شما در حال مشاهده هستید چگونه تصاویر تبلیغاتی خلاق، ذهن ها را متحول می کند

چگونه تصاویر تبلیغاتی خلاق، ذهن ها را متحول می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

rustic ما به دنبال یک فرصت خوب برای ارائه تصاویر تبلیغاتی خلاقانه ای بودیم که در این پست گنجانده شده است. توصیف همه دلایل چگونه و چرایی که تصاویر بصری خوب ذهن شما را برمی گردانند، داستانی تعریف می کنند و/یا ذهن شما را منحرف می کنند، دشوار است. و صادقانه بگویم، این یک ماده مهم سس مخفی است.

پیام های تبلیغاتی زیادی وجود ندارد که بدون تصویر موفق شوند. تصاویر، نمودارها و عناصر بصری ایده‌ها را میلیون‌ها برابر سریع‌تر از کلمات به تنهایی منتقل می‌کنند. هیچ یک از این تصاویر مربوط به مراقبت های بهداشتی نیست. اما می‌توانید از ایده‌های غیرمعمول برای الهام بخشیدن به تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، محتوای وب‌سایت، پست‌ها و تبلیغات فیس‌بوک، تبلیغات روزنامه‌ها و مجلات، و ارائه‌های در فضای باز استفاده کنید.

چه چیزی باعث برتری خلاق می شود؟ یک تعریف همه جانبه گریزان است. این یکی از آن چیزهایی است که وقتی به صورت شما سیلی می زند متوجه می شوید. برای تبلیغات هنری، گرافیکی یا تصاویر، عنصر بصری توجه را جلب می کند و در عین حال پیامی را ارائه می دهد.

تصاویر تبلیغاتی خلاقانه سه بعدی طعم لذیذی دارند…

Transparent truck with a large beer bottle in it

این تصویر سه بعدی (برای یک آبجو آلمانی) یک نمایش تبلیغاتی منحصر به فرد در فضای باز است که با کامیون های بزرگ در سراسر اروپا سفر می کند. توهم نوری جلب توجه می کند (همانطور که بسیاری از این نمونه ها هستند)، به علاوه پیامی ساده و خوشمزه ارائه می دهد.

این پپسی واقعا سبک است…

pepsi truckوقتی کامیون پپسی محصول “سبک” را حمل می کند، کارتن ها و جعبه ها به طور جادویی به بالای تریلر شناور می شوند. این تصویر ذهن تکان دهنده مزایا و ویژگی های محصول را همراه با نام تجاری و رنگ ها به اشتراک می گذارد.

تصویر برند بزرگ…

Giant tote bag in the shape of a truck

کلمه آلمانی Freitag به جمعه ترجمه می شود. همچنین برندی از کیف‌ها و لوازم جانبی بی‌نظیر (مرتبط) است که تا حدی از برزنت‌های کامیون بوم بازیافتی ساخته شده‌اند. چه راه بهتری برای اتصال ایده برزنت کامیون با محصولی که هنوز در کامیون است؟

نکات بیشتر برای موفقیت بصری…

آثار هنری تبلیغاتی – مانند این نمونه‌ها – به چیزی بیش از یک تغییر بصری هوشمندانه نیاز دارد. در اینجا چند نکته و تکنیک اضافی وجود دارد که راه موفقیت را هموار می کند:

نیازها و علایق مخاطبان خود را بشناسید. در خطر تکرار اولین قانون اصلی همه تبلیغات، با چه کسی خدمت می کنید و چگونه می توانید به آنها کمک کنید شروع کنید. آیا این به آنها مربوط می شود؟

پیام دقیق خود را مشخص کنید. خیلی اوقات، به نظر می‌رسد که عکس‌ها به این دلیل انتخاب می‌شوند که «شاید به نوعی» یک «شاید مناسب» هستند. (یا به این دلیل که “این همان چیزی است که ما در دست داشتیم.”) تصویری ایجاد کنید که پیامی معنادار را بیان کند که از هدف تجاری پشتیبانی می کند.

فقط تصاویر باکیفیت جواب می‌دهند. یک تصویر «قبلاً دیده‌شده» – چه با کیفیت پایین یا یک انتخاب بد – تلاش کمپین را به خطر می‌اندازد. اگر تصویر خوب نباشد، پیام تبلیغاتی به سرعت گم می‌شود.

احساسات را دراز کنید و لمس کنید. بسیاری از تصمیمات خرید با یک ایده احساسی شروع می شوند. شاید خواننده بتواند مزیت یا موقعیت خاصی را شناسایی کند.

و سپس احساساتی هستند که تا حدی سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند…و شاید کمی از جنبه ترسناک.

Zoo bus with a giant snake wrapped around it

تعداد واکنش‌های شخصی ناشی از این نقاشی برجسته و واقعی اتوبوس برای یک باغ‌وحش را در نظر بگیرید. آیا می توانید ارتباط برقرار کنید؟

به ما اجازه دهید منبع خلاق شما باشیم…

برنامه بازاریابی و تبلیغات شما ممکن است شامل گرافیک های فوق العاده یا کامیون های اروپایی بسیار واقعی نباشد. اما، از آنجایی که خلاقیت بخشی از کاری است که هر روز انجام می‌دهیم، ادامه دهید و برای استفاده از آن تلاش کنید. امروز با ما تماس بگیرید: 800-656-0907.

دیدگاهتان را بنویسید