شما در حال مشاهده هستید چگونه رسانه های اجتماعی تصمیمات مراقبت های بهداشتی امروز را هدایت می کنند

چگونه رسانه های اجتماعی تصمیمات مراقبت های بهداشتی امروز را هدایت می کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female nurse standing in front of chalk board with question marks on itعموم خریدار…از داخل خانه به آنلاین منتقل شده اند. و مراقبت های بهداشتی نیز از این موضوع دور نیست. کسب‌وکار خرده‌فروشی از برندهای معروف و آشنا به ارائه‌دهندگان آنلاین تغییر کرده است. برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در تجارت خرده‌فروشی دیگر تقریباً به این بزرگی نیستند.

Sears، JCPenney، Macy’s و بسیاری دیگر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کوچک شده و دارایی‌ها بسته شده‌اند. ما ردیابی اعداد دقیق را گم کرده‌ایم، اما حدود 17 شرکت ملی چند صد مکان خرده‌فروشی را بسته‌اند.

این روند تا حد زیادی توسط راحتی فراگیر اینترنت تقویت شده است. در دنیای خرده‌فروشی، عموم مردم خرید آنلاین را مانند قبل پذیرفته‌اند. از پایان سال 2016، آمازون (ارزش بازار 356 میلیارد دلار) بزرگتر از مجموع ارزش خرده فروشان آجر و ملات مارک شده بود (8 خرده فروش با قیمت 298 میلیارد دلار).

Amazon is bigger - Visual Capitalist chart

[اعتبار: نمودار توسط Visual Capitalist]

خریدار مراقبت های بهداشتی امروزی نیز آنلاین است…

علاوه بر وب‌سایت‌های بی‌شماری سلامت و تندرستی و تعداد مشابهی از سایت‌های عملی و شخصی توسط بیمارستان‌ها، گروه‌های پزشکی، پزشکان، جراحان و سایر ارائه‌دهندگان—به نظر می رسد که سلامتی در شبکه های اجتماعی اصلی اتفاق می افتد.

موسسه تحقیقات سلامت PwC

محل بازاریابی غالب Healthcare قطعا دیجیتال است، جایی که کمتر از 40 درصد از کاربران در حال تحقیق در مورد نظرات مصرف کنندگان و آنچه دیگران در مورد پزشکان یا درمان ها می گویند. علاوه بر این، این یک پیشنهاد جدی برای دادن و گرفتن است – بیش از 30 درصد از YouTube، Facebook و Twitter برای یافتن و به اشتراک گذاری اطلاعات و نظرات استفاده می کنند.

بزرگ‌ترین گروه مخاطب، Millennials، «بومی‌های دیجیتال» هستند. آنها همیشه اینترنت و شبکه های اجتماعی را در زندگی خود داشته اند. برای این گروه به ویژه، و همچنین بسیاری از بخش‌های دیگر، تعامل از طریق رسانه‌های اجتماعی به معنای اعتماد و/یا به اشتراک‌گذاری اطلاعات است. پزشکان و بیمارستان ها هم از نظر اعتماد و هم به اشتراک گذاری در صدر فهرست قرار دارند.

و رسانه های اجتماعی بر تصمیمات بهداشتی تأثیر می گذارند…

از جمله مهم‌ترین تأثیرات رسانه‌های اجتماعی بر فرآیند تصمیم‌گیری عبارتند از: جستجوی نظر دوم (45 درصد)، انتخاب یک بیمارستان یا مرکز پزشکی خاص (41 درصد)، و انتخاب یک پزشک خاص.

واضح است که اینترنت و رسانه های اجتماعی عادات مصرف کنندگان را تغییر داده اند. هم کالا و هم دارو به صورت آنلاین ارائه و انتخاب می شوند. خدمات مشتری، و همچنین تعامل قابل توجه نظرات و بررسی های آنلاین، خرید و فرآیند تصمیم گیری را هدایت می کند. رسانه های اجتماعی نقش حیاتی در آوردن بیماران و موارد جدید به شما دارند. با ما تماس بگیرید لطفاً زمانی که می‌توانیم درباره بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی شما صحبت کنیم، به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید