شما در حال مشاهده هستید چگونه رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی به نتایج بهتر پیوند می دهند

چگونه رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی به نتایج بهتر پیوند می دهند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Social media needleشبکه های اجتماعی چنان در جامعه آمریکا فراگیر شده اند که نادیده گرفتن آن غیرممکن است. با این حال برخی از پزشکان هنوز آن را به عنوان خانه ای برای عکس های بامزه حیوانات خانگی و تصاویر تولد نوزاد نادیده می گیرند. شاید کمی سرگرم کننده باشد، اما از نظر حرفه ای مفید نیست.

رسانه های اجتماعی (SM) یک ابزار تقریباً ضروری در برنامه های بازاریابی و ارتباطات مراقبت های بهداشتی است. با این حال تعداد نسبتا کمی از پزشکان به طور گسترده به عنوان ستاره های معتبر راک SM شناخته می شوند (و در نتیجه تحسین می شوند.

مزایای استراتژی رسانه اجتماعی…

سیستم مراقبت‌های بهداشتی کشور تقریباً به همان سرعتی که اینترنت تعاملات اجتماعی را تغییر داده است به بازآفرینی خود ادامه می‌دهد. واقعیت این است که برخی از موفق‌ترین پزشکان، بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی از استراتژی رسانه‌های اجتماعی تهاجمی سود می‌برند. و بیماران و بیماران آینده نگر ممکن است ذینفعان اصلی باشند. در اینجا آمده است که چگونه و چرا پزشکان متبحر SM امروزه از یک استراتژی یکپارچه استفاده می کنند:

نتایج: بیماران تحصیل‌کرده، درگیر و توانمند نتایج بهتری را تجربه می‌کنند. وقتی یک بیمار می‌داند در مراقبت از او چه می‌گذرد، به طور فعال‌تری درگیر برنامه درمانی یا مدیریت بیماری خود می‌شود (و با جدیت بیشتری دنبال می‌کند) . ابزارهای رسانه های اجتماعی ابزار مهمی برای ارتباط نزدیک ارائه دهنده و بیمار هستند.

PHYSICIAN CME: پزشکانی که با همکاران حرفه‌ای در تعامل هستند، پزشکان بهتری هستند. رسانه‌های اجتماعی پزشکان را قادر می‌سازد تا به آموزش مداوم دسترسی داشته باشند، ایده‌ها و دانش را به اشتراک بگذارند، با ارائه‌دهندگان دیگر همکاری کنند، و آگاهی فوری بیشتری از پیشرفت‌های علم به دست آورند. در پزشکی.

شهرت: رسانه های اجتماعی حضور آنلاین را ایجاد و گسترش می دهند. شهرت حرفه ای به سطح آگاهی، در میان بیماران، در میان متخصصان دیگر یا هر دو بستگی دارد. رسانه‌های اجتماعی حضور آنلاین را تسهیل می‌کنند که به تعریف و هدایت هویت، شهرت و دیده شدن مثبت کمک می‌کند.

آموزش: اطلاعات معتبر عادات زندگی سالم و سبک زندگی را ترویج می‌کند. نفوذ رسانه های اجتماعی به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای عموم مردم فراگیر و متقاعد کننده است.

جایی که بیماران جستجو می کنند: بیماران ابتدا به دنبال راهنمایی های بهداشتی و پزشکی به صورت آنلاین هستند. اینترنت به طور کلی، و رسانه های اجتماعی به طور خاص، نمایانگر درب دیجیتالی مراقبت های بهداشتی هستند. ملاقات، مشارکت و جذب بیماران جدید در جایی که آنها در جستجوی کمک هستند منطقی است.

یک استراتژی موفق رسانه‌های اجتماعی برای پزشکان و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، چندین مورد از این عناصر را ادغام می‌کند. اگر می‌توانیم در تدوین یک برنامه جدید یا قوی‌تر کمک کنیم، لطفاً امروز با ما تماس بگیرید.

علاوه بر این، چگونه رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهند را بخوانید، و با 10 فرمان شروع کنید موفقیت در هنر رسانه های اجتماعی.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید