شما در حال مشاهده هستید چگونه بیمه‌گران می‌توانند برای ثبت‌نام باز مدیکر پیشرفت کنند

چگونه بیمه‌گران می‌توانند برای ثبت‌نام باز مدیکر پیشرفت کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Medicare Enrollment Form

فصل ثبت نام آزاد Medicare Advantage رو به پایان است، اما زمان زیادی طول نخواهد کشید تا این دوره از اوایل سال آینده دوباره شروع شود. بیمه‌گران می‌خواهند برای ارزیابی وضعیت یک گام به عقب بردارند زیرا نه همه دستاوردهایی را که انتظارش را داشتند دیدند، و فعالانه به دنبال راه هایی برای برجسته شدن در یک بازار رقابتی. اما با توجه به 63 درصد از اعضا هر سال به پوشش آنها نگاه کنید، همیشه زمانی برای بهبود وجود دارد. در اینجا نحوه شروع به کار آمده است.

مشکلات را تعیین کنید

هر وقت مشکلی پیش می‌آید، بهتر است به دنبال علت اصلی بگردید تا مشخص کنید چگونه به آن نتیجه منجر شده است. همین مورد در مورد دستاوردهای کوچکتر ثبت نام Medicare نیز صدق می کند.

موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد، اما برای شروع، یکی از بزرگترین مشکلات می تواند ارائه دهندگانی باشد که در شبکه هستند. بیش از یک سوم از مصرف کنندگان می گویند که یکی از بزرگترین عوامل برای انتخاب طرح. اما چیزهای دیگری نیز وجود دارد که باید پرسید: آیا فشار بازاریابی قانع کننده نبود؟ آیا پیشنهادات متناسب با نیازهای اعضای بیمه نبود؟ آیا اعضا احساس مشارکت داشتند؟ همه اینها سوالات معتبری هستند که باید به روشی سازنده برای رفع مشکلات بزرگتر مورد توجه قرار گیرند. به دلیل الزامات CMS، پیشنهادات استاندارد شده زیادی در میان برنامه های Medicare Advantage وجود دارد، بنابراین تمایز می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، درک عمیق مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی و اولویت های آنها می تواند یک طرح مزیت Medicare را برجسته کند.

به مسابقه نگاه کنید

جای تعجب نیست که بازیکنان بیشتری وارد فضای مراقبت‌های بهداشتی می‌شوند. آمازون از فروش تنها کتاب به هر کالایی زیر نور خورشید رفت و اکنون آنها به سرعت در حال حرکت به سمت مراقبت های بهداشتی هستند.

برای بیمه‌گرانی که مدتی در بخش مراقبت‌های بهداشتی بوده‌اند، رقابت می‌تواند نگران‌کننده باشد، اما دلیل خوبی وجود دارد: مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی خواهان اختلال در صنعت برای تغییر بیمه به سمت بهتر هستند. این شامل ریسک‌کردن بیمه‌گران و امتحان کردن ایده‌های جدید است، حتی اگر آنها خارج از چارچوبی مانند ارائه کمک و دوستان برای اعضای طرح مزیت مدیکر. این ایده می تواند عامل مهم بعدی برای ثبت نام باشد.

راه حل ها را بیابید

وقتی بیمه‌گران راه‌هایی را برای افزایش ثبت‌نام تعیین کردند، گام بعدی یافتن یک ارائه‌دهنده تعامل دیجیتال است که می‌تواند کمک کند.

زیست رایان قابلیت های متعددی را ارائه می دهد که بیمه گران می توانند از آنها برای افزایش ثبت نام استفاده کنند. همه این ابزارها می‌توانند از یک مدل تقسیم‌بندی به نام بخش‌بندی روان‌شناختی استفاده کنند، که تعیین می‌کند چه چیزی بر اساس ارزش‌ها و باورهای شخص، انگیزه انجام کاری را دارد.

زیست رایان از روان‌شناسی استفاده می‌کند تا مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را بر اساس نگرش‌ها، انگیزه‌ها و ترجیحات ارتباطی مشترک در بخش‌هایی قرار دهد، و از آنجا از آن دانش و ابزارهای دیگری مانند سکوی سلامت دیجیتال و Insights Accelerator™ برای بازاریابی، تعامل و با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی از جمله ثبت نام کنندگان بالقوه مدیکر تعامل کنید. تلاش‌های این مدل منجر به اعضای بیمه فعال‌تر می‌شود که در برنامه‌ها ثبت‌نام می‌کنند، سلامت خود را حفظ می‌کنند و به آنها پایبند هستند. برنامه های مراقبتی آنها.

بیمه‌گران می‌توانند از همان رویکرد قدیمی برای ایجاد تعداد ثبت‌نام آزاد خود استفاده کنند، اما رشد واقعی ناشی از ایجاد تغییراتی است که منجر به رشد قوی‌تر در کل می‌شود.

به دنبال راه های بیشتری برای افزایش ثبت نام در آینده هستید؟ مطالعه موردی ما را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید