چگونه برای کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان در سال 2017 تصمیم گیری کنیم؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

healthcare_banner-1.jpg

سنت تصمیم گیری در سال نو فقط برای افراد نیست. با توجه به اینکه برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان CMS جریمه ها در سال 2016 به رکورد بالایی رسیدند — بر 2597 بیمارستان تأثیر گذاشت — سازمان های مراقبت های بهداشتی نیز می توانند از این عمل بهره مند شوند. اما چگونه می توان از حل و فصل به کاهش پذیرش مجدد قابل پیشگیری و واقعاً آن را انجام می دهید؟

 

نکاتی برای تعداد پذیرش مجدد کمتر

فرصت های برآورده کردن انتظارات برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان قبل، در طول و بعد از بستری شدن در بیمارستان ایجاد می شود. بیایید نگاهی به برخی از تاکتیک‌های موفق‌تر در هر حوزه بیندازیم.

➜ قبل از بستری شدن در بیمارستان

فیلم ها را به چک لیست قبل از پذیرش بیماران اضافه کنید. ویدئو بدون دلیل در رتبه های بازاریابی محتوا ارتقا پیدا نکرد؛ میلیاردها مصرف‌کننده هر روز ویدیوها را در YouTube تماشا می‌کنند. چرا از این رسانه قدرتمند برای آموزش بیماران قبل از پذیرش در بیمارستان استفاده نمی کنید؟ طبق یک مطالعه منتشر شده در ژورنال کالج جراحان آمریکا، شامل ویدئوها در فرآیند آموزش بیمار به آماده سازی بیماران برای جراحی – کاهش استرس و افزایش رضایت بیمار – برای بهبود نتایج بیمار کمک می کند.

➜ در طول بستری شدن در بیمارستان

جلوگیری از عفونت محل جراحی. در بیمارستان باپتیست نیوانگلند در بوستون، استانداردسازی فرآیند مراقبت از زخم، در پذیرش مجدد برای جراحی‌های زانو، لگن و ستون فقرات تأثیر منفی گذاشته است. همانطور که مدیر اجرایی مراقبت های بهداشتی اشاره می کند، “این یک رویکرد هوشمندانه است، به عنوان یک مطالعه 2015 منتشر شده در ژورنال انجمن پزشکی آمریکا دریافت که عفونت‌های محل جراحی شایع‌ترین دلیل پذیرش مجدد ناخواسته است. بیمارستان پروتکل جدیدی ایجاد کرد که بهداشت دست و سازگاری مناسب را در زمان و نحوه پانسمان زخم ها تضمین می کند. با محدود کردن تعداد کارکنانی که از زخم ها مراقبت می کنند، عفونت ها کاهش یافته است.

از تخته های سفید در اتاق بیماران استفاده کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که تخته‌های سفید از ارتباط مؤثر برنامه‌های مراقبت پشتیبانی می‌کنند که منجر به نتایج مثبت‌تر می‌شود. بیمارستان نیوانگلند باپتیست از تخته‌های سفید با بیماران جراحی لگن و زانو برای ردیابی اهداف روزانه، سطح درد و داروها استفاده می‌کند که همچنین کمک می‌کند بیماران و اعضای خانواده‌شان را درگیر و متمرکز بر توانبخشی نگه دارند.

➜ پس از بستری شدن در بیمارستان

داروهای بیمار را آشتی دهید. آژانس تحقیقات و کیفیت مراقبت های بهداشتی می گوید که یکی از شایع ترین علل عوارض جانبی پس از بستری شدن در بیمارستان است. وجود یک فرآیند تطبیق دارو به بیمارستان ها کمک می کند تا از حذف ناخواسته نسخه، تکرار یا اشتباهات دوز پس از ترخیص جلوگیری کنند.

dotted-line.png

البته، هیچ فهرستی از نکات برای برآورده کردن انتظارات برنامه کاهش بستری مجدد در بیمارستان، بدون فهرستی که کل تجربه بیمار را در بر می گیرد، کامل نیست: درگیری بهتر با بیمار. این جام مقدس برای سازمان های مراقبت های بهداشتی است و مانند افسانه، مشارکت موثر بیمار می تواند گریزان باشد. بسیاری از بیمارستان ها بر برنامه های مدیریت ترخیص عملی با نتایج متفاوت تمرکز می کنند. پیگیری بیماران ترخیص شده برای پرسنل پرستاری که در حال حاضر بیش از حد تحت فشار هستند فرآیندی زمان بر است. و حتی زمانی که پرستاران به بیماران مراجعه می کنند، آیا پیام های آنها طنین انداز می شود؟

hospital-icon-7294.jpgبه جای مدیریت بیماران ترخیص شده با بیماران ناکارآمد، یک- در فرآیند مشارکت متناسب با همه، بیمارستان ها باید یک پلت فرم مشارکت خودکار بیمار را در نظر بگیرند. راه حلی مانند زیست رایان از اهرم های اهرمی بخش بندی روانشناختی

علاوه بر پیام‌های مرتبط‌تر، پلتفرم ارتباطی خودکار ایمیل، متن یا پاسخ صوتی تعاملی – بر اساس ترجیح بیمار – ارسال می‌کند تا به حفظ برنامه‌های بهبودی کمک کند و احتمال پذیرش مجدد قابل پیشگیری را کاهش دهد. مجموعه ای از محتوای آموزشی قبل از پذیرش و پس از ترخیص ارسال می شود تا اطمینان حاصل شود که بیماران دقیقاً اطلاعات مورد نیاز خود را در لحظه مناسب دارند. به‌علاوه، داشبوردی با قابلیت پیگیری آسان پاسخ‌های بیماران را ردیابی می‌کند و به کارکنان بالینی اجازه می‌دهد تا توجه خود را بر روی بیمارانی متمرکز کنند که به‌عنوان خطرات احتمالی بستری مجدد علامت‌گذاری شده‌اند، به جای تلاش برای مدیریت کل جمعیت بیمار.

ترکیب ارتباطات مرتبط ارائه شده در یک آهنگ ثابت کار می‌کند. در یک برنامه آزمایشی با زیست رایان، یکی از سیستم‌های بیمارستانی معروف نیوانگلند نرخ پاسخ‌دهی بیماران را در طول 30 سال 85 درصد دریافت کرد. دوره پذیرش مجدد یک روزه و تنها یک پذیرش مجدد را در 10 ماه تجربه کرده است. علاوه بر این، سیستم بیمارستان شاهد کاهش 75 درصدی در ساعات کاری کارکنان بود که به پیگیری بیماران اختصاص داده شده است. برای موفقیت در برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان به چه چیزی نیاز دارید؟ PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید