران با استفاده از رویکردی که بیماران درگیر بیشتری را ایجاد می‌کند منطقی است. امروز با تماس با زیست رایان Insights Accelerator™، به ما کمک کنید تا با تلاش‌های بازاریابی Medicare خود به مکان خوبی برسید.

دیدگاهتان را بنویسید