شما در حال مشاهده هستید چگونه بیماران را برای پرداخت قبوض سررسید گذشته ترغیب کنیم؟

چگونه بیماران را برای پرداخت قبوض سررسید گذشته ترغیب کنیم؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

past-due-medical-patient-payment

چگونه بیماران را تشویق می‌کنید تا قبوض سررسید گذشته خود را پرداخت کنند؟

ابتدا، درک کنید که انواع مختلفی از انگیزه ها وجود دارد و مردم به طور متفاوتی به آنها واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال، کسی که وزن خود را تماشا می کند، اگر متوجه شود که طول عمرش در خطر است، ممکن است انگیزه بیشتری برای رها کردن دونات ها و در آغوش کشیدن کلم بروکلی داشته باشد. این یک انگیزه پیامد منفی است. دیگران اگر بدانند تابستان آینده در ساحل زیباتر به نظر می رسند، انگیزه دارند بروکلی را در بشقاب هایشان بچینند. این یک انگیزه مثبت است.

پس چه نوع انگیزه ای بیماران را وادار به پرداخت صورت حساب های معوقه خود می کند؟ پاسخ: بستگی به بیمار دارد.

از بخش بندی روانشناختی استفاده کنید

اولین قدم در ایجاد انگیزه در بیماران برای پرداخت‌هایشان این است که بفهمید چه چیزی آنها را تشویق می‌کند. و این کل پیش‌فرض پشت بخش‌بندی روانشناختی است.

مطالعه روانشناسی برای چندین دهه در محصولات مصرفی و صنایع خرده فروشی وجود داشته است، اما یک زمینه نوظهور در مراقبت های بهداشتی است که شامل بررسی ارزش ها، نگرش ها، شخصیت ها و سبک زندگی مصرف کنندگان و درک انگیزه های منحصر به فرد آنها می شود. . تقسیم‌بندی مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی بر اساس این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهد ارتباطات خود را به‌طور مؤثرتری هدف‌گیری کنید و تغییرات مورد نظر را ایجاد کنید – مانند پرداخت صورت‌حساب.

پلت فرم مشارکت بیمار

زیست رایان تجزیه و تحلیل های روانشناختی ارائه می دهد از بیماران و با استفاده از ورودی خود آزمودنی، نمایه ای عمیق ایجاد می کند. این نمایه نقشه راهی برای انگیزه بیماران شما برای پرداخت بدهی های پزشکی و، به همان اندازه مهم، نحوه برقراری ارتباط موثر با آنها در چشم انداز ارتباطی به هم ریخته امروزی را ارائه می دهد.

یک مطالعه اخیر تحقیقات بازار زیست رایان نشان داد که یک بخش روان‌شناختی به نام Self Achievers احتمالاً قبض‌های خود را پرداخت می‌کنند و کمترین حساسیت به قیمت را در مورد محصولات و خدمات مراقبت‌های بهداشتی دارند. بخش روانشناختی که کمترین احتمال را داشت صورت‌حساب‌های خود را بپردازند – استقامت‌کنندگان اراده‌ای – همچنین بیشترین احتمال را دارد که اغلب به یک مرکز مراقبت‌های فوری مراجعه می‌کنند. در واقع، استقامت‌کنندگان اراده‌ای تا هفت برابر بیشتر از سایر بخش‌های روان‌شناختی احتمال دارد حداقل هر سه ماه یک‌بار به یک مرکز مراقبت‌های فوری مراجعه کنند.

این دو بخش روان‌شناختی همچنین از نظر آماری بیشتر از سه بخش دیگر ترجیح می‌دهند که توسط یک مرکز مراقبت اضطراری از تعادل ناشی از دستیار خانگی، تماس ویدیویی آنلاین یا پیام‌رسانی فوری مطلع شوند. اگر می‌خواهید سایر بخش‌ها را برای پرداخت صورت‌حساب خود تشویق کنید، استفاده از این روش‌ها بر اساس داده‌های نماینده ملی منطقی نخواهد بود.

علاوه بر این، از آنجایی که هر بخش روان‌شناختی انگیزه‌های منحصر به فردی دارد، پیام‌هایی که در تعامل با بخش‌ها استفاده می‌شوند باید متفاوت باشند. این سناریو تنها یکی از دلایلی است که چرا تقسیم‌بندی روانشناختی می‌تواند ابزاری قدرتمند برای تقویت تعامل و تشویق بیماران به پرداخت صورت‌حساب‌هایشان باشد.

اما اگر به اطلاعات روانشناختی مصرف کنندگان دسترسی نداشته باشید چه؟ زیست رایان می تواند به سازمان مراقبت های بهداشتی شما در این زمینه کمک کند، اما در اینجا چند روش دیگر برای تشویق بیماران به پرداخت وجود دارد.

طرح های پرداخت پیشنهاد

پرداخت مداوم بهتر از عدم پرداخت است. اگر چیزی را در اختیار یک آژانس مجموعه قرار دهید، این خطر را دارید که هرگز پول یا بیمار را نبینید. اما اگر حساب را در داخل خود نگه دارید، شانس جبران چیزی را خواهید داشت.

تکنولوژی در اینجا نیز ناجی است. با جدیدترین نرم افزار مالی، می توانید فرآیند جمع آوری را به روشی غیرقابل تصور حتی 10 سال پیش خودکار کنید. برای تقویت بیشتر کارآیی خودکارسازی فرآیند جمع‌آوری، یادآوری‌های پرداخت خودکار زیست رایان با بینش‌های روان‌شناختی نوشته شده‌اند تا انگیزه انطباق را ایجاد کنند و مجموعه‌ای سریع از پرداخت‌های برجسته بیمار را ارتقا دهند.

اگر در حسابی از بیمار چیزی دریافت نمی‌کنید، بپرسید که آیا مطب شما می‌تواند ماهانه 15 دلار از حساب بانکی او برداشت کند. ما بدانید که در تجزیه میانگین مالی PCP، 15 دلار یک کاسه در سطل است، اما باز هم چیزی بهتر از هیچ است.

پیشنهاد پیش پرداخت

ممکن است در برخی موارد، و با برخی روش‌ها، به بیمار فرصتی برای در ازای یک تخفیف کوچک از قبل پرداخت کنید. برخی از بیماران از توانایی پرداخت و انجام آن قدردانی می کنند. هیچ کس نمی خواهد به فکر پرداخت هزینه جراحی کیسه صفرا خود باشد، زیرا آنها در میان ابری از گیجی پس از عمل مبارزه می کنند. این کار حساب کتاب های شما را از بین می برد و صورت حسابی را از ذهن بیمارتان دور می کند.

در آموزش کارکنان سرمایه گذاری کنید

راه‌های درست و راه‌های اشتباهی برای طرح موضوع حساس پرداخت وجود دارد. به عنوان مثال، ممکن است بهترین ایده برای یک کارمند نباشد که در مورد جزئیات مالی صحبت کند، زیرا کسی در حال رفتن به جراحی قلب است. کارکنان خود را در شفافیت، شفقت و ایجاد فرهنگ مشترک احترام آموزش دهید. این به تنهایی به تضمین پرداخت قبوض شما کمک زیادی می کند.

ایجاد روابط با بیماران

این مرحله ای است که حتی قبل از اینکه بیمار برای اولین بار روی میز معاینه شما بنشیند شروع می شود. واقعیت این است که مردم کمتر کسی را که مانند خانواده است خفه می کنند. اگر بیمار تیم مراقبت های بهداشتی خود را بی نام یا دور ببیند، دور شدن از یک تعهد آسان تر است. اما اگر بیمار ورونیکا را در آزمایشگاه، پاتریک پرستار ثبت نام شده یا شانون مسئول پذیرش را به عنوان “خانواده” ببیند، آنگاه یک مرکز ثقل ذاتی برای بیمار ایجاد می کند تا به سمت آن بکشد.

راههای زیادی برای ایجاد این جاذبه وجود دارد. یک خبرنامه فصلی راه‌اندازی کنید که داستان‌های کارکنان را به اشتراک بگذارد، کارت‌های تولد بیماران را با امضای کارکنان بفرستید یا از یک تیم لیگ کوچک حمایت کنید. هرچه ارتباط بیشتری با بیماران در سطح شخصی ایجاد کنید، احتمال اینکه زمانی که یک بیمار چک حقوق خود را برای پرداخت صورتحساب می بندد، بیشتر خواهد بود.

حتی اگر بیمار به طور مزمن در پرداخت تاخیر داشته باشد، از راه اصلی استفاده کنید و خطوط ارتباطی را باز نگه دارید. اگر به آنها یادآوری کنید که برای آن غربالگری فیزیکی یا فشار خون سالانه بیایند، ماموریت مطب خود را حفظ خواهید کرد و هنوز هم شانس دریافت صورتحساب سررسید گذشته آنها را دارید. اگر در را ببندید، این خطر را دارید که هرگز پول نگیرید. در عوض، با استفاده از روش‌های ذکر شده در بالا، در را باز نگه دارید و به بیماران انگیزه دهید تا قبض‌های خود را پرداخت کنند و آنها را دوباره برگردانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید