شما در حال مشاهده هستید چگونه تعامل صحیح می تواند تعاملات یکباره بیمار را به روابط پایدار تبدیل کند

چگونه تعامل صحیح می تواند تعاملات یکباره بیمار را به روابط پایدار تبدیل کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How Proper Engagement Can Turn One-Time Patient Interactions Into Lasting Relationships

همه روابط با یک تعامل شروع می شوند. خواه این ملاقات در اواخر شب به اورژانس باشد، یک توقف سریع در یک مرکز مراقبت های فوری برای واکسن آنفولانزا، یا حتی یک برخورد کوتاه با یک آگهی آنلاین، همه چیز از جایی شروع می شود. با این حال، ایده تبدیل این تبادلات سریع به روابط قوی بیمار و ارائه‌دهنده می‌تواند بسیار گیج‌کننده یا کاملاً گیج‌کننده باشد.

در حقیقت، تعاملات یکباره با بیماران پتانسیل بسیار زیادی دارد زیرا پایه و اساس یک رابطه پایدار و قابل اعتماد را می‌سازد. به نوبه خود، این ارتباط نه تنها جذب بیمار، بلکه نتایج سلامتی را نیز بهبود می بخشد. مطالعات نشان می‌دهد که تداوم مراقبت‌ها میزان مرگ و میر را کاهش می‌دهد  که باعث می‌شود به معنای واقعی کلمه یک موضوع مرگ و زندگی است. برعکس، بیمارانی که پزشک خود را تغییر می دهند نسبت به افرادی که با یک پزشک می‌ماندند، در معرض خطر بیشتری برای بستری شدن در بیمارستان قرار دارند.

کلید ایجاد و حفظ رابطه با مصرف کننده مراقبت های بهداشتی، تعامل و برقراری ارتباط موثر با آنها تا حد امکان است. بیایید به چند روش برای بهبود تعامل بیمار با استفاده از چهار تعامل رایج نگاهی بیندازیم.

درگیر شدن با بیمار در طول 4 نوع تعامل

1. بازدید از اتاق اورژانس

حتی در شرایط غیر اورژانسی، بازدید از اورژانس در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. یک مطالعه 2017 نشان داد که یکی از اصلی دلایلی که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ترجیح می دهند به جای پزشک مراقبت های اولیه خود به اورژانس مراجعه کنند، به دلیل دسترسی محدود یا اعتماد به آن ارائه دهنده است. هنگام توسعه استراتژی بازاریابی ER خود، کسانی را که برای افزایش جذب بیمار ترجیح می دهند طب اورژانسی را شناسایی و هدف قرار دهید.

2. مراقبت فوری

مانند اتاق اورژانس، بسیاری از بیماران ترجیح می‌دهند از مراقبت‌های فوری  بازدید کنند. نسبت به پزشک مراقبت های اولیه آنها، به خصوص برای خدمات سریع و اولیه. اغلب PCP ها با انتظارهای طولانی همراه هستند در حالی که تصور می شود مراقبت های فوری کارآمدتر هستند. با برقراری ارتباط با آن بیماران گذشته و یادآوری اینکه مراقبت فوری شما چقدر راحت است، می توانید اعتماد ایجاد کنید و به پزشک مراجعه کننده آنها تبدیل شوید.

3. تبلیغات بنری

تبلیغات بنری تبلیغاتی مبتنی بر تصویر هستند که در اکثر صفحات وب مشاهده می کنید. بسیاری از بازاریابان موافقند که مشتریان باید هفت بار با یک نام تجاری تماس بگیرید قبل از اینکه آنها اقدامی در مورد آن انجام دهند. در مورد مراقبت های بهداشتی هم همینطور. با تماس مکرر با مشتریانی که تبلیغات بنری شما را دیده‌اند یا با آن‌ها درگیر شده‌اند، می‌توانید سریع‌تر این فرآیند را طی کنید و شروع به ایجاد رابطه کنید.

4. کمپین های بازاریابی

کمپین‌های بازاریابی باید هنگام شناسایی و برقراری ارتباط با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، طبق «قانون هفت» فوق‌الذکر عمل کنند. با این حال، هرچه استراتژی شما هدفمندتر باشد، احتمال اینکه مخاطبان شما را متحول کند بیشتر خواهد بود. یکی از بهترین راه‌ها برای هدف‌گیری بهتر بیماران، بخش‌بندی روانشناختی است.

تقسیم بندی روانشناختی درگیری با بیمار را بهبود می بخشد

بخش‌بندی روانشناختی می‌تواند تعامل و کسب را در همه موقعیت‌های بالا بهبود بخشد – نه فقط کمپین‌های بازاریابی. تقسیم بندی روانشناختی راهی برای درک بیماران بر اساس ارزش ها، باورها و سبک زندگی آنهاست. مدل روانشناختی زیست رایان شامل پنج بخش است: دست‌آوردهای خود، جویندگان تعادل، شعبده‌بازان اولویت‌دار، جهت‌گیران و افراد با اراده.

هر یک از این بخش‌ها انگیزه‌های متفاوتی دارند و به پیام‌رسانی پاسخ متفاوتی خواهند داد. چه در حال برنامه‌ریزی یک کمپین بازاریابی کامل باشید یا یک ایمیل برای شخصی که سال گذشته از اورژانس شما بازدید کرده است بفرستید، درک روان‌شناسی تعامل را بهبود می‌بخشد.

برای مثال

جویندگان تعادل، احساس می‌کنند کنترل خود را در دست دارند سلامت خود را داشته باشید و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را به جای منبع دانش، یک منبع در نظر بگیرید. هنگام ارسال پیام به یک جستجوگر تعادل، مهم است که دیدگاه او را به خاطر بسپارید. چندین گزینه به آنها بدهید و استدلال، حقایق و مطالعاتی را که اطلاعات شما را پشتیبان می‌کنند، درج کنید.

از طرف دیگر،

مسیر گیرندگان، کاملاً به آنها اعتماد دارند پزشک و توصیه های آنها را در صورتی که مطابق با روال معمول آنها باشد، دنبال خواهد کرد. برای جلب توجه به یک Direction Taker، در مورد آنچه که باید انجام دهند دقیق باشید و نکاتی را در مورد نحوه تطبیق مراقبت های بهداشتی در زندگی روزمره خود ارائه دهید.

با کمک تقسیم‌بندی روان‌شناختی، می‌توانید راحت‌تر مخاطبان خود را درگیر کنید و بازدیدکنندگان یک‌باره را به بیماران تکراری تبدیل کنید. اینجا را کلیک کنید تا در نظرسنجی 12 سوالی شرکت کنید و ببینید در کدام گروه قرار دارید . برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه تقسیم‌بندی باعث بهبود جذب بیمار می‌شود، می‌توانید مطالعه موردی ما را بارگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید