شما در حال مشاهده هستید چگونه بفهمیم که آیا شرکت سئو سایت شما را از بین می برد؟

چگونه بفهمیم که آیا شرکت سئو سایت شما را از بین می برد؟

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Police line do not cross sign with با افزایش فرکانس، ما در حال یافتن روش‌ها و بیمارستان‌هایی هستیم که برای خدمات بهینه‌سازی موتور جستجو “فانتوم” هزینه می‌کنند. اسم آن را «سئو سرقت بزرگ» بگذارید. آنها برای خدمات هزینه دریافت می کنند، اما آنها حتی ابتدایی ترین تکنیک های SEO را در اختیار ندارند.

بهینه سازی موتور جستجو یک اصطلاح گسترده است که به خدمات فنی مربوط می شود که افراد غیر فنی همیشه نمی توانند آن را ببینند. بخشی از برنامه نویسی، بخشی از تجربه تجاری، و برای برخی ناظران، بخشی جادوی عرفانی است. ابزارها و روش‌های جذابیت برای موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی و آگاهی مخاطبان ممکن است دشوار باشد.

اما در اینجا یک راه سریع وجود دارد که بدانید آیا از شما سوء استفاده می‌شود یا شرکت سئوی خدمات بهداشتی شما کاملاً مشخص است شما را از بین می برد.

از این جعبه ابزار 7 نقطه‌ای خود ممیزی SEO استفاده کنید…

بهینه سازی هوشمندانه و بسیار مؤثر بازاریابی می تواند ظریف به نظر برسد—انجام کار خود در دنیای خارج از مرحله برنامه نویسی دیجیتال، انتخاب دقیق کلمات و بسیاری از تکنیک های دیگر. اما حتی اگر برنامه‌نویسی، سئو و مهارت‌های فنی شما محدود باشد، چندین چیز در مورد یک وب‌سایت به راحتی قابل بررسی است.

با این سوالات ارزیابی خودآزمایی شروع کنید:

 1. متعارف سازی: آیا صفحات وب شما دارای URL های مختلف یا چندگانه هستند؟ هنگامی که به نظر می رسد صفحات جداگانه از چندین آدرس URL سرچشمه می گیرند (http://www.examplepage.com در مقابل http:/ برای مثال /examplepage.com) می تواند یک مشکل جدی سئو باشد. به سادگی، موتورهای جستجو – به ویژه گوگل – ممکن است به این نتیجه برسند که محتوای تکراری وجود دارد. و این یک Google no-no است. به منبع URL برای هر صفحه سایت نگاه کنید تا مطمئن شوید که در معرض خطر جریمه رتبه بندی نیستید.
 1. محتوای تکراری: آیا به نظر می‌رسد سایت شما محتوای یکسانی دارد؟ علاوه بر سردرگمی متعارف (در بالا)، برخی از سایت‌ها عمداً یا سهواً محتوای درون سایت یا سایر سایت‌ها را کپی می‌کنند (مانند سرقت ادبی). ). این یکی دیگر از موارد ناخوشایند است. برای بررسی سریع و آسان، از بررسی کننده سرقت ادبی رایگان Copyscape استفاده کنید.
 1. طراحی واکنش گرا: آیا وب سایت شما برای موبایل مناسب است؟ موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، استفاده از طرح‌بندی‌ها، تصاویر و سبک‌های انعطاف‌پذیر را برای یک وب‌سایت ضروری اعلام کرده‌اند که به دیدگاه بیننده/بازدیدکننده پاسخگو باشد. اندازه صفحه نمایش. آیا صفحات وب شما به طور یکپارچه و خودکار روی صفحه نمایش بزرگ، صفحه تبلت یا (مهمتر از همه) صفحه موبایل تنظیم می شوند؟ با استفاده از تست رایگان سازگار با موبایل Google، پاسخ را تجزیه و تحلیل و کشف کنید.
 1. سرعت سایت تلفن همراه: آیا سایت شما محتوا را در عرض چند ثانیه ارائه می‌کند؟ Google می‌گوید اگر صفحات برای بارگذاری خیلی کند باشند، اکثر مردم به سرعت سایت شما را ترک می‌کنند (و به جای دیگری نگاه می‌کنند). سرعت دسکتاپ و سرعت موبایل خود را از طریق تست صفحه سایت من توسط Google پیدا کنید.
 1. وبلاگ، وبلاگ، وبلاگ: آیا وبلاگ نویسی مداوم در وب سایت شما وجود دارد؟ واقعیت ساده این است که وب‌سایت‌های دارای وبلاگ دید بیشتر و حدود 55 درصد ترافیک بیشتری دارند. از نظر سئو، یک وب سایت با محتوای تازه و جالب مهمتر از صفحاتی است که هرگز تغییر نمی کنند. علاوه بر این، بازدیدکنندگان وب سایت زمانی که محتوا توجه آنها را جلب می کند، مدت بیشتری می مانند.
 1. تعداد تبدیل‌ها: آیا خدمات سئوی شما بیشتر نگران فعالیت ترافیک است تا جذب بیماران بیشتر؟ صفحه تماس شما (با نام، شماره تلفن و غیره) یک عنصر حیاتی SEO است. ترافیک بازدیدکنندگان ساده مفید است، اما ایجاد کسب و کار جدید به تبدیل واقعی بستگی دارد.
 1. Google برای کسب و کار من: آیا فهرست منحصر به فرد خود را در Google ادعا کرده اید؟ پیدا شدن به صورت آنلاین نیاز به مشاهده نتایج جستجو دارد. «Google برای کسب‌وکار من» فهرستی با کاربری آسان است که حضور آنلاین قوی‌تری ایجاد می‌کند. این رایگان است و موثر است. و اگر قبلاً فهرستی برای هر مکان کسب و کار ندارید، بازدیدکنندگان شما را پیدا نمی‌کنند و شرکت SEO شما قطعاً در حال تغییر خواب است.

هدف اصلی از بهینه سازی موتورهای جستجو افزایش حضور آنلاین و دیده شدن شما به روش هایی است که برای موتورهای جستجو مانند Google جذاب باشد. روش‌ها و تکنیک‌های سئو باید مجاز یا «کلاه سفید» باشند. و در نهایت، هدف این است که به طور قانونی قوی ترین دید و بالاترین رتبه صفحه را در جستجوهای مصرف کننده به دست آوریم.

مسلماً سئو چالش برانگیز است. از آنجایی که گوگل الگوریتم جستجوی خود را آشکار نمی کند، ابزارها و روش های سئو بخشی از تجربه، بخشی علم و بخشی از برنامه ریزی دقیق هستند. هفت سوال ارزیابی سریع بالا تنها نکته‌ای از کوه یخ سئو هستند، اما نقطه شروع چشم نوازی هستند.

اگر مطب یا بیمارستان شما برای خدمات بهینه‌سازی هزینه پرداخت کرده است – و سایت شما با این سؤالات اساسی مطابقت ندارد – دلیل خوبی وجود دارد که باور کنید شرکت SEO شما را از بین می‌برد. و اگر به تأیید اضافی نیاز دارید، یا اگر به دنبال منبع قابل اعتماد و با تجربه سئو هستید، لطفاً همین امروز با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید. ما حضور شما در وب را با ده ها روش دیگر آزمایش خواهیم کرد و به سرعت به شما خواهیم گفت که چگونه دید آنلاین را بهبود ببخشید.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید