شما در حال مشاهده هستید چگونه تقسیم بندی روانشناختی می تواند استفاده از پرونده الکترونیک سلامت را بهبود بخشد

چگونه تقسیم بندی روانشناختی می تواند استفاده از پرونده الکترونیک سلامت را بهبود بخشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

improving_medical_records-1.jpg

با وجود شروع آهسته در پذیرش پرونده الکترونیک سلامت، نرخ پذیرش به طور پیوسته افزایش یافته است. از سال 2015، بیشتر بیمارستان‌ها از فناوری EHR گواهی شده استفاده کرده‌اند – از بیمارستان‌های کوچک روستایی با 94 درصد تا سیستم‌های بهداشتی بزرگ با 98 درصد. با توجه به اینکه تنها دو سال قبل، نرخ پذیرش کمتر از 60 درصد بود، یک جهش بزرگ است.


در هر ویزیت، تشخیص و نسخه فهرست می‌شود، اما این جزئیات تصویری ناقص از بیمار را ترسیم می‌کنند.


با این حال، طبق یک مطالعه ای که قبلاً در پزشکی منتشر شد، استفاده از سوابق سلامت الکترونیکی مزایای وعده داده شده را ارائه نکرده است. مهم‌تر از همه، نویسندگان مقاله می‌گویند: «… تأثیر پذیرش EHR با بهبود نتایج بیماران (به‌ویژه مرگ‌ومیر بستری، بستری مجدد و عوارض) مرتبط نبود.» این بدان معنا نیست که پرونده الکترونیک سلامت نمی تواند تأثیر مثبتی داشته باشد، اما اگر EHR شما آنطور که انتظار داشتید مفید نباشد، شاید لازم باشد اطلاعات بیمار را با بخش‌بندی روانشناختی.

 

استفاده از تقسیم بندی روانشناختی برای درک بیماران

مشکل داده‌هایی که در حال حاضر در اکثر پرونده‌های سلامت الکترونیکی نگهداری می‌شوند این است که فقط تعاملات بیمار با مراقبت‌های بهداشتی را نشان می‌دهد. EHR_side.jpg در هر ویزیت، تشخیص و نسخه فهرست می‌شود، اما این جزئیات تصویری ناقص از بیمار را ترسیم می‌کنند – تصویری که فاقد بینش لازم برای هدایت بیماران بیشتر است. ازgement. تقسیم بندی روانشناختی شما را قادر می سازد که بیمار را فراتر از یک تشخیص ببینید. چگونه؟ این بیماران را بر اساس انگیزه ها، باورها در مورد سلامت و تندرستی و عوامل سبک زندگی طبقه بندی می کند.

برای مثال، مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی راه‌حل‌های زیست رایان پنج بخش را تعریف می‌کند:

 

• جویندگان تعادل از نظر سلامتی و تندرستی عمل می‌کنند، اما وقتی صحبت از اطلاعات و توصیه‌های مرتبط با سلامتی می‌شود، به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی به عنوان تنها منبع وابسته نیستند..

• استقامت‌کنندگان اراده‌ای متکی به خود هستند – برخی ممکن است بگویند سرسخت – و تمایل دارند آنچه را که می‌خواهند انجام دهند و فقط از سر ناچاری به پزشک مراجعه کنند.

•  شعبده بازان اولویت دار نسبت به سلامتی خود واکنش نشان می دهند و در عین حال در مورد سلامت عزیزانشان بسیار فعال می مانند.

• خود دست‌یافته‌ها — وقتی صحبت از سلامتی و تندرستی به میان می‌آید، فعال و با انگیزه هستند، آنها تمایل دارند از طریق تحقیق و معاینات منظم با مسائل بهداشتی به طور تهاجمی برخورد کنند. .

• دستورالعمل‌کنندگان، همانطور که از نام آن پیداست، برای مشاوره به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی مراجعه می‌کنند، اما اغلب علی‌رغم بهترین نیت‌ها برای پیروی از آن تلاش می‌کنند.<.>

اگر EHR شما «یادداشت‌های صخره‌ای» یک بیمار را نشان می‌دهد، پس تقسیم‌بندی روان‌شناختی تکمیل‌کننده EHR شما داستانی خلاصه نشده را در اختیار شما قرار می‌دهد. روانشناسی لنزی و زمینه ای برای تفسیر نگرش ها و انگیزه های پشت داده های گزارش شده توسط EHR فراهم می کند. بیایید ببینیم چگونه داشتن داستان کامل کمک می کند.

 

مزایای شناخت بهتر بیماران

چند سالی است که بیمارستان‌ها در راستای اهداف استفاده معنی‌دار تعیین‌شده توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) برای تشویق پذیرش پرونده‌های پزشکی الکترونیکی کار می‌کنند. به عنوان

توانایی تنظیم دقیق ارتباطات خود برای دسترسی به بیمارانی که ترجیح می دهند به ایجاد انگیزه در سطوح بالاتر تعامل و مدیریت سلامت کمک می کند.<.>


با بینش‌های اضافه‌شده از تقسیم‌بندی روان‌شناختی، بیمارستان‌ها در موقعیت بهتری قرار می‌گیرند تا با موفقیت تعامل را از طریق ارتباطات هدفمندتر و مرتبط با بیماران خود انجام دهند. برای مثال، هنگامی که در ترکیب با یک سکوی ارتباطی خودکار، بیمارستان‌ها می‌توانند ارتباطات شخصی‌سازی شده را از طریق متن، صدا، ایمیل یا برنامه‌ها انجام دهند. توانایی تنظیم دقیق ارتباطات خود برای دسترسی به بیماران در جایی که آنها ترجیح می دهند، با کلمات کلیدی و پیام هایی که با باورهای منحصر به فرد هر بیمار مطابقت دارد، به ایجاد انگیزه در سطوح بالاتر تعامل و مدیریت سلامت کمک می کند.

Blog_stethoscope.pngو اگر نتایج به آزمون تورنسل برای پاداش‌های CMS – یا جریمه‌ها – مربوط به استفاده از پرونده‌های سلامت الکترونیکی تبدیل شود، باید سوزن را به سرعت حرکت دهید. علاوه بر این، همانطور که برای جلب توجه مصرف کنندگان توانمند مراقبت های بهداشتی امروز رقابت می کنید، توانایی برقراری ارتباط با بیماران در سطح شخصی تر و معنادارتر می تواند به ایجاد وفاداری به برند و بهبود مدیریت چرخه درآمد کمک کند – دو هدفی که برای موفقیت حیاتی هستند زیرا مراقبت های بهداشتی همچنان در حال تغییر هستند. به سمت بازپرداخت مبتنی بر ارزش و کیفیت. چه چیز دیگری می توانید با بینش بیشتر در مورد نیاز، خواسته و انتظار بیمارانتان از شما به دست آورید؟

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید