شما در حال مشاهده هستید چگونه از روندهای مشارکت بیمار برای افزایش سهم بازار استفاده کنیم

چگونه از روندهای مشارکت بیمار برای افزایش سهم بازار استفاده کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor gathering patient insights

روش تعامل بیماران با ارائه دهندگان خود همچنان در حال تغییر است. در حالی که telehealth بر مراقبت‌های بهداشتی در سنگرها مسلط بود از همه‌گیری، گزینه‌های دیگری مانند . اما بیماران شما واقعا چه می خواهند؟

برای فهمیدن، باید عمیق‌تر از خود روندها نگاه کنید و ببینید بیماران و اعضای جامعه شما به چه چیزی نیاز دارند.

اینها تنها چند روش هستند که می‌توانید از روندهای مشارکت بیمار برای درک بهتر مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی و ارتقاء سهم بازار خود استفاده کنید. /span>.

روندهای صنعت بهداشت و درمان تحقیق

آخرین باری که نشستید و اخبار و اطلاعاتی در مورد آنچه در صنعت مراقبت‌های بهداشتی می‌گذرد را خواندید، چه زمانی بود؟ ما می دانیم که این روزها گفتن آن آسان تر از انجام آن است.

برای ارائه دهندگان می تواند سخت باشد که با بسیاری از وظایف روزانه خود ادامه دهند، اما اگر زمان زیادی برای شما تنگ شده است، خبرنامه های ایمیلی از فیدهای مهم مراقبت های بهداشتی و رسانه های خبری شروع خوبی است. موارد دلخواه ما عبارتند از بررسی بیمارستان بکر، HISTalk، RAMA در بهداشت و درمان، HIMSS و UCAOA. همچنین می‌توانید با اشتراک در وبلاگ‌هایی مانند این، اخبار و اطلاعات مربوط به مراقبت‌های بهداشتی را از ما در زیست رایان دریافت کنید.

مسلماً، فقط به این دلیل که این روندها در صنعت شما دیده می شوند به این معنی نیست که باید آنها را به طور کلمه به کلمه دنبال کنید یا انتظار داشته باشید که برای همیشه ادامه داشته باشند. به دلیلی به آنها گرایش گفته می شود.

این مهم است که به آنچه بیماران در مطب، بیمارستان یا مرکز شما پاسخ می دهند نگاه کنید. می‌توانید این کار را با جمع‌آوری بازخورد بیمار یا مشاهده الگوهای سفر بیمار انجام دهید، که در ادامه در مورد هر دوی آنها صحبت خواهیم کرد.

بازخورد بیمار را جمع آوری کنید

بهترین راه برای درک مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، گوش دادن به آنهاست، و هیچ راهی بهتر از دریافت بازخورد از بیمار برای انجام این کار وجود ندارد.

نظرسنجی از بیماران پس از قرار ملاقات، روشی عالی برای انجام این کار است. تجربه آنها در ذهن آنها تازه است و آنها به احتمال زیاد با داشتن یک تجربه مثبت یا منفی فوری پاسخ می دهند. در حالی که هیچ کس نمی خواهد بازخورد ضعیف دریافت کند، همه بازخوردها برای درک نیازهای مشتری شما بسیار مهم است. در هر صورت، بازخورد ضعیف به شما امکان می دهد مناطقی را که نیاز به بهبود دارند هدف قرار دهید و می تواند به شما کمک کند چندین مشکل را همزمان حل کنید. حتی ممکن است مسائلی را پیدا کنید که پیش بینی نکرده اید. همه اینها را می توان در یک پلتفرم سلامت دیجیتال اجرا کرد.

حتی ممکن است از منابع دیگر مانند رسانه‌های اجتماعی بازخورد بگیرید و با هدف ابزارهای شنیداری اجتماعی که بر نام تجاری شما نظارت می کنند. این ابزارها به شما امکان می‌دهند پست‌های عمومی درباره سازمان خود را ببینید، چه در آن‌ها برچسب‌گذاری شده باشید یا نه، بنابراین می‌توانید تمام بازخوردهای ممکن را از بیماران خود دریافت کنید.

الگوهای سفر بیمار را پیدا کنید

همه بیماران به یک شکل عمل نمی کنند، پس چرا انتظار دارید که آنها دقیقاً همان سفر مصرف کننده مراقبت های بهداشتی را داشته باشند؟ زیست رایان از تقسیم بندی روانشناختی در پلت فرم مشارکت دیجیتالی بیمار ما برای رفع این مشکل استفاده می کند.

روان‌شناسی بر انگیزه‌های درونی بیمار بر اساس باورها، آرمان‌ها و موارد دیگر تمرکز می‌کند. این انگیزه های درونی آنها را وادار می کند تا برای سلامتی خود اقدام کنند. تحت مدل زیست رایان، ما مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را به پنج نوع بیمار جدا می‌کنیم و شما می‌توانید بخش خود را با استفاده از طبقه‌بندی 12 سوالی بیمار ما کشف کنید. الف>. زیست رایان تنها پلتفرم مشارکت بیمار است که این مدل را در مراقبت های بهداشتی ادغام می کند، اما سال هاست که در همه انواع بازارهای مصرفی استفاده می شود.

این روش به شما امکان می دهد الگوها را بر اساس بخش های بیمار ببینید. به عنوان مثال، خودیافتگان دوست دارند صورتحساب های خود را بلافاصله پس از قرار ملاقات پرداخت کنند، اما تحمل کنندگان اراده دوست دارند صبر کنند. و وقتی نوبت به نیازهای مراقبت‌های بهداشتی آنها می‌رسد، جستجویان تعادل دوست دارند خودشان تحقیق کنند و خودشان به نتیجه برسند. نتیجه گیری در مورد چگونگی ادامه دادن به جای اعتماد صرف به پزشک. برخلاف جستجوی تعادل، یک Direction Taker به همه آنچه پزشکش می گوید گوش می دهد.

همه این داده‌هایی که زیست رایان در سراسر کشور جمع‌آوری کرده است، از طریق زیست رایان Insights Accelerator™. برای بسیاری از مشتریان ما، در گسترش سهم بازار تفاوت ایجاد کرده است.

از زیست رایان Insights Accelerator™

استفاده کنید

آخرین ابزار ما، زیست رایان Insights Accelerator™، به همه مواردی که ارائه‌دهندگان داده‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی نیاز ندارند، ارائه می‌کند. این به شما ایده بهتری از آنچه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در منطقه نزدیک مراکز، مطب ها و بیمارستان های شما اهمیت می دهند، می دهد تا بتوانید ردپای مراقبت های بهداشتی خود را گسترش دهید. این منبعی است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی معمولاً به آن دسترسی ندارند و به شما مزیت رقابتی می دهد، مانند بینش مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مورد واکسن COVID-19.

دانستن اینکه بیماران در دنیای تکنولوژی محور چه می خواهند سخت است. گم شدن در روندهای تعامل با بیمار در خارج از کشور آسان است، اما آنچه بیش از همه مهم است این است که بیماران شما چه چیزی را میل می کنند و مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در نزدیکی شما برای چه چیزهایی ارزش قائل هستند.

ببینید زیست رایان Insights Accelerator™ با تماس با ما امروز چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید