شما در حال مشاهده هستید چگونه بازاریابی خود را اکنون که فعالیت خصوصی به “گونه ای در خطر انقراض” تبدیل شده است، تطبیق دهید

چگونه بازاریابی خود را اکنون که فعالیت خصوصی به “گونه ای در خطر انقراض” تبدیل شده است، تطبیق دهید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

ما در حال گذر از یک تغییر لرزه ای در نحوه ارائه مراقبت های پزشکی توسط پزشکان در ایالات متحده هستیم.

این یک جدول زمانی کوتاه است:

COVID به طور قابل توجهی روند دور شدن از فعالیت خصوصی را تسریع کرد. از زمان شروع همه‌گیری، ده‌ها هزار پزشک فعالیت‌های پزشکی خصوصی خود را به نفع کار در یک بیمارستان یا گروه پزشکی بزرگ‌تر رها کرده‌اند.

این برای بازاریابی پزشکی به چه معناست، و چگونه بیمارستان‌ها و نهادهای شرکتی با پزشکان جدید می‌توانند استراتژی‌های بازاریابی خود را برای برآوردن نیازها و اهداف تجاری در حال تغییر خود تغییر دهند؟

در این پست وبلاگ، من به اشتراک می گذارم:

  • آمار پزشکان خصوصی (در آن زمان و اکنون)،
  • چرا پزشکان بیشتر بیمارستان ها و نهادهای شرکتی را به جای مطب خصوصی انتخاب می کنند،
  • و نکات بازاریابی برای بیمارستان ها، نهادهای شرکتی با پزشکان جدید، و پزشکان خصوصی که می خواهند مستقل بمانند.

پزشکان خصوصی: اعداد در آن زمان و اکنون

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، بر اساس نظرسنجی آوریل 2022 از Avalere Health — افزایش 7 درصدی نسبت به سال 2021 و نزدیک به 20 درصد جهش از سال 2019.

چیزی که حتی بیشتر چشم باز می کند این است که انتظار می رود این روند ادامه یابد.

چه اتفاقی برای پزشکان خصوصی در طول همه‌گیری افتاد؟

از زمان همه گیری، تقریباً 83000 پزشکان مستقل شده اند کارکنان بیمارستان ها یا سایر نهادهای شرکتی.

چرا؟

اول، همه گیری مشکلات اقتصادی متعددی را برای پزشکان خصوصی به همراه داشت:

  • از دست دادن حجم بیمار 
  • از دست دادن درآمد
  • افزایش هزینه های تامین پزشکی

این مشکلات خرید مراکز خصوصی را برای نهادهای بزرگتر مانند بیمارستان‌ها و شرکت‌ها آسان کرد. این امر همچنین منجر به ترک داوطلبانه پزشکان از مطب های خصوصی خود به نفع مدل های تجاری پایدارتر و توانایی مقاومت در برابر روندهای مخرب بازار مانند یک بیماری همه گیر شد.

دوم، پزشکان مسن‌تر که بیشتر در مراکز پزشکی کوچک و خصوصی کار می‌کنند، پس از بازنشستگی با پزشکان جوان‌تر جایگزین نمی‌شوند. در عوض، بسیاری از فارغ‌التحصیلان اخیر دانشکده پزشکی و پزشکان جوان‌تر با بدهی‌های قابل توجه شغلی را انتخاب می‌کنند که ثبات مالی و تعادل بین کار و زندگی را بیشتر می‌کند.

طبق گزارش ماه مه 2021 توسط AMA، 58٪ پزشکان 55 ساله و بالاتر در حال حاضر خوداشتغال بودند در حالی که 48.8٪ سن پزشکان 40 تا 54 سال و فقط 30 درصد از پزشکان زیر 40 سال هستند.

این برای بازاریابی چه معنایی دارد؟

از آنجایی که پزشکان خصوصی به امری نادر تبدیل می‌شوند، بیمارستان‌ها و سایر نهادهای شرکتی چالشی منحصر به فرد دارند.

آنها باید یا پزشکان تازه به دست آمده را در اهداف و اهداف بازاریابی از قبل موجود خود بگنجانند، کل استراتژی بازاریابی خود را بازنگری کنند، یا به پزشکان تازه تحصیل شده کمک کنند تا استقلال خود را زیر چتر شرکت خود حفظ کنند.

بازاریابی در هر یک از این موقعیت‌ها دارای تفاوت‌های ظریف است و نیاز به بررسی دقیق دارد.

6 نکته بازاریابی برای بیمارستان ها و نهادهای شرکتی با پزشکان جدید

چه یک بیمارستان، سیستم بهداشتی یا نوع دیگری از نهادهای شرکتی (به عنوان مثال، شرکت های بیمه و شرکت های سهامی خاص) که اخیراً پزشکان جدیدی جذب کرده اند، چندین چیز را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که استراتژی بازاریابی شما باعث رشد کسب و کار در همه موارد می شود. خط سرویس.

عوامل کلیدی عبارتند از: 

1. مدل کسب و کار خود را شناسایی کنید

بعد از اینکه تصمیم گرفتید که چگونه پزشکان تازه به دست آمده خود را بگنجانید، می خواهید تجزیه و تحلیل کامل SWOT (نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدها) را انجام دهید. این تجزیه و تحلیل می تواند به شما کمک کند یک استراتژی بازاریابی جدید و برنامه های بلند مدت برای دستیابی به اهداف خود ایجاد کنید.

تحلیل SWOT یک ارزیابی جامع از همه چیزهایی است که می‌تواند بر دوام شرکت شما تأثیر بگذارد، به شما این امکان را می‌دهد تا یک برنامه بازاریابی صحیح ایجاد کنید و مسیری را به جلو بسازید که نقاط قوت شما را به حداکثر می‌رساند و نقاط ضعف شما را به حداقل می‌رساند.

این مرحله به‌ویژه در دورانی که هر روز رقابت جدیدی وارد بازار می‌شود، بسیار مهم است.

2. در استراتژی برند خود تجدید نظر کنید

هنگامی که تجزیه و تحلیل SWOT کامل را تکمیل کردید، وقت آن است که یک قدم به عقب بردارید، برندسازی فعلی هر عمل را مرور کنید، و نحوه ایجاد حس هم افزایی بین آنها (از جمله خودتان) را تعیین کنید.

برای موفقیت نام تجاری خود را برای یک عمل یا سیستم بهداشتی چندمکانی مستقر کنید، یکی از مهمترین سوالات این است که چگونه آیا می خواهید خود را به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی معرفی کنید؟ آیا می خواهید برند قدیمی خود را حفظ کنید، به یک برند جدید انتقال دهید یا یک ترکیب ترکیبی ایجاد کنید؟ درک این موضوع ابتدا به شما کمک می کند تا در تمام قسمت های متحرک دیگر پیمایش کنید.

هنگامی که این تصمیم مهم را گرفتید، زمان آن رسیده است که جایگاه برند، استراتژی پیام رسانی، استراتژی بازاریابی محتوا، وب سایت و موارد دیگر را توسعه یا اصلاح کنید.

همانطور که می توانید تصور کنید، این کار بسیار است. اما همه چیز با یک استراتژی برند معتبر و درک روشنی از اینکه شما چه کسی هستید و چگونه می خواهید برند خود را به مشتریان امروزی منتقل کنید شروع می شود. وقتی به درستی انجام شود، از آن کارگاه های برندسازی با دستورالعمل های برند برای هویت بصری و پیام خود بیرون می آیید.

3. برنامه بازاریابی

خود را تقویت کنید

با بینش‌های جدیدی که رویه‌های تازه به‌دست‌آمده شما را در نظر می‌گیرند، می‌توانید برنامه بازاریابی خود را از منظری تازه بازبینی کنید. در حالی که بسیاری از بخش‌های برنامه بازاریابی شما ممکن است هنوز قابل اجرا باشند، ارزیابی قابلیت دوام هر محصول و خدمات تازه‌ای که به‌تازگی به اهداف تجاری شما مربوط می‌شود، ضروری است.

یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار از طریق تحلیل رقابتی. تجزیه و تحلیل رقابتی باید در خط مقدم استراتژی برندسازی و دیجیتال مارکتینگ شما هنگام راه اندازی یک نام تجاری جدید، تجدید یک برند موجود یا ادغام دو یا چند برند باشد. این به پاسخگویی به سوالاتی مانند “رقبای جدید شما چه کسانی هستند؟” “محصولات و خدمات پیشرو آنها چیست؟” “آنها چگونه با محصولات و خدمات شما هماهنگ می شوند؟”، “کدام تاکتیک های بازاریابی را به خوبی انجام می دهند؟” و “آنها چه کاری می توانند بهتر انجام دهند؟”

در حین انجام تحقیقات رقابتی، مهم است که به یاد داشته باشید که هر تخصص پزشکی چشم انداز رقابتی خود را دارد.

به عنوان مثال، فرض کنید یک عمل گوش و حلق و بینی به دست آورده اید. اگر می خواهید رقابت کنید، باید همه رقبای خود را در نظر بگیرید (نه فقط بیمارستان ها یا سایر روش ها). این شامل برخی از بهترین محصولات و خدمات مستقیم مصرف کننده خواهد بود (مانند جراحی بینی، سمعک، جراحی پلاستیک صورت، سینوپلاستی با بالون و غیره). ایجاد یک استراتژی برای هر تخصص پزشکی یا خط خدمات ضروری است.

4. سهم بازار جدید خود را شناسایی کنید

با ادامه رشد، حفظ سهم فعلی و بالقوه بازار در بالای ذهن شما بسیار حیاتی است. سهم بازار یک شاخص کلیدی از میزان رقابت شما در یک فضای خاص است (به عنوان مثال، درصد کل فروش شما در یک صنعت). خریدها به طور طبیعی سهم بازار شما را افزایش می دهند که به نوبه خود باعث بهبود سودآوری می شود.

درک چشم‌انداز رقابتی و سهم بازار فعلی و بالقوه به شما کمک می‌کند فرصت‌های بازاریابی مقیاس‌پذیر را شناسایی، توسعه و راه‌اندازی کنید که مخاطبان بیشتری را جذب می‌کند.

5. طرح بازاریابی یکپارچه راه اندازی کنید

وقتی مدل کسب‌وکار، استراتژی برند، نقاط قوت، فرصت‌ها، نقاط ضعف، تهدیدها، چشم‌انداز رقابتی و پتانسیل سهم بازار را درک می‌کنید، می‌توانید به راحتی پیشنهادهای فروش منحصربه‌فرد خود (USP) را شناسایی کنید.

این اطلاعات به شما امکان می دهد برنامه بازاریابی یکپارچه که مقدار مناسبی از دیجیتال و سنتی را با هم ترکیب می کند. استراتژی های بازاریابی و تبلیغات برای ایجاد بازده بلندمدت و موقعیت شما به عنوان یک رهبر در حوزه کاری خود.

بازاریابی یکپارچه نقش مهمی در ارائه یک پیام یکپارچه و جامع در هر کانال فروش دارد. این یکنواختی به ایجاد اعتماد و از بین بردن سردرگمی در هر جایی که مشتریان برای تعامل با برند شما انتخاب می‌کنند، کمک می‌کند.

6. استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را دقیق تنظیم کنید

از زمان شروع همه گیری، ما شاهد تغییر قابل توجهی به سمت بازاریابی دیجیتال و SEO (بهینه سازی موتور جستجو) برای پزشکی بوده ایم. تمرینات. این کانال‌ها نه تنها مقرون‌به‌صرفه‌تر از رادیو، تلویزیون و چاپ هستند، بلکه نشان داده‌اند که پاسخی مؤثر به محیط کسب‌وکار دائماً در حال تحول هستند و در عین حال انعطاف‌پذیری و داده‌های بی‌نظیری را در کمپین‌های بازاریابی خود ارائه می‌دهند.

شرکت‌ها و وب‌سایت‌های بزرگ به خدمات سازمانی نیاز دارند، به‌ویژه وقتی صحبت از بازاریابی دیجیتال به میان می‌آید. مطمئن شوید که تیم یا آژانس داخلی شما در زمینه SEO، PPC، رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا در سطح سازمانی مجرب است.

3 نکته بازاریابی برای پزشکان خصوصی که می خواهند مستقل بمانند

اگر یک پزشک خصوصی هستید و تصمیم دارید مستقل بمانید، اولویت اول شما (مثل همیشه) این است که تجربه بیمار و مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا را ارائه دهید.

اما، برای ماندن در رقابت باید ارزش اضافه کنید.

در اینجا سه ​​راه برای بالا ماندن وجود دارد:

1. راحتی را در اولویت قرار دهید

آنچه را که بزرگترین رقبای شما انجام می دهند تجزیه و تحلیل کنید و راهی برای انجام بهتر آنها بیابید.

آیا رقبا برنامه‌ریزی آنلاین ارائه می‌دهند؟ برنامه‌ریزی آنلاین، چت زنده یا ارتباط امن با پزشکان خود را ارائه دهید. آیا رقبای تبلیغات آنلاین را هدف قرار داده اند؟ با کارشناسان تبلیغات دیجیتالی کار کنید که می‌توانند تبلیغات جستجوی پولی را ایجاد، نظارت و بهینه کنند.

2. تجارب را مدرن کنید

دسترسی مدرن و بدون اصطکاک به خدمات ایجاد کنید – مشابه آنچه که مصرف کنندگان در سایر بخش های خدمات انتظار دارند. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی امروزی بیش از مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا انتظار دارند.

رقابت مراقبت‌های بهداشتی بسیار بزرگ است، و با شتاب گرفتن کسب‌وکارهای خصوصی، ترسناک‌تر می‌شود. مراقبت های بهداشتی بیش از هر زمان دیگری با پذیرش گسترده بازیگران شرکتی مانند CVS، بهداشت از راه دور و دسترسی الکترونیکی به سوابق سلامت یکپارچه شده است.

3. بازاریابی را به حداکثر برسانید

نمی‌توان انکار کرد که رقابت برای پزشکان مستقل با بیمارستان‌ها یا روش‌های پزشکی بزرگتر و یکپارچه‌تر به طور فزاینده‌ای دشوار می‌شود.

در اینجا چند جنبه از بازاریابی وجود دارد که باید آنها را اولویت بندی کنید:

با توجه به اینکه بسیاری از پزشکان استخدام را به جای فعالیت‌های مستقل ترجیح می‌دهند، برای بیمارستان‌ها و سازمان‌های شرکتی که آنها را خریداری می‌کنند، ضروری است که طرح بازاریابی خود را بررسی کنند و یک استراتژی جامع ایجاد کنند که به پزشکان، خطوط خدماتی و رشد کسب‌وکار پاسخ دهد. .

دیدگاهتان را بنویسید