چگونه خرید نرم افزار تعامل با بیمار می تواند وفاداری و رشد را افزایش دهد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

EHR_patient_engagement.jpg

سرمایه‌گذاری‌های فناوری اطلاعات سلامت از سال 2012 به‌طور پیوسته افزایش یافته است. بیشتر این رشد توسط ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی که سوار قطار EHR می‌شوند، تقویت شده است و آن را وسیله‌ای برای بهبود مشارکت بیمار می‌دانند. در واقع، طبق داده های 2015 از دفتر هماهنگ کننده ملی فناوری اطلاعات سلامت (ONC)، نزدیک به 70 درصد ارائه دهندگان اکنون به بیماران اجازه می دهند اطلاعات سلامت خود را مشاهده، دانلود و انتقال دهند. آنلاین.


سوابق الکترونیکی سلامت ممکن است راه را باز کند، اما ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید برای فعال‌سازی بیماران بیشتر تلاش کنند.


اما آیا این واقعاً منجر به درگیری با بیمار سطوح؟ مطابق با مجله تحقیقات اینترنتی پزشکی مطالعه، که نشان داد بیماران تمایل دارند از پورتال های بیمار برای EHR استفاده کنند تا از نتایج آزمایش مطلع شوند، اما با ارائه دهندگان خود درگیر نشوند. محققان دریافتند که «… باورهای رفتاری مرتبط با دسترسی بیمار به اطلاعات از طریق [خلاصه پس از ویزیت]، به‌ویژه توانایی ردیابی بازدیدها و آزمایش‌ها، دسترسی آسان‌تر به اطلاعات پزشکی و به دست آوردن اطلاعات پزشکی مؤثرتر از باورهای مربوط به مشارکت بیمار در مراقبت های بهداشتی خود، مانند روشن کردن مسائل با پزشک یا دستورالعمل های تقویت کننده.”

Screenshot_2016-10-06_11.15.38.png

(درصد بیمارستان‌هایی که بیماران را قادر می‌سازند به صورت الکترونیکی اطلاعات سلامت خود را مشاهده، دانلود و انتقال دهند، بین سال‌های 2013 و 2015 تقریباً 7 برابر شده است —HealthIT.gov )


EHRs ممکن است در را باز کند، اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی – از مراکز مراقبت فوری گرفته تا سیستم های بیمارستانی بزرگ – باید برای فعال کردن بیماران بیشتر تلاش کنند. نرم افزار تعامل با بیمار می تواند کمک کند.

آیا وقت آن رسیده است که روی نرم افزار تعامل با بیمار سرمایه گذاری کنید؟

برای دهه‌ها، سایر صنایع – برای مثال خدمات مالی و خرده‌فروشی – دریافته‌اند که برای پرورش مشتریان وفادار و رشد کسب‌وکار خود، باید وفاداری مشتری را با ارتباطات هدفمند پرورش دهند. برای رسیدن به این هدف، آنها از پلتفرم‌های فناوری استفاده می‌کنند که فرآیند تعامل را خودکار می‌کنند، از داده‌های مصرف‌کننده، تاریخچه خرید و موارد دیگر برای بهبود ارتباط آنها استفاده می‌کنند.

اخبار فناوری اطلاعات بهداشت و درمان در سال گذشته اشاره کرد، “پیشرفت در فن آوری های موبایل و ابر، مصرفی کردن ارائه مراقبت، پرداخت های تشویقی استفاده معنادار و حرکت گسترده تر به سمت بازپرداخت مبتنی بر ارزش می تواند به نظر می‌رسد که شرایط مناسبی را برای ابتکارات تعامل پربارتر ایجاد می‌کند.» و به نظر می رسد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آماده برداشتن گام بعدی هستند. بررسی سلامت مرتبط HIMSS 2016 نشان داد که فراتر از پورتال های بیمار، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از طیف گسترده ای از فناوری ها برای بهبود مشارکت بیمار استفاده می کنند.


 • 48 درصد از برنامه‌های آموزش و تعامل بیمار استفاده می‌کنند
 • 37 درصد از نظارت از راه دور بیمار استفاده می کنند
 • 34 درصد از فناوری سلامت از راه دور استفاده می‌کنند
 • 33 درصد از ارسال پیامک استفاده می‌کنند
 • 32 درصد از فناوری داده های سلامت تولید شده توسط بیمار استفاده می کنند
 • 26 درصد از خدمات دربان از راه دور استفاده می کنند

Readmission_right_blog.jpgمدیر سیستم های اطلاعات بهداشت و درمان HIMSS، دکتر تام مارتین. گفت: “یافته‌های مرتبط با سلامت، اهمیت روابط تعاملی بین پزشکان و افراد و فناوری را به عنوان ابزاری برای پیشبرد سلامت و مراقبت‌های بهداشتی جامع نشان می‌دهد.” ایجاد آن نوع رابطه تعاملی زمان می برد، چیزی که در مراکز پرمشغله مراقبت های فوری، مطب های پزشک و بیمارستان ها کم است. همچنین بینش هایی را در مورد نیازها، نگرش ها و ترجیحات ارتباطی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی فردی می گیرد.

به‌طور فزاینده‌ای، مصرف‌کنندگان باهوش امروزی صبر کمی برای برندهایی دارند – صرف نظر از صنعت – که سعی می‌کنند آنها را با رویکردی یکسان درگیر کنند. به منظور برآورده کردن انتظارات مصرف کنندگان، باید بدانید که چه چیزی باعث می شود که آنها تیک بزنند. یک پلت فرم مشارکت خودکار بیمار مانند زیست رایان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را در چندین جبهه توانمند می کند:


 • اول، خودکارسازی ارتباطات به کارآیی بیشتر اجازه می‌دهد و کارکنان را آزاد می‌کند تا روی بیمارانی که بیشتر به آنها نیاز دارند تمرکز کنند.
 • دوم، زیرا این پلتفرم دارای بخش‌بندی روانشناختی است، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درک بهتری از نحوه درک مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی فردی از سلامت و تندرستی – باورها و ترجیحات آنها – به دست می آورند، به طوری که پیام ها می توانند برای کمک به ایجاد انگیزه در رفتارهای فراتر از تعامل سفارشی شوند.

علاوه بر این، با پشتیبانی از پیام‌های متنی، ایمیل، برنامه و پاسخ صوتی تعاملی در یک پلتفرم، نرم‌افزار تعامل بیمار با بیمار اندازه و پیچیدگی پشته فناوری اطلاعات شما را کاهش می‌دهد. به جای اجرای راه حل های جداگانه برای مشارکت بیمار، ارائه دهندگان زمان و هزینه را در استفاده از یک پلت فرم جامع درک می کنند. یک پزشک می‌تواند از آن برای مدیریت یادآوری‌های قرار استفاده کند و به کاهش نرخ‌های عدم حضور و افزایش درآمد کمک کند. یک کلینیک مراقبت های فوری می تواند از آن برای بازاریابی خدمات اضافی، گسترش فرصت های درآمد و افزایش وفاداری استفاده کند. و مهمتر از همه، می توان از آن برای درگیر نگه داشتن بیماران، افزایش انطباق و نتایج برنامه مراقبت استفاده کرد. آیا آماده هستید تا موفقیت بیماران – و امکانات خود – را خودکار کنید؟ PB_favicon.ico

https://insights.زیست رایانsolutions.com/patientbond/ucaoa-webinarLive Webinar with the Urgent Care Association of America & زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید