شما در حال مشاهده هستید چگونه درآمد مراقبت های بهداشتی و سهم بازار را افزایش دهیم| بیمار باند

چگونه درآمد مراقبت های بهداشتی و سهم بازار را افزایش دهیم| بیمار باند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 6 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Insights Accelerator Header_v7-1

بازار مراقبت‌های بهداشتی با انواع ارائه‌دهنده‌های مختلف – بیمارستان‌ها، مراقبت‌های فوری، گروه‌های پزشکی، شرکت‌های بیمه مراقبت‌های بهداشتی- که برای افزایش سهم بازار و تکرار تجارت برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی مشابه رقابت می‌کنند، بسیار رقابتی است. کلیدهای برنده شدن با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی عبارتند از:

 1. درک انگیزه ها، اولویت ها، نیازها و خواسته های مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی
 2. متمایز کردن در مقابل رقبا با خدمات، مزایا و موقعیت‌یابی معنادار
 3. انتقال این مزایای متمایز به روشی که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی معتقدند نیازهای آنها به طور منحصر به فرد برآورده می شود

اینها اصول 101 بازاریابی هستند، اما اغلب در مراقبت های بهداشتی رعایت نمی شوند. تقریباً به نظر می رسد که می توان هر بیانیه مأموریت بیمارستان یا تبلیغات بیلبوردی (“شماره 1 در رضایت بیمار!”) را با هم ترکیب کرد و در نهایت به همان رویکرد رسید.

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید صفحه‌ای را از محصولات مصرف‌کننده و صنایع خرده‌فروشی حذف کنند و از علم مصرف برای انتقال مؤثرتر پیشنهاد برند خود در بازار استفاده کنند. این شامل استفاده از تحقیقات ارزشمند بازار در میان بیماران فعلی و بالقوه یا اعضای بیمه سلامت است تا مشخص شود که آنها واقعاً به دنبال چه چیزی هستند که چگونه در خدمات مراقبت های بهداشتی تصمیم می گیرند.

چنین تحقیقاتی باید شامل بینش‌های روان‌شناختی باشد که بر نگرش‌ها، باورها، ارزش‌ها و شخصیت‌های افراد که هسته اصلی انگیزه‌ها و ترجیحات ارتباطی آن‌ها است، تمرکز می‌کند. متأسفانه، چنین تحقیقاتی می تواند پرهزینه و منابع فشرده باشد و آن را برای بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی غیرممکن می کند.

با درک این موضوع، زیست رایان تحقیقات بازار سالانه ای را در مورد نگرش ها، رفتارها، اولویت ها و محرک های تصمیم گیری مصرف کننده مراقبت های بهداشتی انجام می دهد تا در اختیار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قرار دهد. مدل بخش‌بندی روانشناختی زیست رایان بر اساس این تحقیقات گسترده است و از مدل‌های توسعه‌یافته توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از Procter تکامل یافته است. & قمار. زیست رایان از این بینش‌ها برای اطلاع‌رسانی به پلتفرم تعامل با بیمار خود استفاده می‌کند تا نتایج بی‌نظیری در رشد سهم بازار مشتریان خود، بهبود نتایج سلامت و افزایش پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار ایجاد کند.

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند به همه این بینش‌های روان‌شناختی و داده‌های تحقیقات بازار دسترسی داشته باشند تا از تلاش‌های بازاریابی خود با استفاده از زیست رایان مطلع شوند Insights AcceleratorTM.

شتابدهنده بینش زیست رایانTM

The Insights AcceleratorTM یک رابط آنلاین است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا به راحتی به تحقیقات گسترده مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و بینش‌های روان‌شناختی دسترسی پیدا کند. پیام رسانی کنید و از بهترین کانال ها برای تعامل با مشتریان بر اساس انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنها استفاده کنید.

IA Dashboardداشبورد به شخص اجازه می دهد تا به سرعت میلیون ها نقطه داده را با دسته بندی اطلاعات بر اساس دسته بندی کند. :

WHO:  جمعیت‌شناسی مصرف‌کننده سلامت، اقتصاد اجتماعی، پوشش بیمه، سلامت            وضعیت و سایر متغیرهایی که مخاطبان هدف را توصیف می‌کنند

چه چیزی: نگرش ها، رفتارها و خدمات مصرف کننده مراقبت های بهداشتی مورد نظر

چگونه:  کانال‌های ترجیحی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی، فراوانی ارتباطات و منابع    اطلاعات برای تصمیم‌گیری درباره خدمات ارائه‌دهنده

زیست رایان همچنین تحقیقات بازار قابل توجهی در مورد نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مورد کووید-19 و واکسیناسیون انجام داده است که در سال های 2020 و 2021 انجام شده است.

داده های این تحقیق به پاسخگویی به سوالاتی مانند:

کمک می کند

 • چگونه بیماران جدید را به بیمارستان یا کلینیک مراقبت های فوری خود جذب کنم؟
 • بهترین کانال برای برقراری ارتباط پیام بازاریابی من کدامند؟
 • مطلوب ترین خدمات یک شرکت بیمه سلامت چیست؟
 • چگونه نرخ واکسیناسیون کووید-19 را در منطقه خدماتی خود افزایش دهم؟
 • چگونه می توانم وفاداری بیمار را بهبود بخشم و ویزیت های مجدد را انجام دهم؟

می‌توان با استفاده از عملکرد جستجو و چارچوب‌بندی پرسش‌ها مانند یک سؤال تجاری یا با استفاده از کلمات یا عبارات کلیدی (مثلاً «چند وقت یک‌بار به مراقبت‌های فوری مراجعه می‌کنید»، پاسخ‌ها را در داده‌ها پیدا کرد. داده ها در نمودار میله ای و قالب های جدولی برای تجزیه و تحلیل آسان ارائه شده اند.

Bar Chart and Table

Heatmapping

A powerful tool in the Insights AcceleratorTM عملکرد نقشه برداری حرارتی آن است که در آن کاربران می توانند توزیع و تعداد سران انواع بیمار (مانند بخش های روانشناختی، سن، جنسیت، محدوده درآمد) در یک جغرافیای تعریف شده، از جمله:

 • DMA (منطقه بازاریابی تعیین شده یا بازار رسانه)
 • ایالت
 • شهرستان
 • شهر
 • کد پستی
 • سطح بلوک سرشماری ایالات متحده

Heatmap

این به یک سازمان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد تا بیماران بالقوه را برای تبلیغات دیجیتالی دارای محصور جغرافیایی، پست مستقیم، تبلیغات در فضای باز، رویدادهای اجتماعی و بسیاری از تاکتیک‌های بازاریابی دیگر هدف قرار داده و به آنها ارتقا دهد.

کلینیک‌های مراقبت فوری استفاده از آن را برای انتخاب سایت و فعالیت‌های M&A آغاز کرده‌اند، زیرا یک بخش روان‌شناختی، معروف به Willful Endurers، 70% از مراجعات مکرر مراقبت‌های فوری (حداقل یک بار در هر سه ماهه) و بیش از نیمی را تشکیل می‌دهد. بیمارانی که حداقل یک بار در سال به مراقبت های فوری مراجعه می کنند. تجزیه و تحلیل چند متغیره نشان داده است که کلینیک‌های مراقبت فوری واقع در مناطق جغرافیایی با غلظت‌های زیادی از افراد استقامتی از نظر ترافیک و درآمد بیماران بسیار موفق‌تر هستند. این به طور مفصل در وبینار انجمن مراقبت اضطراری زیست رایان در 26 آگوست 2021، “هدف گیری بیمارانی که بیشترین درآمد را به ارمغان می آورند” مورد بحث قرار گرفت، که می توان آن را بر حسب تقاضا با کلیک روی دکمه زیر مشاهده کرد:

VIEW WEBINAR

کتاب کدهای بخش روانشناختی

The Insights AcceleratorTM همچنین شامل «کتاب‌های کد» برای درگیر کردن مؤثر هر بخش روان‌شناختی، از جمله کلمات، عبارات و تصاویر مربوط به بخش است. در حالی که زیست رایان خوشحال است که مشتریان را در مورد مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی خود آموزش داده و با آنها مشورت می‌کند، Insights AcceleratorTM خودکفایی را برای عملیاتی کردن بینش‌ها تسهیل می‌کند.

The زیست رایان Insights TM منبع ارزشمندی برای هر سازمان بهداشتی برای توسعه و اجرای کمپین های بازاریابی موثر است. To learn more about the Insights Accelerator TM و اینکه چگونه می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی کمک کند، لطفاً برای یک نسخه نمایشی با زیست رایان تماس بگیرید.

REQUEST DEMO +

“>

دیدگاهتان را بنویسید