شما در حال مشاهده هستید چگونه بیمارستان ها می توانند از داده ها برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان استفاده کنند

چگونه بیمارستان ها می توانند از داده ها برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان استفاده کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

hospital-data.jpg

بیمارستان‌ها برای اجتناب از جریمه‌های پذیرش مجدد ناشی از برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان، که بیمارستان هایی را با نرخ بالای بستری مجدد به دلیل بیماری هایی مانند ذات الریه، نارسایی قلبی و انفارکتوس میوکارد جریمه می کند. از آنجایی که بیمارستان‌ها با همتایان خود مقایسه می‌شوند، با کاهش نرخ بستری مجدد، بیمارستان‌ها باید به طور مداوم راه‌هایی برای بهتر شدن پیدا کنند.

یکی از پاسخ‌ها به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان، استفاده از داده‌های عملی است. اکثر سیستم‌های بهداشتی در حال حاضر مقدار زیادی داده در مورد بیماران برای صورت‌حساب و اهداف دیگر دارند و از این داده‌ها می‌توان برای شناسایی خطر در بیماران استفاده کرد. استفاده از این داده ها و استفاده از تجزیه و تحلیل برای درک “چرا” پذیرش مجدد و پیش بینی اتفاقات بعدی می تواند بسیار ارزشمند باشد.

با تجزیه و تحلیل های پیچیده امروزی، می توان حجم عظیمی از داده های بالینی را برای یافتن راه هایی برای بهبود کارایی و کیفیت بررسی کرد. Analytics به بیمارستان‌ها این امکان را می‌دهد که گروه‌های بیمار خاص را بهتر مدیریت کنند و برای بهبود نرخ بستری مجدد تلاش کنند. طبق مدیریت مراقبت های بهداشتی مدیریت شده در حال حاضر اقدامات لازم برای مهار و استفاده از داده ها برای کمک به تسهیلات در مدیریت ریسک، بهبود مراقبت از بیمار و کاهش هزینه ها ضروری است. چگونه داده‌ها می‌توانند به بیمارستان شما در کاهش پذیرش مجدد کمک کنند؟

شروع به درک بیشتر درباره نرخ‌های پذیرش مجدد فعلی کنید

ممکن است ناگفته نماند که، اگر از قبل به نرخ‌های پذیرش مجدد فعلی خود توجه نکرده‌اید، نمی‌توانید آنچه را که اندازه‌گیری نمی‌کنید بهبود ببخشید. داده‌ها می‌توانند به شما در ایجاد خطوط پایه بستری مجدد کمک کنند، به شما کمک کنند عملکرد خود را ردیابی کنید و همه اعضای تیم را از اهداف و پیشرفت در جهت کاهش میزان پذیرش مجدد در بیمارستان آگاه کنید. این اولین قدم برای کاهش نرخ پذیرش مجدد است.

بیماران پرخطر را شناسایی کنید

همه این داده‌ها همچنین می‌توانند برای کمک به بیمارستان شما برای شناسایی بیمارانی که بالاترین خطر بستری مجدد را پس از اقامت اولیه در بیمارستان دارند، مورد استفاده قرار گیرد. تجزیه و تحلیل می‌تواند به پیش‌بینی خطر بیمار کمک کند، و مدیران بیمارستان می‌توانند از برنامه‌های مراقبت ویژه برای رفع نیازهای بیماران در معرض خطر برای کاهش پذیرش مجدد استفاده کنند.

در بسیاری از موارد، بیمارانی که دارای پروفایل‌های اجتماعی و اقتصادی خاصی هستند، خطر بالاتر بستری شدن مجدد دارند. داده‌ها می‌توانند به شما کمک کنند این بیماران را بشناسید و اقدامات بیشتری برای جلوگیری از بستری مجدد انجام دهید.

چرا بیماران در معرض خطر هستند؟

اگر می‌خواهید پذیرش مجدد در بیمارستان را کاهش دهید، فقط شناسایی بیماران پرخطر خود کافی نیست. شما همچنین باید بفهمید چرا آنها در معرض خطر هستند. برخی از بیماران ممکن است مشکلات حمل و نقل داشته باشند که آنها را در معرض خطر بالایی قرار می دهد. برخی دیگر ممکن است آسیب پذیری دارویی داشته باشند. برخی از بیماران ممکن است مراقبی در خانه نداشته باشند که به آنها در مراقبت های پس از ترخیص کمک کند.

وقتی علت پرخطر بودن بیماران را شناسایی می‌کنید، می‌توانید آنها را با مداخله صحیح و نوع مناسب مشارکت بیمار مطابقت دهید تا احتمال پذیرش مجدد آنها در 30 روز آینده کاهش یابد.

چگونه زیست رایان می تواند کمک کند

با کمک زیست رایان، بیمارستان‌ها می‌توانند داده‌هایی را که در اختیار دارند و بینش‌هایی که به دست می‌آورند برای شروع ارائه مداخلات مناسب به بیماران دریافت کنند. برای کاهش خطر پذیرش مجدد زیست رایان یک پلت فرم مبتنی بر ابر است که تعامل بیمار را با خودکار کردن ارتباطات مانند پاسخ صوتی تعاملی، ایمیل‌ها و پیام‌های متنی به سطح بعدی ارتقا می‌دهد.

ارتباطات نه تنها خودکار هستند، بلکه بر اساس ترجیحات کانال و انگیزه های هر بیمار سفارشی می شوند تا اطمینان حاصل شود که بیماران ارتباطات مربوطه را دریافت می کنند. هر ارتباطی که توسط زیست رایان ارسال می‌شود از یک مدل اختصاصی بخش‌بندی روان‌شناختی استفاده می‌کند که توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از P&G ایجاد شده است. ، تا اطمینان حاصل شود که پیام ها با شخصیت، انگیزه ها و باورهای اصلی هر بیمار همخوانی دارد. این یک رویکرد تعامل دقیق متناسب با نیازها، ترجیحات و انگیزه های هر بیمار را امکان پذیر می کند.

پلتفرم فناوری زیست رایان را می توان برای مداخلات متعدد استفاده کرد، از جمله:

  • تماس‌های خودکار پس از ترخیص: در یک بازه زمانی مشخص پس از ترخیص، تسهیلات می‌توانند از زیست رایان برای برقراری تماس‌های تلفنی خودکار برای بررسی بیماران، تقویت دستورالعمل‌های ترخیص، و اطلاع از نیاز بیماران استفاده کنند. توجه اضافی از یک متخصص پزشکی.
  • نوبت‌های بعد از ترخیص: پیگیری با پزشک طی هفت روز پس از ترخیص، میزان پذیرش مجدد در بیمارستان را کاهش می‌دهد، و زیست رایان می‌تواند برای ارسال یادآورهای قرار ملاقات دیجیتالی استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که بیماران به آن قرار ملاقات‌ها می‌رسند. .
  • تعهد به دارو: عدم پایبندی مشکل بزرگی است که نه تنها هزینه بر است، بلکه خطر بستری مجدد را نیز افزایش می دهد. زیست رایان می‌تواند یادآورهای پر کردن مجدد خودکار و دیجیتالی را ارسال کند تا اطمینان حاصل شود که بیماران برای دریافت نسخه‌ها یادآوری می‌شوند. این پلتفرم همچنین می‌تواند محتوای آموزشی را به بیمار ارائه دهد و اطلاعاتی درباره داروهایی که مصرف می‌کند ارائه کند.

بیمارستان‌های بیشتری در حال بهبود هستند و از داده‌ها برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان استفاده می‌کنند، بنابراین مراکز مراقبت‌های بهداشتی باید برای جلوگیری از جریمه‌های پرهزینه بستری مجدد به بهبود ادامه دهند. با استفاده از داده‌ها – هم داده‌های روان‌شناسی بالینی و هم داده‌های روان‌شناسی مصرف‌کننده – برای تعیین مداخلات مناسب، بیمارستان‌ها می‌توانند بهترین شیوه‌ها را ایجاد کنند که نه تنها پذیرش مجدد و جریمه‌ها را کاهش می‌دهد، بلکه رضایت و نتایج بیمار را بهبود می‌بخشد.

New Call-to-action

 

دیدگاهتان را بنویسید