شما در حال مشاهده هستید چگونه داده های بازاریابی دیجیتال بر برنامه ریزی بیمارستان شما تأثیر می گذارد

چگونه داده های بازاریابی دیجیتال بر برنامه ریزی بیمارستان شما تأثیر می گذارد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Coffee mug, laptop with بیش از هر زمان دیگری در گذشته، اینترنت مسیر اصلی به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. مصرف کننده آگاه امروز هیچ بیمارستان یا متخصص بازاریابی مراقبت های بهداشتی وجود ندارد که این آمار را نشنیده باشد که “بیش از 70 درصد از کاربران اینترنت به دنبال اطلاعات سلامتی آنلاین هستند.”

Pew Research تأیید می‌کند که درصد کاربران آنلاین برای چندین سال در حال افزایش است، اما «اطلاعات سلامتی همچنین شامل جستجوهای مربوط به شرایط جدی، جستجوی اطلاعات عمومی و جستجو برای مشکلات جزئی سلامتی می‌شود». اما این بیش از اطلاعات عمومی است که حیاتی است. آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که کاربران به منبع اطلاعاتی مورد اعتماد از بیمارستان یا پزشک مراجعه کنند.

داده ها می گویند بازاریابی دیجیتال دروازه اصلی مراقبت های بهداشتی است…

نقطه داده: عدد قابل توجهی که باید در نظر گرفت این است که حدود نیمی از جستجوهای اینترنتی در مورد پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. (این آمار نیز در حال افزایش است.) این مهم است زیرا: افراد به صورت آنلاین – قبل از رزرو نوبت – برای جزئیات درباره پزشکان و امکاناتی که عبارتند از: >

  • نزدیک و راحت به جایی که در آن قرار دارند، و
  • توضیحات مربوط به خدمات پزشکی موجود

آنچه آنلاین پیدا می‌کنند شامل رقبا، رسانه‌های اجتماعی و بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌ها می‌شود که همگی بر روند انتخاب آنها تأثیر می‌گذارند. حداقل، این بدان معناست که مراکز و پزشکان باید دائما فهرست و نمایه دیجیتال خود را بررسی و به روز کنند.

مرتبط: 9 گام اساسی برای بهبود رتبه‌بندی پزشکان آنلاین

نقطه داده: فیس بوک با بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه (با یک B) قهرمان بلامنازع در بین کانال های رسانه های اجتماعی است. با کمال تعجب، جمعیت شناسی کاربران گروه های سنی جوان تر نیستند. این مهم است زیرا: بزرگترین بخش از کاربران فیس بوک – بهتر از نصف – گروه سنی 25 تا 34 سال است که عمدتاً نسل هزاره را در بر می گیرد. این گروه بیشترین قدرت خرید را در ایالات متحده دارد. همچنین باید بدانید: شبکه‌های اجتماعی و اثبات اجتماعی بر روی سه مورد از چهار تصمیم خرید مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارند. در سراسر جهان، بیش از 4 میلیارد نفر از یک دستگاه تلفن همراه برای ارتباط با سایت های اجتماعی استفاده می کنند.

نقطه داده: صفحه اول یک صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) حداقل 75 درصد از پاسخ مخاطبان را می گیرد. اما داستان چیزهای بیشتری دارد. سه نتیجه اول در یک صفحه حدود نیمی از کلیک ها را در گوگل به دست می آورند. این مهم است زیرا: فهرست شدن در صفحه اول – تقریباً ده نتیجه اول – بسیار مهم است. اما تقریباً یک سوم ترافیک به موقعیت اول می رود. گمان می رود که جایگاه دوم حدود 15 درصد از سهام را به خود اختصاص دهد و رتبه سوم حدود 9 درصد را به خود اختصاص دهد. بنابراین، انتخاب کلمه کلیدی یک ملاحظه حیاتی است.

نقطه داده: دنیای دیجیتال دنیای موبایل است. اکثر رسانه های دیجیتال در دستگاه تلفن همراه یا تبلت دیده می شوند. بیش از نیمی از بازدیدهای اینترنتی (51.3 درصد) از طریق تلفن همراه بوده است که از کل استفاده از دسکتاپ بیشتر است. این مهم است زیرا: محتوای بهداشت و درمان و بازاریابی دیجیتال باید بهینه شوند تا ابتدا در صفحه کوچک مشاهده شوند. علاوه بر این، محتوای ویدیویی بسیار محبوب اغلب ابتدا در صفحه نمایش تلفن همراه و رایانه لوحی دیده می شود.

هنگام برنامه‌ریزی فعالیت‌های بازاریابی برای ماه‌های آینده، این نقاط داده را با دقت در نظر بگیرید. تبلیغات دیجیتال، رسانه های اجتماعی و سایر ابزارها به طور مداوم در چشم انداز رقابتی بازاریابی مراقبت های بهداشتی و بیمارستانی در حال کار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید