شما در حال مشاهده هستید چگونه بیماران هزاره در حال تغییر روش تجارت شما هستند

چگونه بیماران هزاره در حال تغییر روش تجارت شما هستند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در اینجا به دلیل نیاز به راهنمای هزاره ها آمده است. چندی پیش، این بیبی بومرها بودند که بر چشم انداز جمعیتی مراقبت های بهداشتی تسلط داشتند – یکی از بهترین اهداف فرصت برای مخاطبان. جمعیت پس از جنگ هنوز هم بخش قابل توجهی از جمعیت آمریکا را نشان می دهد. اما بچه های بومر دیگر بزرگترین گروه نیستند.

Millennials (سن 18-34) اکنون بزرگترین گروه نسل (75 میلیون) و یکی از پرطرفدارترین جمعیت مصرف کننده هستند. اما حواستان باشد، هزاره ها چیزی شبیه بیبی بومرهای آرام و سازگار نیستند. در مراقبت‌های بهداشتی، هزاره‌ها انتظارات بیشتری نسبت به نسل‌های قبلی دارند.

برنده شدن بیماران جدید اغلب به رویکرد بازاریابی متفاوتی نیاز دارد. در اینجا برخی از تمایزات مهمی وجود دارد که شما باید برای رسیدن به این مخاطبان هدف و حفظ آنها بدانید.

بازاریابی دیجیتال یک دروازه اصلی است. هزاره‌ها بیش از هر گروه دیگری از دستگاه‌های دیجیتال، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و اینترنت در سراسر مجموعه مراقبت‌های بهداشتی مالکیت دارند، استفاده می‌کنند و به آن‌ها تکیه می‌کنند.

آن‌ها به اطلاعات اینترنتی متکی هستند. هزاره‌ها به‌دنبال اطلاعات سلامتی، گرفتن و مدیریت قرار ملاقات، پرداخت صورت‌حساب و برقراری ارتباط با دفتر هستند.

بررسی بیماران یک معیار مهم در انتخاب پزشک است. در انتخاب پزشک، اولویت‌های Millennials با نظرات ارسال شده در سایت‌های دولتی، گزارش‌های دوستان و خانواده، و سایت‌هایی مانند Healthgrades، Consumer Reports و Yelp هدایت می‌شوند.

هزاره ها از پزشکان انتظار دارند که برای وقت خود ارزش قائل باشند. راحتی ارز جدید است. یک گزارش تحقیقاتی توسط انجمن توزیع کنندگان صنعت بهداشت (HIDA) نشان می‌دهد که “علت اصلی نارضایتی ارائه‌دهندگان در میان هزاره‌ها، ناتوانی در دریافت نتایج آزمایشگاهی در طول یک بازدید است.”

هزاره ها انتظارات بالایی دارند و از ارائه دهندگان خود تقاضای بیشتری دارند. طبق تحقیقات HIDA، آنها انتظار مراقبت سریع و کارآمد دارند. امکانات باید مدرن، راحت و دارای تجهیزات و تکنولوژی به روز باشد. و در حالی که منتظر هستند، انتظار دارند صندلی‌ها، تنقلات و نوشیدنی‌های راحت پیدا کنند.

شما احتمالاً فقط یک فرصت برای اتصال دارید. این نسلی است که با انتظار و یافتن پاسخ‌های تقریباً فوری آنلاین بزرگ شده است. آنها به احتمال زیاد به سرعت نظرات قوی را تشکیل می دهند. و خوب یا بد، آنها آماده هستند تا نظرات خود را سریع و آنلاین به اشتراک بگذارند.

هزاره ها بیشتر از یک رابطه مداوم با ارائه دهنده، راحتی می خواهند. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان Millennial در نظرسنجی Salesforce گفتند که هیچ رابطه شخصی با PCP خود ندارند.

هزینه مراقبت های بهداشتی برای هزاره ها مهم است. نظرسنجی FAIR Health نشان می‌دهد که این گروه به احتمال زیاد قیمت‌ها را بررسی می‌کنند، مقایسه می‌کنند و در مورد هزینه‌ها قبل از خدمات سؤال می‌کنند.

گروه جمعیتی هزاره یک هدف تجاری جذاب است، اما به طور قابل توجهی با آنچه که اکثر ارائه دهندگان و بیمارستان ها در گذشته به آن رسیده اند متفاوت است. این گروهی است که توقعات بیشتری نسبت به نسل های دیگر دارد و انتقاد پذیرتر است. و بازاریابی موفقیت آمیز برای این گروه – دستیابی به آنها و حفظ آنها به عنوان بیماران جدید – به رویکردی سازگارتر و بیمار محور نیاز دارد.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید