شما در حال مشاهده هستید چگونه در یک دنیای دیجیتال تمرین یک پزشک را ایجاد کنیم

چگونه در یک دنیای دیجیتال تمرین یک پزشک را ایجاد کنیم

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

[Speaker Podcast Series SHSMD16] Stewart Gandolf، مدیر عامل زیست رایان، با جنیفر شولتز، معاون بازاریابی، و لیندزی مایر گفتگو می کند. معاون روابط عمومیJennifer Schultz, Vice President of Marketing Avera Health، درباره ارائه کنفرانس SHSMD Connections 2016: Building the Phys در دنیای دیجیتال تمرین کنید.

پادکست امروز با لیندزی مایرز و جنیفر شولتز همه آنچه را که تاکنون با سخنرانان کنفرانس امسال SHSMD در شیکاگو در مورد آن صحبت کرده‌ایم خلاصه می‌کند. جنیفر و لیندسی در طول ارائه خود در مورد چگونگی استفاده تیمشان در Avera Health از یک “جعبه ابزار بازاریابی” کامل برای ایجاد حضوری قدرتمند برای پزشکان شاغل خود در دنیای دیجیتال صحبت کردند.

Avera Health بیش از 900 پزشک و متخصص حرفه ای پیشرفته دارد که در بیش از 300 مکان در 100 جامعه مختلف پراکنده شده اند. جنیفر و لیندزی برای بازاریابی موثر یک سیستم بهداشتی به این بزرگی چند سوال مهم پرسیدند:

 • چگونه از دیجیتال برای ایجاد تمرین‌های پزشک استفاده می‌کنید؟Lindsey Meyers, Vice President of Public Relations
 • چگونه پزشکان ما را درگیر جوامع می‌کنید؟
 • چگونه مردم را وادار می‌کنید که در مورد پزشکان خود به عنوان دوست و همسایه صحبت کنند؟
 • چگونه فرهنگ پزشک را از تاکتیک های بازاریابی سنتی تغییر می دهید؟

مشارکت پزشک

بعضی از پزشکان با احتیاط به بازاریابی دیجیتال برخورد می کنند زیرا لزوماً می بینند این اتفاق می افتد . اما دیگران ضرورت آن را درک می کنند و مشتاق پذیرش آن هستند.

جنیفر و لیندزی تأکید می کنند که مشارکت پزشک از بالا سرچشمه می گیرد. آنها به رهبران اجرایی برای انجام کارها و انتقال محصولات بازاریابی در سازمان نگاه می کنند.

“اگر به آنها آموزش دهیم و کلمات کلیدی ایجاد کنیم، آن را دریافت خواهند کرد.” گفت جنیفر “شما باید این خرید را از پزشکان دریافت کنید، اما از مدیران خود شروع کنید.”

تاکتیک های موثر بازاریابی دیجیتال

یکی از چالش‌هایی که Avera با آن مواجه است، هدایت ترافیک بیماران به سمت خطوط خدمات باز است. اینها تاکتیک هایی است که آنها به عنوان مؤثرترین آنها شناسایی کردند:

 • استفاده از چهره های آشنای پزشک در رسانه های اجتماعی پولی و تبلیغات آنلاین
 • ایجاد پروفایل های قوی پزشک
 • طراحی کمپین های اتوماسیون بازاریابی

 استفاده از ابزارهای بازاریابی سنتی

شاید تعجب آور باشد که برخی از ابزارهای موفقیت دیجیتال عبارتند از رسانه های سنتی. در پادکست، لیندزی چند مثال عالی از نحوه استفاده Avera از روابط عمومی برای رشد دیجیتال ارائه می‌دهد.

در یکی از مثال‌ها، لیندزی و تیمش از یک سری ویدیوهای آنلاین برای دستیابی به مخاطبان جوان‌تر در خطوط خدمات سنتی‌تر، مانند قلب و عروق، استفاده می‌کنند. آنها از پیام فروش نرم استفاده کردند و توانستند با اتوماسیون بازاریابی مردم را به Avera بکشانند.

در مثالی دیگر، لیندزی اثربخشی مشارکت پزشک در جامعه را شرح می دهد. چه ارائه ارائه یا مصاحبه برای یک مقاله روزنامه، مشارکت جامعه موثر است و بازدیدهای منحصر به فردی از Avera را به همراه دارد.

لیندسی گفت: «ما می‌خواهیم مردم را تشویق کنیم که داستان تغییر دیجیتال را ادامه دهند. «مصرف‌کنندگان ما بسیار جلوتر از جایی هستند که در بخش مراقبت‌های بهداشتی بوده‌ایم. ما باید به عقب برسیم.”

Avera Health خانواده‌ای متشکل از بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مراکز مراقبت طولانی‌مدت و آژانس‌های بهداشت و درمان خانگی در داکوتای جنوبی است. ، داکوتای شمالی، مینه سوتا، آیووا و نبراسکا.

حتماً بقیه سری پادکست بلندگوهای SHSMD16 ما را بررسی کنید:

دیدگاهتان را بنویسید