شما در حال مشاهده هستید چگونه افزایش مشارکت بیمار برای بیمارستان‌های روستایی در حال مبارزه فایده دارد؟

چگونه افزایش مشارکت بیمار برای بیمارستان‌های روستایی در حال مبارزه فایده دارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor checking the pulse of a patient

همانند هر سازمانی، بیمارستان ها از چالش های مالی مصون نیستند. با ادامه افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی، بیماران به تعویق انداختن مراقبت به طور موقت یا کامل. بیمارستان های روستایی مستعدترین مستعد مشکلات مالی هستند و در سال های اخیر فقط بدتر شده است. قبل از COVID-19، یک نظرسنجی نشان داد که یک از هر پنج یا 430 بیمارستان روستایی در معرض خطر بسته شدن قرار دارند و 100 مورد از سال 2010 بسته شده است.

از آنجایی که این بیمارستان‌ها همچنان تحت فشار هستند، مهم است که روی راه‌هایی برای بهبود وضعیت نهایی آنها تمرکز کنیم. یک راه ایده آل برای انجام این کار از طریق مشارکت بیمار است، اما چرا؟

در اینجا فقط برخی از مزایای افزایش مشارکت بیمار در یک بیمارستان روستایی، یا در هر ارائه‌دهنده سلامت وجود دارد.

وفاداری را افزایش می دهد

در ارتباط ماندن با بیماران از طریق قرار ملاقات حضوری یا telehealth ، یا از طریق سایر ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، پست، تلفن، متن یا پلتفرم سلامت دیجیتال، یک راه عالی است برای افزایش وفاداری بیمار این امر باعث تقویت ارتباطات شخصی قوی با بیماران می شود، بنابراین آنها تمایلی به از دست دادن قرار ملاقات یا از دست دادن پرداخت قبض ندارند، به خصوص که بسیاری از بیمارانی که به بیمارستان های روستایی مراجعه می کنند، مایل ها را برای مراقبت طی می کنند. این بیمارستان ها بخشی جدایی ناپذیر از جامعه هستند و نسبت به بازارهای بیمارستانی پر آب مزیت دارند زیرا می توانند به راحتی با بیماران ارتباط شخصی برقرار کنند و این روابط را در طول سال از طریق سلامت دیجیتال حفظ کنند.

وقتی بیماران نیاز به مراقبت دارند، می‌خواهند نزد کسی بروند که خوب می‌شناسند و می‌توانند به او اعتماد کنند. مشارکت بیمار به زمان و ارسال پیام مداوم نیاز دارد، اما نتایج سهم بازار را در طول زمان افزایش می‌دهد.

دهان به دهان می سازد

باور کنید یا نه، افرادی هستند که در مورد پزشک خود هیاهو می کنند. اینها افرادی هستند که شما در گوشه خود می خواهید، به خصوص در یک جامعه روستایی. اینها همچنین افرادی هستند که از نظر روانشناختی به عنوان رهبران چت و تأثیرگذار همسالان “سخت” هستند. زیست رایان پنج بخش روانشناختی متمایز را در میان مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی بر اساس نگرش، ارزش ها و رویکردهای آنها به سلامت و تندرستی شناسایی کرده است. به طور خاص یک بخش – خود دست‌یافته‌ها – از نظر آماری بیشترین احتمال را دارند که نظر خود را درباره ارائه دهندگان در میان دوستان و در رسانه های اجتماعی. حمایت از دستیابی به خود برای موفقیت ارائه‌دهنده بسیار مهم است و زیست رایان می‌تواند این بخش‌ها را در میان جمعیت بیمار و در جامعه شناسایی کند.

تنها راهی که این بیماران همچنان در مورد پزشک خود به وجد می‌آیند این است که با پزشک خود در تماس باشند. و در حالی که ممکن است ارائه دهندگان نخواهند آن را بشنوند، ادامه دادن این ارتباط به عهده بیماران نیست. با خودکار کردن یادآوری‌ها یا پیام‌های قرار ملاقات پس از جراحی اخیر بیمار، فرصت‌های ارتباطی با بیماران ایجاد کنید. به دنبال خرید یک پلتفرم سلامت دیجیتال باشید تا بیماران بتوانند از telehealth یا از طریق پلتفرم به ارائه دهندگان آنها پیام دهید. بیماران از اینکه به آنها فکر می کنید قدردانی می کنند، که منجر به این می شود که آنها از شخصیت دکترشان عصبانی شوند.

درآمد را افزایش می دهد

نکته اصلی این است که مشارکت بیمار نتیجه را بهبود می بخشد. هر چه بیماران بیشتر درگیر شوند، بیشتر تمایل به بازگشت دارند. البته، شما می‌خواهید نتایج سلامت بیمار بهبود یابد، اما همچنین نمی‌خواهید که بیماران نکات کلیدی لمسی را از دست بدهند، مانند معاینه سالانه یا واکسن آنفولانزا. این باعث ایجاد درآمد بیشتر می شود و می تواند مجموعه ها را نیز افزایش دهد زیرا این بیماران با ارائه دهندگان درگیر هستند. وقتی وارد جریان‌های درآمدی جدیدی مانند سلامت از راه دور می‌شوید، احتمال اینکه این بیماران بیشتر از دیگران به آن‌ها توجه کنند، خواهند بود. در غیر این صورت، به یکی از دوستان یا اعضای خانواده که به دنبال آن خدمات است، می گویند، به خصوص که منبعی مانند سلامت راه دور برای جوامع روستایی.

همه این رویکردها نه تنها سهم بازار و پرداخت های بیمار، اما نتایج سلامت را نیز بهبود می بخشد. و یک راه ثابت شده برای ترغیب مردم به استفاده از این خدمات، بخش بندی روانشناختی است.

روان‌شناسی بر باورها، ارزش‌ها و نگرش‌های افراد تمرکز می‌کند تا مشخص کند که چه چیزی آن‌ها را برای انجام عمل ترغیب می‌کند. بنابراین، هنگامی که یک ایمیل یا حتی یک متن برای بیمار ارسال می کنید، به گونه ای ساخته شده است که باعث می شود او با پزشک خود تماس بگیرد.

زیست رایان بارها و بارها نتایج را به اثبات رسانده است و اکنون ما آن را با پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان به سطح بعدی رسانده‌ایم. برای اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید