شما در حال مشاهده هستید چگونه ریسک را کاهش دهیم و از موفقیت بازاریابی مراقبت های بهداشتی استقبال کنیم

چگونه ریسک را کاهش دهیم و از موفقیت بازاریابی مراقبت های بهداشتی استقبال کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Red dice with بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی مستلزم مقدار مشخصی از خطر است. همیشه بوده و همیشه خواهد بود.

بنابراین چالش روش‌های پزشکی مدرن – افراد و سازمان‌هایی که با مصرف‌گرایی جدید و رقابت شدید روبرو هستند – چگونگی دستیابی به اهداف تجاری و حرفه‌ای با عنصر محدود ریسک است.

بسیاری از ارائه دهندگان از نیاز به بازاریابی خدمات خود ناراحت هستند. اما مراقبت های بهداشتی در آمریکا در حال اختراع خود است. پزشکان در حال تشکیل گروه‌هایی هستند، بیمارستان‌ها پزشکان را استخدام می‌کنند و خرده‌فروشان و زنجیره‌های داروخانه‌ها سهم بازار را می‌خورند. برای برخی از روش‌ها، فقط زنده ماندن خطر بیشتری دارد.

[bctt tweet=”برای برخی از شیوه های مراقبت های بهداشتی، فقط زنده ماندن بزرگترین خطر است.”]محدود کردن ریسک در بازاریابی نتیجه محور

به عنوان یک قاعده، اکثر پزشکان و جراحان در معرض خطر هستند. اما برخی از عناصر ریسک یک واقعیت تجاری زندگی است. کسب و کارهای موفق به دنبال درک و محدود کردن ریسک هستند. در واقع، بازاریابی مؤثر یک استراتژی کاهش ریسک است که از عملکرد ارائه‌دهنده محافظت می‌کند، به رقابت پاسخ می‌دهد و به دستیابی به اهداف تعریف‌شده تجاری کمک می‌کند.

به نظر می رسد که بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است. اما به حداقل رساندن ریسک در یک سیستم بازاریابی مبتنی بر نتایج، کار درستی است. اجزای سنگ بنا شامل یک روش آزمایش شده و اثبات شده و یک رویکرد قابل پیگیری است. مدل چهار قسمتی زیر به طور عمیق در طول مجموعه سمینار بازاریابی مراقبت های بهداشتی پیشرفته ما ارائه شده است.

استراتژی های اثبات شده: مانند جنبه عملی مراقبت از بیمار، یادگیری از تجربه دیگران بینش ارزشمندی را ارائه می دهد. دنیای شرکتی و تجاری یک منبع است. مطالعات موردی، داده ها و دانشگاه بازاریابی از دیگر موارد هستند.

برنامه بازاریابی: یک برنامه استراتژیک مبتنی بر هدف ایجاد کنید. چیزی که خاص، نوشته شده و قابل سنجش باشد. به هر یک از شش راه اثبات شده برای بازاریابی هر سازمان مراقبت بهداشتی. فقدان برنامه خطر را افزایش می دهد.

برنامه ریزی بازاریابی مشابه فرآیند “معاینه، تشخیص و توصیه های درمانی” است. با اهداف و اهداف روشن شروع می شود، از تجزیه و تحلیل SWOT استفاده می کند، سایر ابزارهای برنامه ریزی را به کار می گیرد و بهترین استراتژی ها و تاکتیک ها را برای وضعیت و اهداف فعلی شناسایی می کند. مهمتر از همه، این طرح بودجه ای را فراهم می کند که به اندازه کافی از دستیابی به اهداف پشتیبانی می کند.

پیاده‌سازی مؤثر: اینها مراحل اقدامی هستند که با دقت هماهنگ شده‌اند که منابع اختصاصی را برای استراتژی‌ها و تاکتیک‌های تعریف‌شده اعمال می‌کنند. تجربه – دانستن اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند – به راهنمایی اجرا، افزایش کارایی و افزایش بازده سرمایه (ROI) کمک می کند.

ارزیابی نتایج: آزمایش استراتژی‌ها و تاکتیک‌ها قبل از عرضه، و اندازه‌گیری نتایج، داده‌هایی را برای اندازه‌گیری بازگشت سرمایه (ROI) بازاریابی مبتنی بر نتایج فراهم می‌کند. به‌علاوه، داده‌های عملکرد، تنظیم را برای «تقویت برندگان» برای بیشترین اثربخشی راهنمایی می‌کند.

تجسم این چهار عنصر مهم است سیستم دایره ای این چرخه ای است که برمی گردد و تکرار می شود. بازاریابی (و به طور موثر کاهش ریسک) یک فرآیند مداوم است، نه یک رویداد منحصر به فرد.

با توجه به ریسک در تجارت، مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، می توانست به بازاریابی ارائه خدمات بهداشتی در آمریکا فکر کند. “در دنیایی که واقعاً به سرعت در حال تغییر است، تنها راهبردی که شکست آن تضمین شده است ریسک نکردن است.”

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید