شما در حال مشاهده هستید چگونه زمان خالی را بکشیم و رضایت بیمار را افزایش دهیم

چگونه زمان خالی را بکشیم و رضایت بیمار را افزایش دهیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

[قسمت دوم از یک مقاله دو قسمتی درباره زمان انتظار طولانی در دسترسی به مراقبت و ارائه خدمات بهداشتی در مطب پزشک. نحوه شناسایی مشکل و اقدامات لازم در مورد آن را بخوانید. اولین پست در اینجا موجود است: تجدید نظر در مورد پذیرش و کاهش بیمار در انتظار در مراقبت های بهداشتی.]

a line of people out the doorناراحتی تقریباً جهانی بیمار (بیش از 90 درصد) به درک انتظار طولانی می انجامد. . بسیاری از کارشناسانی که این موضوع را مطالعه کرده‌اند، بخش «ادراک» را به ما یادآوری می‌کنند – چیزی که همه ما تجربه کرده‌ایم. و این تفاوت بین «زمان اشغالی» و «زمان غیر اشغالی» است.

دکتر ریچارد لارسون، M.I.T. متخصص، تفاوت را اینگونه توضیح می دهد: “زمان اشغالی (مثلاً یک پیاده روی طولانی تا منطقه تحویل بار فرودگاه) بسیار کوتاه تر از زمان غیر اشغالی (فقط ایستادن و انتظار در چرخ فلک چمدان) است.” حتی زمانی که راندمان عملیاتی شما زمان انتظار واقعی را کاهش داده است، یافتن راه‌هایی برای از بین بردن بلوک‌های زمانی اشغال نشده که تأثیر منفی بر تحمل افراد دارد، مهم است. در اینجا چند ایده کاربردی وجود دارد:

پریزهای شارژ و وای فای رایگان – اگر نگران هستید—نه—نرم افزار آفیس آسیب پذیر نیست. استارباکس یا ده ها مکان خرده فروشی را در نظر بگیرید. یک سیستم جداگانه یک فناوری بالغ و ایمن است.

امکانات ساده را نادیده نگیرید – با کمال تعجب، بسیاری از دفاتر ابتدایی ترین ابزارها مانند مجموعه ای از مجلات رایج و محبوب، ادبیات اطلاعات بیمار، و در صورت لزوم، آب، قهوه، اسپرسو بار و/یا مینی غذا.

لمس های به روز شده و بهتر – افراد وقتی می توانند قرض بگیرند و از رایانه های لوحی خصوصی (و ضد عفونی شده) استفاده کنند، یک صفحه نمایش بزرگ بسیار بزرگ و تلویزیون آموزنده تماشا کنند و/یا به شخصی دسترسی پیدا کنند، کمتر احساس انتظار می کنند. سوابق و/یا نتایج آزمایشگاهی از طریق پورتال بیمار. یک پیام الکترونیکی یا تابلوی اعلانات، آی پاد با آزمون، بازی یا اخبار چطور؟

سیستم های مشاوره قبل از قرار ملاقات – ابزار دیگری برای مدیریت جریان بیمار ارائه دهید. یک تماس تلفنی – یا بهتر است بگوییم، ارسال پیامک – زمانی که برنامه اداری دیر است. یک سیستم پیجر اعلان مشابه «جدول شما آماده است» ارائه کنید.

خدمات تریاژ و «خط سریع» را امتحان کنید – برای مثال، دفاتر دارای آلرژی/ایمن‌سازی منظم یا آزمایش‌های معمول، اغلب یک خط خدمات جداگانه ارائه می‌کنند. به طور مشابه، مراقبت سریع یا برخورد اولیه تریاژ نیازهای سریع و ساده را برای برخی از بیماران شناسایی می کند، به علاوه این زمان به زمان فعال و اشغال شده تبدیل می شود.

به طور جسورانه به فضای پذیرش فکر کنید – آیا اولین برداشت از مطب باید سرد، بالینی باشد و یک اینچ بیشتر از صنعتی و کاربردی خالص نباشد؟ آیا می‌توانید تکامل طراحی را بیشتر به یک منطقه خوش‌آمدگویی تعریف‌شده با صندلی‌های آرامش‌بخش شیک، مخازن ماهی به اندازه دیوار، ایستگاه‌های فناوری اختصاصی یا مناطق انحصاری برای بیماران جوان‌تر ادامه دهید؟

از پذیرایی گرفته تا میزبان/ مهماندار – در یک سالن مجلل، مهماندار با دعوتی شاد از مشتریان برای لذت بردن از یک نوشیدنی یا نوشیدنی خوش آمد می گوید. نکته منحصر به فرد اینجا این است که اولین مکالمه – به خصوص یک تماس دوستانه – جذاب است و زمان اشغال شده به سرعت می گذرد.

خود منحصربه‌فرد خود را علامت‌گذاری کنید – دکوراسیون مطب با تمرین یا شخصیت، می‌تواند نشان‌دهنده شخصیت یا برند پزشک باشد. ما پزشکی را می شناسیم که یک موسیقیدان ماهر است که با سایر پزشکان و مردم محلی تئاتر محلی بازی می کند. (مثل استفن کینگ که با دیگر نویسندگان مشهور گیتار می‌نوازد.) دکتر ما مشارکت منحصر به فرد خود در جامعه را در دکوراسیون دفتر خود با استفاده از یک ساکسیفون نواز در اندازه واقعی و همچنین یادگاری‌هایی از مشارکت نزدیک خود با دبیرستان محلی بیان می‌کند. و فعالیت های مدنی.

ایجاد استاندارد جدیدی از راحتی در مراقبت…

برای دستیابی به پیشرفت‌های معنی‌دار، کارکنان را حول اهداف جدید به‌عنوان یک تیم سازماندهی کنید…از جمله رضایت بیمار. انعطاف پذیر باقی بمانید و ایده های بهبود را از همه افراد حاضر در بخش مراقبت بخواهید.

روش‌های پزشکی معاصر و بیمارستان‌هایی که قادر به کاهش یا حذف انتظار بیمار هستند، استاندارد جدیدی از مراقبت ایجاد می‌کنند. راحتی بیمار در ارائه مراقبت، کارایی را بهبود می بخشد و همچنین تمرین را از رقبا متمایز می کند. به هر حال، غیر معمول ترین، جالب ترین و جذاب ترین دفتری که تا به حال دیده اید کدام بوده است؟ چه چیزی را به لیست بالا اضافه می کنید؟ ایده های خود را به عنوان یادداشت زیر با دیگران به اشتراک بگذارید.

بهترین نتایج از طریق آموزش مداوم به دست می آید که به طور موثر و مؤثر بیمار را در اولویت قرار می دهد. [اگر قسمت اول این مقاله دو قسمتی درباره کاهش انتظار و دسترسی به مراقبت را از دست دادید، برای قسمت اول اینجا را کلیک کنید: بازنگری در مورد پذیرش و کاهش انتظار بیمار در مراقبت های بهداشتی.]

دیدگاهتان را بنویسید