شما در حال مشاهده هستید چگونه انیمیشن خلاق باعث واکنش بهتر مصرف کننده می شود

چگونه انیمیشن خلاق باعث واکنش بهتر مصرف کننده می شود

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Man holding iPad displaying video while standing in front of large graph ideas on wallدر کودکی، احتمالاً بسیاری از صبح های شنبه را با پر کردن غذا سپری کرده اید. در حین تماشای کارتون ها و تبلیغات متحرکی که آنها را تبلیغ می کردند، از غلات محبوب کودکان استفاده کنید. به عنوان بزرگسالان، مصرف کنندگان هنوز هم به انیمیشن پاسخ می دهند. و انیمیشن مراقبت‌های بهداشتی ابزاری محبوب و مفید در برنامه‌های ارتباطی بیمارستان‌ها و گروه‌های پزشکی است.

اولين تصميم‌گيري مصرف‌كننده اغلب توسط اطلاعات متحرك انجام مي‌شود. سایت های غنی از انیمیشن وسیله ای اثبات شده و نسبتا آسان برای اطلاع رسانی، آموزش و فروش خدمات درمانی خاص هستند. انیمیشن ایده های فنی یا پیچیده را در بخش های مصرف کننده به راحتی قابل درک می کند. علاوه بر این، داستان‌سرایی متحرک درگیر، تشویق و سرگرم‌کننده است.

کلمات می‌گویند، اما عکس‌ها می‌فروشند…

نمایش تقریباً افسانه‌ای تأثیر و اثربخشی نمونه Dropbox است. زمانی که سرویس اشتراک فایل شخصی و همکاری مفهومی نسبتاً ناشناخته بود، شرکت یک ویدیوی توضیحی را در صفحه اصلی خود نصب کرد. این انیمیشن ویدیویی ایده و مزایای تا حدودی پیچیده ذخیره سازی ابری را ساده کرده است. و در نتیجه، Dropbox نوپا 10 میلیون مشتری جدید و افزایش درآمد تقریباً 50 میلیون دلاری اضافه کرد.

متخصصان بهداشت و درمان می‌دانند که انیمیشن به‌عنوان یک رسانه مؤثر در بازاریابی محتوا برای جمعیت‌شناسی بیماران مورد نظرشان است. در بسیاری از مواقع، آنها بهتر از ویدیوهای آنلاین «سر صحبت» یا اطلاعات چاپی به تنهایی هستند. برخی از برنامه های کاربردی مفید و موثر عبارتند از:

  • «جلسات توجیهی» و کپسول پیام انجمن و شرکت
  • ویدیوهای توضیح دهنده و اطلاعات بیمار
  • ویدیوهای سبک زندگی، رژیم غذایی/تغذیه و زندگی سالم
  • محصول یا نحوه نمایش برنامه
  • آموزش حرفه ای در مورد بهداشت، پزشکی و روش ها

بیمارستان ها، گروه های پزشکی و پزشکان اغلب روش ها و دستورالعمل های دقیقی برای بیماران دارند. ویدیوهای متحرک کوتاه – قابل دسترسی از طریق وب سایت، تلویزیون داخلی یا هر دو – درس های مرجع و همچنین یادآوری آموزشی هستند. فیلم های متحرک را می توان در قالب های مختلف از جمله طراحی تخته سفید، استاپ موشن، تایپوگرافی، موشن گرافیک و بسیاری از تکنیک های خلاقانه دیگر تولید کرد. این یکی ایده پیچیده ای را در یک مفهوم آینده که به راحتی قابل پیگیری است را نشان می دهد.

Animated video - humans in 1,000 years

اشکال مختلف محتوای بصری مدت‌هاست که به دلیل جلب توجه مخاطب شناخته شده‌اند. نکته مثبت این است که اینترنت ویدیو و ویدیوی متحرک را به عنوان یک ابزار ارتباطی قدرتمند و یک ستون اصلی مورد تقاضا برای محتوای مراقبت های بهداشتی آنلاین فعال کرده است.

محتوای ویدیویی محبوب است و مصرف آن آسان است. تقریباً 80 درصد از شرکت‌های تجارت به مصرف‌کننده (B2C) محتوای ویدیویی ارائه می‌دهند. مخاطبان از فرم قدردانی می کنند و به آن پاسخ می دهند.

واژه‌های محتوای ویدیویی سریع و راحت هستند. مخاطبان بهداشت و درمان، بی‌واسطه بودن پاسخ‌های ویدیویی کوتاه یا پاسخ‌هایی که به دستگاه‌های تلفن همراهشان ارائه می‌شود را دوست دارند. انیمیشن سریعتر از بلوک های متن طولانی ارتباط برقرار می کند.

هزینه انیمیشن و ویدیو در حال کاهش است. برای بسیاری از پروژه‌های کوتاه، تجهیزات دیجیتال، نرم‌افزار ایجاد تخصصی، و قابلیت‌های ویرایش/تولید اکنون در دسترس بودجه‌های متوسط ​​مراقبت‌های بهداشتی هستند.

اکثر ترافیک آنلاین یک فرمت ویدیویی است. ویدیوی متحرک، به ویژه، خاطره انگیز است و الهام بخش اشتراک محتوا است. و بیش از 60 درصد از افرادی که ویدیوی محصول را تماشا می کنند احتمالاً خریدار می شوند.

در حالی که بازاریابی محتوا یک استراتژی تثبیت شده است، چالش مداوم جلب توجه مخاطب در مواجهه با رقابت فزاینده و سر و صدای رقابتی است. ویدیوی متحرک از میان بهم ریختگی ها عبور می کند و داستانی تاثیرگذار، به یاد ماندنی و قابل اشتراک را ارائه می دهد. نگاهی دیگر به برنامه بازاریابی و ارتباطات خود بیندازید. چگونه، کجا و چه زمانی انیمیشن مراقبت های بهداشتی ویدئویی نقشی جدید و مسئولانه برای شما ایفا می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید