شما در حال مشاهده هستید چگونه برنامه ریزی صحیح می تواند رقابت را از بین ببرد

چگونه برنامه ریزی صحیح می تواند رقابت را از بین ببرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Man drinking coffee looking at laptop displaying marketing plan on screenتمرین های موفق مشاغل ساخته شده اند از خدمات عالی، رهبری خوب و استراتژی های محکم. یک برنامه بازاریابی خوب مهم است تا بدانید چه کسی را هدف قرار دهید.

اما قبل از اینکه به مرحله برنامه ریزی برسید، باید تعیین کنید که چه چیزی می خواهید در 12 ماه آینده انجام دهید. ممکن است از قبل یک استراتژی داشته باشید، بنابراین بیایید مطمئن شویم که به چند سوال مهم پاسخ می دهد.

یک استراتژی بسازید

• نتایجی که می‌خواهید امسال ببینید چیست؟

• پروژه های خاصی که می خواهید تکمیل کنید چیست؟

• اقدامات خاصی که باید برای دستیابی به این اهداف انجام دهید چیست؟

• چگونه می توانید بودجه و منابع خود را برای تطبیق با این طرح اختصاص دهید؟

وقتی استراتژی دارید که به این سوالات پاسخ می دهد، از بازی جلوتر هستید. بعید نیست که رقبای شما برای پاسخ به این سوالات وقت گذاشته باشند. بسیاری از پزشکان، مطب های گروهی و بیمارستان ها یک ایده کلی از کاری که می خواهند انجام دهند دارند. اما آنها تلاش می کنند تا همه چیز را به هم گره بزنند.

توسعه یک استراتژی بازاریابی

برای افراد غیرمعمول نیست که خطوط بین استراتژی بازاریابی و برنامه بازاریابی را محو کنند. در اینجا دلیل متفاوت بودن آنها است. استراتژی های بازاریابی با استراتژی کسب و کار همراه هستند. اگر استراتژی کسب و کار شما می گوید که می خواهید تعداد بیماران خود را 10 درصد افزایش دهید، پس استراتژی بازاریابی شما نحوه رسیدن به آنجا را شرح می دهد. ممکن است شامل موارد زیر باشد:

• ارتقاء مزایای منحصر به فرد

• پیشنهادات ویژه، تخفیف‌ها، یا غربالگری‌های بهداشتی را برای بیمارانی که بار اول می‌کنند اعلام کنید

آن چیزی را که باید برای دستیابی به اهداف تجاری انجام شود.

برنامه بازاریابی ایجاد کنید

اکنون که تمرکز لیزری بر روی اهداف تجاری خود و آنچه باید انجام دهید انجام شود برای رسیدن به آنجا، زمان آن است که برنامه ریزی کنید که چگونه می خواهید این کار را انجام دهید.

• مخاطبین هدف خود را شناسایی کنید

• مشخص کنید چه چیزی تمرین شما را منحصر به فرد می کند

• پیشنهادهای ویژه ایجاد کنید

از آنجا می‌توانید تاکتیک‌های بازاریابی را که باید برای دستیابی به اهداف استراتژی بازاریابی استفاده کنید، شناسایی کنید. تاکتیک‌های فردی می‌تواند کمپین‌های ایمیل، پست‌های وبلاگ، رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات جستجوی پولی، صفحات فرود، برگه‌های پارگی باشد. و بروشورها.

بیشتر پزشکان می دانند که افزایش آگاهی، ارتقای خدمات و ایجاد ارتباط برای رشد کسب و کار مهم است .

وقتی استراتژی‌ها و برنامه‌هایی وجود دارد، آسان‌تر است که تأثیر بیشتری از طریق از نظر استراتژیک تبلیغ متقابل در فیس بوک، وبلاگ، ایمیل، و غیره. شناسایی و اجرای تاکتیک ها جایی است که بسیاری از افراد شروع می کنند، بنابراین پیام های آنها اغلب ناسازگار بوده و فاقد هم افزایی با نام تجاری است .

زمان خرد کردن است مسابقه

وقتی در ابتدای سال چند ساعت برای برنامه ریزی دوازده ماه آینده وقت بگذارید، می توانید متمرکز بمانید، خط داستان، پیام‌ها و تبلیغات خود را منسجم نگه دارید. اکنون کمی کار می تواند به شما برتری نسبت به رقابت شما در تمام سال بدهد.

تصمیم گیری اینکه کدام ابزار برای ارتقای مطابقت، خدمات و تخصص های شمابهترین هستند، می تواند بسیار دشوار باشد. . امروز با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا یک استراتژی و برنامه بازاریابی واضح را برای دستیابی به اهداف خود برای بقیه سال ایجاد و اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید