شما در حال مشاهده هستید چگونه حمایت جامع سلامت و رفاه وفاداری بیمار را بهبود می بخشد

چگونه حمایت جامع سلامت و رفاه وفاداری بیمار را بهبود می بخشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How Holistic Health & Well-Being Support Improves Patient Loyalty

آیا می‌دانید ارائه حمایت جامع سلامت و تندرستی برای عمل پزشکی شما چقدر مهم است؟ اگر هنوز ارائه این برنامه‌ها را شروع نکرده‌اید، ممکن است ناخواسته یک وفاداری موثر بیمار را از دست بدهید. استراتژی.

وفاداری بیمار و سلامت کل نگر

یک بررسی جدید نشان داده است که 84 درصد از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می گویند که اگر خارج از محیط بالینی از آنها حمایت شود، به ارائه دهندگان خود وفادارتر خواهند بود. به طور خاص، پاسخ دهندگان به دنبال مدیریت استرس، تغذیه، کاهش وزن و سایر برنامه های مشابه بودند. این مطالعه همچنین نشان داد که مصرف‌کنندگان برای این حمایت بیشتر به شرکت‌های بیمه، کارفرمایان یا داروخانه‌هایشان مراجعه می‌کنند.

این تحقیق نشان می‌دهد که بسیاری از بیماران شروع به توجه بیشتر به سلامتی کل‌نگر کرده‌اند. آن‌ها می‌خواهند به جای یک بیماری یا معاینه سالانه، بر سلامت کلی خود تمرکز کنند و آنها از ارائه دهندگانشان می خواهند که از آنها در اهداف کوتاه مدت و بلندمدت سلامتشان حمایت کنند.

یکی از بهترین راه هایی که ارائه دهندگان می توانند سلامت و رفاه کل نگر را تشویق کنند، درک اهداف و انگیزه های مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است. اگر می‌دانید چرا سلامت یک بیمار برای آنها مهم است، می‌توانید پیام‌های خوش‌ساختی را از طریق کانال دلخواه او و با سرعت ایده‌آل برای ایجاد انگیزه و توانمندسازی آن فرد برای مراقبت بهتر از سلامت خود ارسال کنید.

تأکید بیشتر بر سلامت کل‌نگر نه تنها باعث وفاداری بیمار می‌شود، بلکه به بیماران کمک می‌کند سالم‌تر شوند و سالم‌تر بمانند. این تمرکز، به نوبه خود، می‌تواند کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی برای مسائل بهداشتی مانند بیماری قلبی و دیابت. سلامت کل نگر می تواند بخش بزرگی از مراقبت های پیشگیرانه فرد را تشکیل دهد.

بخش بندی روانشناختی و سلامت کل نگر

با صرف زمان برای درک نیازها، اهداف و ترجیحات مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، یک قدم به ارائه مراقبت های بهداشتی جامع به بیماران خود نزدیک تر خواهید شد.

یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، استفاده از بخش‌بندی روانشناختی است. مدل اثبات شده و اختصاصی ما، مصرف کنندگان را بر اساس نگرش ها و رفتارهای مشترکشان در یکی از پنج گروه قرار می دهد:

  • خود دست‌یافته‌ها: فعال‌ترین و سلامت محورترین . افرادی که به خود دست می یابند، روی سلامتی و ظاهر خود سرمایه گذاری می کنند، در میان کمترین حساسیت به قیمت محصولات و خدمات بهداشتی سالم هستند. و آنها توسط موفقیت و موفقیت هدایت می شوند.
  • جویندگان تعادل: همچنین با سلامت، تغذیه و ورزش فعال باشید ، جویندگان تعادل پذیرای بسیاری از رویکردهای سلامتی هستند، اما آنها دوست دارند گزینه ها را بررسی کنند و بیشتر از سایر بخش ها از طب جایگزین یا جامع استفاده می کنند. آنها مستقل هستند و تاکید کمتری بر پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی دارند.
  • شعبده بازان اولویت دار: در مراقبت های بهداشتی برای خود واکنش نشان می دهند، اما فعال در مراقبت از عزیزانشان، شعبده بازان اولویت دار تمایل دارند رفاه خود را به خاطر وظیفه و تعهد به خانواده و دوستان قربانی کنند.
  • مسیر گیرندگان: استفاده‌کنندگان واکنش‌پذیر اما نسبتاً زیاد از مراقبت‌های بهداشتی. دستورالعمل گیرندگان به دنبال راهنمایی دستورالعمل از متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند و به اعتبارنامه ها احترام می گذارند، اما آنها پیرو جهت منفعل نیستند. اگر یک پزشک یا پرستار نتواند یک توصیه را به گونه ای تنظیم کند که برای آنها منطقی باشد، ممکن است راهنمای گیرندگان به آن پایبند نباشند.
  • استقامت‌های اراده‌ای: بزرگ‌ترین بخش، افراد با اراده، هستند کمترین مشارکت در مراقبت های بهداشتی آنها برای لحظه زندگی می کنند، و مگر اینکه یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بتواند به افراد استقامتی کمک کند تا بفهمند چگونه می توانند فوراً از یک توصیه یا درخواست بهره ببرند، احتمال کمتری دارد که این کار را انجام دهند.

به سادگی با دادن یک نظرسنجی کوتاه به بیماران، اطلاعاتی در مورد بخش آنها به دست خواهید آورد، که به شما کمک می کند بهترین پیام ممکن را برای الهام بخشیدن به اقدام و ایجاد وفاداری بیمار ایجاد کنید.

مراقبت‌های بهداشتی جامع زمانی مؤثرتر است که برای بیماران فردی طراحی شده و به طور مستمر ارائه می شود – نه فقط در معاینات سالانه. بسته به بیماران خود، می توانید از طریق یک سری ایمیل، پشتیبانی تکمیلی ارائه دهید. هر ماه، مطب شما می‌تواند پیام‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای ارسال کند که بیماران را از یک موضوع سلامت کلی‌نگر متفاوت، چه خواب سالم، هیدراتاسیون یا تغذیه مطلع کند. با استفاده از پیام‌رسانی و عباراتی که برای بخش روان‌شناختی آن بیمار بهینه‌سازی شده‌اند، می‌توانید توجه او را به خود جلب کنید و ترجیحات منحصربه‌فرد آن‌ها را جلب کنید.

از آنجایی که بیماران بیشتر روی رفاه کلی خود سرمایه گذاری می کنند، آنها همچنین شروع به ردیابی و تجزیه و تحلیل انواع مختلف داده‌های سلامت را در اولویت قرار دهید. برای مثال، ممکن است به تعداد قدم ها یا کیفیت خواب علاقه مند باشند، که هر دو می توانند روی ابزارهای پوشیدنی محبوب ردیابی شد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند با اطلاع رسانی به مصرف کنندگان که کدام اطلاعات را باید ردیابی کنند و چگونه آن را ردیابی کنند، و همچنین در مورد یافته های بیمار در طول قرار ملاقات هایشان، حمایت بهداشتی جامع ارائه دهند. به نوبه خود، بیماران نه تنها احساس قدرت می کنند، بلکه شنیده و درک می شوند.

با بهبود تعامل، وفاداری را نیز بهبود می‌بخشید. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که پیام های مرتبط و شخصی سازی شده ای دریافت می کنند که ارزش ارائه می دهد و به آنها کمک می کند تا سلامت کلی خود را افزایش دهند، احتمال بیشتری دارد که به مطب شما مراجعه کنند. وفاداری بیمار تا حد زیادی توسط ارتباطات و روابط هدایت می شود، و صرف وقت برای بحث در مورد آنچه برای بیماران شما مهم است، مانند سلامت کل نگر، سازمان شما را متمایز می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و اینکه چگونه می تواند وفاداری بیمار را در مطب شما افزایش دهد، مطالعه موردی ما را دانلود و بخوانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید