شما در حال مشاهده هستید چگونه اینفلوئنسرهای دیجیتال را پیدا کنیم و بر آنها تأثیر بگذاریم

چگونه اینفلوئنسرهای دیجیتال را پیدا کنیم و بر آنها تأثیر بگذاریم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

digital influencers marketing دقیقاً باید بدانید که کار با اینفلوئنسرهای دیجیتالی خود یک راه مفید برای تقویت حضور شما در رسانه های اجتماعی است. اما همچنین باید بدانید که این یک روش پیشرفته، پیچیده و چالش برانگیز است که برای همه مناسب نیست. (لطفاً برای شروع این مقاله را بررسی کنید. اما اگر هنوز سؤالی دارید، لطفاً با شماره 800-656-0907 با من تماس بگیرید. تجربه ما در رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند.)

برنامه ریزان باهوش بازاریابی درک می کنند که مردم چگونه تمایل دارند از اقدامات دیگران پیروی کنند. توصیه‌ها، ارجاع‌ها و انتخاب‌های دوستان و خانواده به‌ویژه در فرآیند تصمیم‌گیری مراقبت‌های بهداشتی قوی است. وقتی مردم می‌خواهند کار درست را انجام دهند یا تصمیم درستی بگیرند، اثبات اجتماعی اغلب وقتی تحت تأثیر قرار می‌گیرند که کارهایی را که دیگران انجام می‌دهند دنبال کنند.

شاید بگویید که نفوذ دیجیتال یک پسر عموی نزدیک است. اینجا جایی است که نفوذ آنلاین – عمدتاً از طریق شبکه های اجتماعی پخش می شود – نظرات یا رفتارها را ایجاد یا تغییر می دهد. و هنگامی که رگبار اطلاعات آنلاین پراکنده و پر سر و صدا به نظر می رسد، برخی از کاربران معتبرتر دیده می شوند و نگرش ها و انتخاب های مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهند. اینفلوئنسرهای دیجیتال مخاطبان زیادی دارند و در یک موضوع خاص آگاه هستند.

اینفلوئنسرهای دیجیتال خود را پیدا کنید

جستجوی متفکرانه از طریق کلمات کلیدی، برخی منابع تاثیرگذار را نشان می‌دهد که باید در نظر بگیرید. این را با فالوورهای شناخته شده ای که با شما ارتباط برقرار کرده اند یا نظرات یا اظهارات خود را از طریق رسانه های اجتماعی بیان کرده اند، ترکیب کنید. به ویژه، شما به دنبال وبلاگ نویسان معتبر، متخصصان رسانه های اجتماعی، روزنامه نگاران معتبر، کارشناسان صنعت و موارد مشابه هستید که محتوای شما را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، به محتوا، وب سایت ها و رسانه های اجتماعی منابع مرتبط با موضوع (یا حتی رقبا) نگاه کنید. به دنبال منابع یا افرادی باشید که در این صنعت یا حوزه موضوعی دنبال می کنند. اینجاست که جستجوی هشتگ می تواند یک امتیاز مثبت برای تحقیقات شما باشد. علاوه بر این، داشبورد و تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی خود و همچنین منابع شخص ثالث مانند BuzzSumo و موارد دیگر را بررسی کنید.

وقتی این صداها به طور مثبت در مورد شما و/یا نام تجاری شما صحبت می‌کنند، اعتماد را تأیید می‌کنند، مخاطبان را گسترش می‌دهند و باعث تبلیغات (رایگان) یا تبلیغ می‌شوند. شما می توانید:

  • برای کمک به یکدیگر مستقیماً با تأثیرگذاران تماس بگیرید
  • منابع، محتوای اصلی را ارائه دهید یا حتی تبلیغات پولی بخرید
  • پست های مهمان را پیشنهاد یا دعوت کنید
  • ارائه مقدمه یا معرفی کارشناسان یا مقامات موضوع
  • اینفلوئنسرها را برای شرکت در پادکست ها یا بحث های پنل دعوت کنید

جای تعجب نیست که معلوم می شود اینفلوئنسرهای دیجیتالی منتخب بسیار تأثیرگذار هستند. توصیه‌های یک دوست یا خانواده معمولاً در صدر فهرست قرار می‌گیرند، اما اینفلوئنسرهای مناسب معمولاً در رتبه دوم قرار دارند. کشف مناسب ترین اینفلوئنسرهای دیجیتال و همکاری نزدیک با آنها، یک کار چالش برانگیز است. با ما تماس بگیرید، و بیایید در مورد اینکه چگونه می توانیم کمک کنیم صحبت کنیم.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید