شما در حال مشاهده هستید چگونه بودجه بازاریابی بیمارستان خود را بهینه کنید

چگونه بودجه بازاریابی بیمارستان خود را بهینه کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

این زمانی از سال است که بودجه بازاریابی بیمارستانی که به خوبی در نظر گرفته شده در مراحل نهایی است. با شروع یک سال تقویمی جدید تقریباً آماده عرضه است. اما انجام آن به معنای درست کردن آن نیست. در اینجا چهار مفهوم رهبر فکری وجود دارد که به بهینه‌سازی بودجه و نتایج بازاریابی شما کمک می‌کند.

مشتریان از ما برای نقد برنامه ریزی و بودجه شخص ثالث می خواهند. اما اغلب اوقات متوجه می‌شویم که بودجه «جدید» سال آینده عمدتاً یک تغییر است. آنها اعداد میراثی با رژ لب تازه هستند. دلایل خوبی برای پیشبرد ایده هایی وجود دارد که در گذشته موثر بوده اند. با این وجود، بسته کلی نمی تواند انرژی جدید هیجان انگیز یا نتایج دستیابی به موفقیت را ارائه دهد. شما نمی توانید یک کار را بارها و بارها انجام دهید و انتظار نتایج متفاوتی داشته باشید.

چالش های بودجه در مقابل چیز «همان و ایمن»…

طبق تجربه ما، بهینه سازی برنامه بازاریابی بیمارستان شما و بودجه کار آسانی نیست. اما می تواند به یک برنامه خسته انرژی بخشد و نتایج قابل ملاحظه ای بهتر ارائه دهد. زمانی که اخیراً در کنفرانس تجاری INBOUND شرکت کردم، برخی کلمات الهام‌بخش و آموزشی به ذهنم آمد. در نظر بگیرید که چگونه این کلمات کلیدی می توانند روند برنامه ریزی شما را به سطح جدیدی ارتقا دهند:

“مکان راحت شما محل رشد شما نیست.” البته، در محیط آشنا گرم و راحت است. اما این جایی نیست که “دیدگاه خلاق شما برای زندگی شما قرار دارد.” دنیس ویتلی ما را به چالش می‌کشد: «از منطقه راحتی فعلی خود خارج شوید و با ناآشنا و ناشناخته راحت شوید». نحوه و مکان مدیریت و به حداقل رساندن ریسک معقول را در قلمرو جدید در نظر بگیرید. از مشاوره با تجربه بخواهید و آن را نقطه شروعی جدید و هیجان انگیز در نظر بگیرید.

«شما نیاز به تمرکز بی‌وقفه بر روی کارهای پرتأثیر دارید.» مهم است که ابتدا روی چیزهایی تمرکز کنید که واقعاً می‌توانند تفاوت ایجاد کنند. فعالیت با بهره وری یکسان نیست. جابه‌جایی ساده چیزهای کوچک یا ایجاد تغییرات سطحی معمولاً بی‌اهمیت هستند. محرک های کلیدی را شناسایی کنید و هر دو دست خود را روی عناصر اصلی بازاریابی قرار دهید.

«در سیاهچاله‌ی بهینه‌سازی کوچک غرق نشوید. بدانید چه زمانی باید تنظیم مجدد شود.» لغت عامل «کوچک» است، که عموماً به معنای مخالف کار «تأثیر زیاد» است. یک نمونه واقعی از این موضوع از شرکت خودمان اخیراً برای من آمده است. ما بی وقفه در حال کار بر روی یک بروشور برای یکی از رویدادهای خودمان بودیم. بعد از مدتی مشخص شد که قصد داریم آب را به سمت سربالایی هل بدهیم. پاسخ این بود که فلایر را عوض کنیم، بلکه رویداد را تغییر دهیم. بازنشانی همه چیز را تغییر داد.

“برنامه ریزی و بودجه برای نتایج معنادار. نه به عنوان پاسخ به علایق خاص یا تکرار-تکرار-تکرار.»شاید رایج ترین خطا انجام دادن یک کار مشابه در هر سال باشد، عمدتاً به این دلیل که «این کاری است که ما همیشه انجام داده ایم». وقتی هدف صرفاً تکرار باشد و نه انجام دادن، برنامه ریزی یا استفاده از منابع گرانبها خوب نیست.

خطای دوم تعظیم در برابر منافع خاص و فشارهای سیاسی است. نه گفتن در مواقع لزوم به سیاست داخلی آسان نیست. سود بیشتر در استفاده از برنامه و بودجه برای تولید سود قابل اندازه گیری (و نه برای ارضای منافع فردی است.)

ایجاد بودجه بازاریابی بیمارستانی جدید و جدید…

گاهی اوقات برای پیشبرد برخی از عناصر یک برنامه مناسب است. اما برای اینکه به طور موثر دستاوردهای معنادار و نتایج قابل اندازه گیری داشته باشید، بودجه بازاریابی بیمارستان خود را شروع کنید و با چشم اندازی تازه و یک صفحه کاغذ سفید برنامه ریزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید