شما در حال مشاهده هستید چگونه در سال 2019 نتایج بهداشت دهان و دندان را برای دندانپزشکی خود بهبود بخشید

چگونه در سال 2019 نتایج بهداشت دهان و دندان را برای دندانپزشکی خود بهبود بخشید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

oral-health-dental

اغلب در یک صفحه مجزا از سایر بخش‌های مراقبت‌های بهداشتی قرار می‌گیرید، اهمیت سلامت دهان و دندان نباید نادیده گرفته شود.

این حقایق را از خانواده ایالات متحده:

 • حدود یک سوم از جمعیت بزرگسال آمریکا سالانه به دندانپزشک مراجعه نمی کنند.

 • بیش از نیمی (51.2 درصد) از کودکان 6 تا 11 ساله در دندان های شیری خود پوسیدگی دندان دارند.

 • بیش از دو نفر از هر سه نوجوان 16 تا 19 ساله (67.5 درصد) در دندان های دائمی خود دچار پوسیدگی می شوند.

 • پوسیدگی دندان بسیار شایع تر از بیماری های مزمن دوران کودکی مانند آسم و دیابت است.

چگونه یک عمل بهداشت دهان و دندان با این آمار و نتایج سلامت بهتر مبارزه می کند؟ در اینجا دو استراتژی قوی برای سال 2019 آورده شده است:

1. ترس را از بین ببرید

روش‌های دندانپزشکی تقریباً از هر روش پزشکی دیگری ترس بیشتری را در افراد ایجاد کرده است. اینها را در نظر بگیرید آمار از نظرسنجی سال 2018:

 • 61 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از ترس دندانپزشکی رنج می برند و تقریباً 4 درصد از آنها گفتند که هرگز به دندانپزشک نرفته اند.

 • مهم‌ترین درصد مردم (39 درصد) از درد می‌ترسند و پس از آن بوی مواد شیمیایی (24 درصد) و صدای مته (21 درصد) قرار دارند.

 • بخش کوچک‌تری (7 درصد) گفتند که از گیر کردن روی صندلی دندانپزشکی می‌ترسند، در حالی که دیگران گفتند از اینکه مجبور باشند دهان خود را برای مدت طولانی باز نگه دارند می‌ترسند (5 درصد).

 • همچنین افرادی (5 درصد) هستند که به طور کلی از این ناراحتی ها می ترسند، به همراه افراد دیگری که از دریافت صورت حساب دندانپزشکی می ترسند (4.6 درصد).

ترس می‌تواند مانعی برای بهبود نتایج سلامت دهان و دندان باشد، اما می‌دانید که لازم نیست اینطور باشد. دو راه عالی برای از بین بردن ترس این است که به بیماران خود در مورد عمل و روش های خود آموزش دهید و یک تجربه بیمار محور برای آنها در داخل و خارج از مطب خود ایجاد کنید.

اهمیت سلامت و بهداشت دهان و دندان باید به روشی قابل اتکا و آموزشی به همه سنین منتقل شود تا نتایج سلامتی بهبود یابد. به مدارس بروید و برای ایجاد عادات بهداشتی دهان و دندان در سنین پایین تظاهرات کنید. از کارکنان و پزشکان مطب بخواهید در رویدادهای اجتماعی شرکت کنند و با بیماران خارج از محیط مطب آشنا شوند. با آنها در مورد ترس ها و دلهره ها آشکارا صحبت کنید و تجربیات خود را نیز به اشتراک بگذارید. ایجاد پیوند با بیماران خارج از صندلی، ترس واقعی برخی افراد از مراجعه به دندانپزشک را از بین می برد.

هنگامی که بیماران در مطب شما هستند، چندین راه وجود دارد که بیمار احساس راحتی و آرامش بیشتری کند. همه چیز به این نتیجه می رسد که آنها احساس می کنند کنترل بیشتری دارند:

 • در اولین بازدید آنها از دفتر بازدید کنید

 • قبل از اینکه شروع به استفاده از آنها کنید، نحوه عملکرد ماشین‌ها و ابزارها را به آنها نشان دهید

 • به آنها اجازه دهید موسیقی اتاق امتحان را انتخاب کنند یا نمایش یا فیلمی را برای تماشا در طول مراحل انتخاب کنند

 • ارائه WiFi رایگان

 • ساعت اداری را تمدید یا تنظیم کنید تا قرارهای عصر یا آخر هفته در دسترس باشد تا بیماران بتوانند بهترین برنامه را انتخاب کنند

 • طرح‌های پرداخت یا خدمات آلاکارته را ارائه دهید تا بیماران بتوانند پرداخت‌ها را برای هماهنگی بهتر با جریان نقدی خود تقسیم کنند

2. در تماس بمانید

وقتی بیماران پس از مراجعه به مطب شما را ترک می‌کنند، معمولاً با یک رژیم بهداشتی تجویز شده برای پیروی کردن یا دستورالعملی برای مراجعه مجدد پس از مدت معینی برای انجام یک روش یا معاینه به خانه فرستاده می‌شوند. با استفاده از یک پلتفرم مشارکت بیمار مانند زیست رایان آنها را مسئول نگه دارید و نتایج سلامت خود را بهبود بخشید..

فناوری مشارکت بیمار PatiendBond مبتنی است در یک روش اختصاصی بخش‌بندی روان‌شناختی که بیماران را بر اساس نگرش‌ها، ارزش‌ها، و سبک زندگی منحصربه‌فردشان طبقه‌بندی می‌کند. ، و شخصیت ها استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی به شما امکان می‌دهد یک برنامه پیگیری را برای بیماران خود با توجه به انگیزه‌ها و ترجیحات مربوط به سلامت و سلامت دندان شخصی‌سازی کنید.

مطالعه تقسیم بندی روانشناختی بیماران دندانپزشکی در سال 2017 اشاره می کند که شعبده بازهای اولویت دار بیشتر احتمال دارد که بیمه دندانپزشکی داشته باشند، که منطقی است زیرا آنها نسبت به سلامت خانواده خود فعال تر هستند. آنها همچنین معمولاً مشغول هستند، بنابراین مهم است که مطمئن شوید در مورد یادآوری قرارها اقدام می کنند. توجه آنها را با پیام هایی جلب کنید که شیوه زندگی پرمشغله آنها را تأیید می کند و اینکه وقت گذاشتن برای مراقبت از خود به آنها کمک می کند تا بهتر از خانواده خود مراقبت کنند. اگر صحبت از بهداشت دهان و دندان و یادآوری‌های قرار ملاقات به میان می‌آید، می‌توانید بسیار مؤثرتر با بیماران خود تعامل داشته باشید و آنها را فعال کنید.

هر عمل بهداشت دهان و دندان متفاوت است، اما این رویکردها برای بهبود نتایج سلامت دهان، هر عملی را در بهترین طرز فکر برای سال 2019 قرار خواهند داد. برای راه‌های بیشتر برای بهبود نتایج سلامت،

 

دیدگاهتان را بنویسید