شما در حال مشاهده هستید چگونه استفاده از فناوری پوشیدنی می تواند سهم بازار سازمان بهداشت و درمان شما را افزایش دهد

چگونه استفاده از فناوری پوشیدنی می تواند سهم بازار سازمان بهداشت و درمان شما را افزایش دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How Adopting Wearable Technology Could Increase Your Healthcare Organization's Market Share“هر نفسی که می کشی، هر حرکتی که انجام می دهی، هر قدمی که برمی داریم ، مراقب تو خواهم بود.” آشنا بنظر رسیدن؟ ممکن است اشعاری که توسط گروه راک بریتانیایی دهه 80، The Police اجرا شده است را بشناسید. اما با افزایش دسترسی و مزایای فناوری پوشیدنی در مراقبت‌های بهداشتی، به نظر می رسد آن اشعار شناخته شده بسیار مرتبط هستند.

دکتر. توماس ام. کرومل، یکی از مدیران مرکز طراحی زیستی استنفورد بایرز، می نویسد که «… اصل کلی رایانه های پوشیدنی همه جا حاضر به خوبی برای توانایی آینده ما در اندازه گیری، ردیابی، و درک داده های فیزیولوژیکی بیمار و … رفتار چه در بیمارستان و چه در خانه توانایی جمع‌آوری آن داده‌ها، استفاده از یادگیری ماشینی در روندهای در حال تحول، و هشدار فوری به بیماران، پرستاران و پزشکان قدرتمند است.»

تکنولوژی پوشیدنی به جریان اصلی تبدیل می‌شود

فناوری پوشیدنی جدید نیست . به هر حال، عینک، به روش خود، فناوری پوشیدنی در مراقبت های بهداشتی است، و در سال 1286 اختراع شد. اما اگر در مورد ردیاب های بیومتریک صحبت می کنید (و ما هستیم)، باید 720 سال به جلو جهش کنید تا سال 2006. نایک و اپل روی کیت ردیابی تناسب اندام Nike+ همکاری کردند که از یک ردیاب تعبیه شده در کفش برای نمایش زمان، مسافت، سرعت و کالری سوزانده شده در طول تمرین بر روی صفحه نمایش iPod Nano استفاده می کرد.

به سرعت به سال 2019 برسید و فناوری پوشیدنی در مراقبت های بهداشتی هم قدرتمندتر و هم مقرون به صرفه تر شده است. طبق گزارشی از GlobalData، فناوری پوشیدنی سهم بازار در سال 2018 به 23 میلیارد دلار افزایش یافت و باید تا سال 2023 به 54 میلیارد دلار برسد. با توجه به این یافته‌ها، روکسان بالف، کارشناسی ارشد، تحلیلگر مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال در GlobalData، گفت: «انتظار می‌رود ظرف 5 تا 10 سال آینده این دستگاه‌ها در مراقبت‌های بهداشتی با قابلیت‌های درمانی و تشخیصی به بیماری خاص‌تر تبدیل شوند که در نهایت هزینه‌ها را کاهش داده و افزایش می‌دهد. کارایی، حرکت به سمت یک مدل پیشگیرانه مراقبت های بهداشتی.”

در دسترس بودن و مزایای گسترده فناوری پوشیدنی در مراقبت های بهداشتی درهای فرصت را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مصرف کنندگان به طور یکسان باز می کند.

  • ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از نظارت خارج از مطب بیمار برای تشخیص علائم کاهش سلامت یا احتمال وقوع یک رویداد نامطلوب سلامتی استفاده کنند.
  • هم ارائه دهندگان و هم بیماران می توانند از استفاده از ابزارهای پوشیدنی برای نشان دادن نیاز به مداخلات بهداشتی زودتر سود ببرند، که می تواند هزینه ها را کاهش دهد و نتایج سلامتی را بهبود بخشد.
  • مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می توانند از ابزارهای پوشیدنی برای ردیابی و رسیدن به اهداف تناسب اندام برای مزایای سلامتی بیشتر استفاده کنند.

درمان دیابت را انجام دهید. مزایای فناوری پوشیدنی در مراقبت‌های بهداشتی مانند پمپ‌های انسولین و مانیتورهای مداوم قند (CGM) داده‌های شبانه‌روزی ارزشمندی را ارائه می‌دهند که ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از آن برای تنظیم دقیق برنامه‌های مراقبت استفاده کنند. سپس بیماران همچنین می‌توانند از ساعت‌های هوشمند یا ردیاب‌ها برای ثبت فعالیت‌ها، نظارت بر ضربان نبض، پیگیری عادات خواب و دریافت یادآوری‌های دارویی برای بهبود پایبندی به برنامه مدیریت بیماری مزمن خود استفاده کنند.

تقسیم بندی روانشناختی کاربران احتمالی فناوری پوشیدنی را شناسایی می کند

چگونه می‌دانید که چه بیمارانی آماده و مایل به استفاده از فناوری مراقبت‌های بهداشتی پوشیدنی هستند؟ نزدیک به 57 میلیون آمریکایی حداقل یک بار در ماه در سال 2019 از فناوری پوشیدنی استفاده کردند هزاره‌های دوستدار فناوری با 38 درصد بزرگترین گروه کاربران پوشیدنی را تشکیل می‌دهند، اما آمریکایی‌های مسن‌تر علاقه فزاینده‌ای نشان داده‌اند.

در چهار سال گذشته، درصد کاربران فناوری پوشیدنی در سنین 55 تا 64 بیش از دو برابر شده است و از 6.5 درصد به 13.2 درصد رسیده است. با این حال، تعداد کلی فقط یک نفر از هر چهار نفر را در آمریکا نشان می دهد، بنابراین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید بهتر بفهمند که محتمل ترین کاربران چه کسانی هستند – و سن همه چیز را بازگو نمی کند.

بخش‌بندی روان‌شناختی می‌تواند بینش‌هایی را ارائه دهد که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به احتمال زیاد از پوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند. فن آوری و مایل به اشتراک گذاری داده ها با پزشکان، بیمارستان ها یا بیمه های سلامت باشید. برای مثال، مطالعه تشخیصی مصرف کننده زیست رایان 2018 نشان می دهد:

  • خود دست‌یافته‌ها از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری احتمال دارد موافق یا کاملاً موافقم که آنها مایلند اطلاعات شخصی تلفن‌های هوشمند یا پوشیدنی‌ها را با یک پزشک شخصی (73 درصد)، بیمارستان (59 درصد) به اشتراک بگذارند.
  • اشتیاق برای به اشتراک گذاری داده های پوشیدنی با ارائه دهندگان بیمه سلامت به طور کلی در بین تمام بخش ها کمتر است – هم در طرف موافق و هم مخالف.

برعکس، جویندگان تعادل از نظر آماری تمایل کمتری نسبت به همه بخش‌ها دارند. ، به جز شعبده بازهای اولویت دار، برای به اشتراک گذاشتن داده های پوشیدنی با یک پزشک شخصی ( 24 درصد) یا بیمارستان (34 درصد).
I am willing to share my personal information on my physical activity, health data, sleep, etc. collected by my smartphone or wearables technology with my physician

I am willing to share my personal information on my physical activity, health data, sleep, etc. collected by my smartphone or wearable technology with my hospital تقسیم بندی روانشناختی همچنین سازمان های مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد درک کنند که مصرف کنندگان چگونه به سلامت و تندرستی برخورد می کنند – چه انگیزه ای می‌داند که چگونه می‌خواهند با ارائه‌دهندگان ارتباط برقرار کنند.

با تغییر پیام‌ها برای صحبت در مورد این تفاوت‌های منحصربه‌فرد – تنظیم هدف برای افراد دست‌یافته در مقابل گزینه‌های مراقبت برای جویندگان تعادل – پزشکان و بیمارستان‌ها ارزش ارتباطات بیمار را تقویت می‌کنند.

در صورت ترکیب با پلتفرم مشارکت خودکار بیمار، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می‌تواند پیام‌های بسیار مرتبط را از طریق تماس‌های تلفنی تعاملی، ایمیل‌ها یا پیام‌های متنی به کاربران احتمالی فناوری پوشیدنی ارسال کند تا تعامل و اشتراک داده‌ها را تشویق کند – و در نهایت به مزایای هزینه‌های کمتر و نتایج سلامت بهتری که بیماران و ارائه‌دهندگان به دنبال آن هستند، دست یابد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و اینکه چگونه پلت فرم زیست رایان می تواند به بیمارستان، مرکز مراقبت های فوری یا مطب خصوصی شما کمک کند تا سهم بازار خود را افزایش دهند، Whitepaper ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید