شما در حال مشاهده هستید چگونه انتظارات بیمار را در مجموعه های مراقبت فوری برآورده کنیم

چگونه انتظارات بیمار را در مجموعه های مراقبت فوری برآورده کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

urgent-care-collections-patient-payments

تجربه مراقبت فوری در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی منحصر به فرد است. این یکی از معدود هزینه‌هایی است که عموماً کاملاً برنامه‌ریزی نشده است و باعث ایجاد تداخل فوری بین مراقبت و غرامت می‌شود.

شما بیماران شادی می خواهید. از نظر آماری، بیماران خوشحال به بیماران پرداخت می کنند. داده ها نشان می دهد که اگر بیماران از مراقبت خود در یک مرکز مراقبت های فوری راضی باشند، 74 درصد از آنها صورتحساب های خود را پرداخت خواهند کرد. اگر اینطور نباشند، فقط 33 درصد این کار را خواهند کرد. بنابراین مرکز مراقبت های فوری شما علاقه خاصی به راضی نگه داشتن بیماران دارد. اما چگونه این کار را انجام می دهید؟

زیبایی شناسی را دست کم نگیرید

امروزه بیماران در مورد مجموعه های مراقبت های فوری انتظارات خاصی دارند. آن را کمی شبیه باغبانی در نظر بگیرید. هدف نهایی شما در باغ، رشد محصول پربار است در حالی که هدف نهایی شما در هر کسب و کاری درآمد است.

چگونه بهترین برداشت را بدست آورید؟ شما یک فرآیند خوشایند از کشت، پرورش، کود دهی و ایجاد باغ از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و لذت بخش ایجاد می کنید. کلینیک مراقبت های فوری شما هم همینطور است. بدون ایجاد یک تجربه کامل بیمار محور، هرگز محصولی را که به دنبال آن هستید به دست نخواهید آورد.

طبق یک مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان، بزرگسالان 25 تا 34 ساله از نظر آماری بیشتر از هر گروه سنی دیگری هر یک تا سه ماه یک بار به یک مرکز مراقبت های فوری مراجعه می کنند. زیست رایان همچنین دریافت که یک بخش روانشناختی شناخته شده به عنوان تصمیم‌کننده‌های اراده‌ای 67 درصد از بیمارانی را تشکیل می‌دهند که حداقل یک بار به یک مرکز مراقبت‌های فوری مراجعه می‌کنند. هر یک تا سه ماه

این گروه‌ها همچنین از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به اکثر گروه‌ها دارند تا قبل از انتخاب یک ارائه‌دهنده مراقبت فوری، به بررسی‌های رسانه‌های اجتماعی یا مصرف‌کنندگان نگاه کنند. جو معمولاً بخش بزرگی از این بررسی‌ها را تشکیل می‌دهد و اگر اجماع نظر مثبت نباشد، به این معنی است که می‌توانید مشتریان مکرری را که حتی وارد درب منزل نمی‌شوند، از دست بدهید.

بنابراین یک تجربه فوق‌العاده به مشتری ارائه دهید، از یک ورودی تمیز و بصری جذاب گرفته تا یک پذیرش دوستانه که به گرمی از بیماران استقبال می‌کند. و زیبایی‌شناسی را دست کم نگیرید: چند گیاه برگ‌دار در لابی، چند صندلی با رنگ روشن و چند قالیچه گرم می‌توانند از لحظه ورود بیمار به در، حس مثبتی ایجاد کنند. حتی اگر مراقبت شما درجه یک باشد، گذر از یک منطقه انتظار که شبیه یک فروشگاه دلار غارت شده است، دشوار است.

مراقبت دلسوزانه را ارائه دهید

اگر نیازهای پزشکی بیمار شما با دلسوزی و دقت مورد توجه قرار نگیرد، تمام شادی اتاق انتظار در جهان کمکی نخواهد کرد. کارکنان را برای نشان دادن گرمی، همدلی و سرعت آموزش دهید. کسی را بدون ارتباط با او به مدت 40 دقیقه در اتاق انتظار نگه ندارید. اکثر مردم اگر دلیل آن را بدانند تاخیرها را درک می کنند، و اگر چنین اتفاقی افتاد، از یکی از کارکنان بخواهید که سرشان را وارد کنند و تاخیر را توضیح دهند.

اما بیش از حد با بیمار نیز رفتار نکنید. بیماران مراقبت های فوری معمولاً به دلیل خاصی مراجعه می کنند: گلودرد، تب یا ورزش. به بیمار مراجعه کننده به دلیل ناراحتی معده مجموعه ای از درمان های نامرتبط دیگر پیشنهاد ندهید.

خودکار، خودکار، خودکار

از کیوسک‌ها برای چک کردن استفاده کنید و اگر کسی آنقدر بیمار است که نمی‌تواند خودش این کار را انجام دهد، یک مسئول پذیرش به عنوان پشتیبان داشته باشید. در یک مرکز مراقبت اضطراری شلوغ، امکان چک کردن در کیوسک لابی یا یک برنامه تلفنی، روند را برای همه آسان‌تر می‌کند. و اگر به بیماران اطلاع دهید که با چه مدت انتظاری روبرو خواهند شد، این یک ابزار قدرتمند است.

برای بیماران پرمشغله و با فناوری که به کشیدن انگشت، کلیک کردن و بارگیری در مسیر زندگی خود عادت دارند، همه چیز را از فرآیند ثبت نام گرفته تا فرآیند پرداخت تا حد امکان یکپارچه کنید.

این تنها چیزی نیست که بخش رو به رشدی از مصرف‌کنندگان می‌خواهند – بلکه نشان‌دهنده یک منبع پس‌انداز قابل توجه است. در نظر بگیرید که یک شبکه از مراکز مراقبت فوری با تغییر به یادآوری‌های پرداخت خودکار به‌جای تکیه بر پیگیری تلفنی دستی.

از یک پلت فرم مشارکت بیمار مانند زیست رایان استفاده کنید برای ایجاد یک تجربه مجموعه‌های انتها به انتها که به نظر تجربه مجموعه‌ای نیست. گردش کار دیجیتالی قابل تنظیم زیست رایان و مدل تقسیم بندی روانشناختی اختصاصی به کلینیک‌ها و مراکز مراقبت فوری اجازه می‌دهد تا بر اساس انگیزه‌های منحصر به فرد و ترجیحات ارتباطی خود، چه ایمیل‌ها، پیام‌های متنی یا پاسخ صوتی تعاملی، با بیماران با شرایط و شرایط خاص خود ارتباط برقرار کنند. تلفن گویا).

حریم خصوصی را فراموش نکنید

فریاد نزنید “خانم. اسمیت، آیا می‌خواهی امروز برای پیگیری فتق خود برنامه‌ریزی کنی؟» موارد متداول‌تر نقض حریم خصوصی که مشاهده کرده‌ایم مربوط به برگه‌های ورود به سیستم رها شده روی پیشخوان‌ها، باز شدن صفحه‌های کامپیوتر با داده‌های بیمار به وضوح قابل مشاهده و نمودارهایی است که در نمای ساده باقی مانده‌اند. در واقع، یک مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان نشان داد که 45 درصد از بیماران در هنگام برقراری ارتباط با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی نگران امنیت و حریم خصوصی هستند. یک بیمار می خواهد بدون ابهام بداند که حریم خصوصی او محافظت شده و مورد احترام است.

حریم خصوصی به صورت‌حساب، جمع‌آوری‌ها و مراقبت‌های بعدی نیز گسترش می‌یابد. این دلیل دیگری است که پلتفرم‌هایی مانند زیست رایان بسیار ارزشمند هستند – روش ارتباطی را می‌توان متناسب با اولویت‌های حریم خصوصی بیمار تنظیم کرد.

این مراحل را دنبال کنید، و مانند باغبانی که سالانه از برداشت پرباری برخوردار است، مرکز مراقبت فوری شما به باغی از سودآوری، پرداخت بدهی و بیماران شاد و سالم تبدیل خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید