شما در حال مشاهده هستید چگونه ارائه دهندگان می توانند برنامه ها را اجرا کنند | بیمار باند

چگونه ارائه دهندگان می توانند برنامه ها را اجرا کنند | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Health coach speaking with patient in her office

بیماران در سال گذشته دیدگاه کاملا جدیدی در مورد سلامت خود به دست آوردند. برخی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی از همه گیری به عنوان فرصتی برای بازگشت به اندام، کاهش وزن و تغذیه سالم تر استفاده کردند. برای دیگران، عوامل استرس زا باعث شد که به چیزی دست پیدا کنند که برخی از مردم از آن به عنوان “COVID-19” یاد می کنند.

در نظر گرفتن 31 درصد از آمریکایی‌ها در نتیجه کروناویروس مجبور به دریافت پوشش بیمه درمانی اضافی هستند، بیماران به دنبال گزینه‌های زیادی برای بهبود مراقبت خود هستند. ، از جمله مربیگری سلامت.

مربیگری سلامت چیست؟

یک مربی سلامت با یک بیمار برای تعیین اهداف بهداشتی و نحوه دستیابی به آنها کار می کند. در حالی که یک پزشک ممکن است بیمار را تشویق کند تا توصیه های خود را دنبال کند، بیمار اهداف سلامتی را که در ذهن دارد کنترل می کند. در حالی که کوچینگ سلامت یک سرویس امیدوارکننده برای مصرف کنندگان سلامت محور است، به طور گسترده در بیماران در معرض خطر برای تلاش‌های اصلاح سبک زندگی استفاده می‌شود.

این رویکرد برای بسیاری از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی جذاب‌تر است، زیرا آنها گزینه‌ها و کنترل بیشتری بر سلامت خود دارند و بنابراین، احتمال بیشتری دارد که رفتار خود را تغییر دهید. این بدان معنا نیست که به نفع ارائه دهندگان نیز نیست. اگر بیمار اهداف خودش باشد، احتمال دستیابی به این اهداف بسیار بیشتر خواهد بود. به‌علاوه، بسیاری از اهداف آنها احتمالاً با آنچه پزشک توصیه می‌کند مطابقت دارد.

اجرای برنامه ها

بنابراین، آیا ارزش اجرای یک برنامه مربیگری سلامت در مطب یا مرکز شما را دارد؟ مطالعات نشان داده است که خطرات متعدد سلامتی را بهبود می بخشد و حتی پذیرش مجدد برای COPD را کاهش می دهد.

در اینجا چند راه برای اجرای این برنامه‌ها در مطب شما وجود دارد که آن را برای بیماران شما جذاب می‌کند.

با ارائه دهندگان بیمه کار کنید

ضرب المثل “اگر رایگان است، برای من است” در اینجا صدق می کند. اگر بتوانید مربیگری سلامت را رایگان کنید، بیماران به سمت آن گرایش پیدا خواهند کرد. همه ارائه دهندگان بیمه درمانی مربیگری سلامت را پوشش نمی دهند، اما شانس خوبی وجود دارد که ممکن است در آینده تغییر کند.

آن را دیجیتال کنید

شرکت‌های بزرگ روی طرح‌های سلامت دیجیتال شرط‌بندی بزرگی می‌کنند. ادغام Ginger و Headspace نمونه بارز آن است. اما اگر واقعاً می‌خواهید مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی در سلامت دیجیتال مشارکت داشته باشند، باید گزینه‌ای ایجاد کنید که آسان و سریع قابل انطباق باشد. می‌توانید این کار را با ادغام مدل مربیگری سلامت خود با یک برنامه سلامت و تندرستی دیگر یا یکی از برنامه‌های خودمان انجام دهید. حتی بهتر از آن، می‌توانید آن را در پلت‌فرم سلامت دیجیتال خود ادغام کنید تا بیماران مجبور نباشند بین چندین مورد جابجا شوند. پلتفرم ها.

در یک سطح شخصی شرکت کنید

به‌عنوان یک ارائه‌دهنده، چه می‌شود اگر بتوانید در سطح صمیمی‌تری با بیماران تعامل داشته باشید که عمیق‌تر به شخصیت آنها بپردازید؟ این اساساً کاری است که زیست رایان با استفاده از زیست رایان Insights Accelerator™ انجام می‌دهد. در یک لحظه، می‌توانید داده‌های عمیق روان‌شناختی را دریافت کنید که می‌توانید از آنها برای هدف قرار دادن و تعامل مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به روشی که جذاب باشد استفاده کنید. ارزش ها و اعتقادات آنها شما می توانید از آن برای تشویق بیماران به پیگیری مربیگری سلامت استفاده کنید، اما همچنین در طول فرآیند مربیگری سلامت، تا بیماران تمایل بیشتری برای رسیدن به اهداف خود داشته باشند. این یک پیروزی برای بیماران و ارائه دهندگان است.

در حالی که ممکن است مربی‌گری سلامت مفهوم جدیدی به نظر نرسد، اما می‌تواند تأثیر زیادی بر خط پایین شما داشته باشد. نتایج سلامت بیماران شما.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دسترسی به زیست رایان Insights Accelerator™، امروز در زیست رایان با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید