شما در حال مشاهده هستید چگونه سلامت از راه دور را برای COVID-19 بهبود دهیم

چگونه سلامت از راه دور را برای COVID-19 بهبود دهیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to Improve Telehealth for COVID-19

اوایل سال جاری، ما یک وبلاگ نوشتیم که پیش‌بینی می‌کرد سال 2020 چنین باشد. سال برای سلامت از راه دور، همچنین اغلب به عنوان پزشکی از راه دور شناخته می شود (توجه داشته باشید، پزشکی از راه دور در واقع زیرمجموعه ای از سلامت از راه دور است که مجموعه وسیع تری از خدمات غیر بالینی را نیز ارائه می دهد). در حالی که استفاده از سلامت از راه دور در 10 سال گذشته تقریباً هر سال دو برابر شده است، تنها 8 درصد از مردم از آن استفاده کرده‌اند.

کمتر از دو ماه بعد، هیچکس نمی توانست رشد فوق العاده را پیش بینی کند تله سلامت در عرض چند هفته.

تقریباً هر محیط بالینی استفاده از سلامت از راه دور یا اجرای ایده‌های بهداشت از راه دور برای صاف کردن منحنی کرونا (COVID-19). با چشم پوشی بیشتر روش‌ها از پرداخت هزینه مشترک و هدف قانون مراقبت از راه دور که تحت Medicare ارائه می‌کند، در حال تبدیل شدن به یک انتخاب ایده‌آل برای بیماران است. در نیویورک، بازدیدهای بهداشت از راه دور 312% افزایش یافته است و ایالت واشنگتن حتی بالاتر از 700% است. در کلینیک کلیولند، آنها انتظار دارند بیش از 60000 ویزیت از راه دور در ماه مارس که میانگین آنها 3400 قبل از شیوع بیماری بود.

کارشناسان بهداشت و درمان به صورت شبانه روزی کار می کنند، در مورد بهترین شیوه ها با یکدیگر مشورت می کنند و در سریع ترین زمان ممکن اقدام می کنند. فرقی نمی‌کند مدتی است که کارتان از سلامت راه دور استفاده می‌کند یا در بحبوحه شیوع این بیماری شروع شده است، شما همچنان بهترین اطلاعات و رویکرد را می‌خواهید.

حتی در طول چالش‌های مراقبت بهداشتی مانند این، این ایده‌های آزمایش شده و واقعی سلامت از راه دور می‌تواند به بهبود نتایج سلامتی بیماران و عملکرد شما کمک کند.

مرحله اول: ارتباط برقرار کنید

اگر شما در میان صدها ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی نیستید که قبلاً با بیماران با استفاده از پلت‌فرم‌های دیجیتال ارتباط برقرار می‌کنند، ضروری است که این کار را انجام دهید. فقط برای COVID-19 پیام ایجاد کنید و این گزینه را برای بیماران خود ارائه دهید تا برای اطلاعات COVID-19 از مطب شما ثبت نام کنند. منابع باید به راحتی در دسترس باشند و در پلت فرم مشارکت دیجیتالی بیمار در مطب شما یافت شوند.

اگر آزمایش کووید-۱۹ را انجام می‌دهید، نحوه عملکرد آن را در ارتباطات خود به وضوح بیان کنید، به خصوص اگر بخشی از رویکرد بهداشت از راه دور شما باشد. به یاد داشته باشید، بسیاری از بیماران و برخی از پزشکان شما برای اولین بار از تله هلث استفاده می کنند و به بهترین شکل ممکن آن را هدایت می کنند.

اگر می‌خواهید نحوه بهبود ارتباطات از راه دور را بیاموزید، از تقسیم‌بندی روان‌شناختی استفاده کنید. برخلاف جمعیت‌شناسی که افراد را بر اساس سن گروه‌بندی می‌کند، روان‌شناسی افراد را بر اساس انگیزه‌های آن‌ها برای انجام کاری بر اساس نگرش‌ها، باورها، شخصیت، ارزش‌ها و سبک زندگی دسته‌بندی می‌کند. اگر می‌دانید که یک بیمار خاص چه گروهی است و می‌توانید پیام‌ها را برای هر بیمار بر اساس بخش آن‌ها تنظیم کنید، به احتمال زیاد با بیماران به گونه‌ای ارتباط برقرار می‌کنید که نه تنها با آنها طنین‌انداز می‌شود، بلکه آنها را به تغییر رفتار سوق می‌دهد.

مدل زیست رایان که توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی در Procter & Gamble ایجاد شده است، از پنج بخش بیمار تشکیل شده است. در این بیماری همه گیر، هر بخش به طور متفاوتی با مسائل مربوط به سلامت و تندرستی برخورد می کند.

  • موفق به خود – این بخش سلامت آنها را در اولویت قرار می دهد و از طریق رژیم غذایی و ورزش از خود مراقبت می کند. افرادی که به خود دست می یابند احتمالاً تمام پروتکل های بهداشتی دولت محلی خود و CDC را دنبال می کنند و هر کاری که می توانند برای سالم ماندن در این مدت انجام می دهند. اگر ابزارها را تهیه کنید، از آنها استفاده خواهند کرد.
  • جویندگان تعادل – جویندگان تعادل دوست دارند از خود مراقبت کنند، اما به دنبال سلامتی و رویکردهای جامع تر برای مراقبت هستند. آنها همچنین به احتمال زیاد به منابع متعددی برای اطلاعات سلامت نگاه می کنند تا تعیین کنند چه چیزی برای آنها بهتر است و چه چیزی دقیق است. هنگام اشتراک‌گذاری اطلاعات با این بخش، بهتر است منابع مختلف و قابل اعتماد را به اشتراک بگذارید.
  • شعبده بازان اولویت دار – علیرغم تلاش، شعبده بازان اولویت دار برای حفظ سلامت خود مشکل دارند. آنها به جای آن بر سلامت خانواده خود تمرکز می کنند، که احتمالاً در این زمان ها اولویت بیشتری دارد. با توجه به اینکه آنها می توانند با مراقبت از خود بهتر از خانواده خود مراقبت کنند، به آنها می چسبد.
  • رهبران – این بخش از دستورات پزشک پیروی می کند زیرا آنها به تخصص و اعتبار خود اعتماد زیادی دارند. راهنمایان ممکن است همه چیز را دنبال نکنند، حتی اگر تلاش کنند. به همین دلیل است که برای بخش هایی مانند این مهم است که آخرین بهترین شیوه ها را برای محافظت در برابر ویروس دریافت کنند.
  • استقامت‌کنندگان اراده‌ای – افراد با اراده در اینجا و اکنون زندگی می‌کنند و فکر نمی‌کنند که نیازی به تمرکز روی سلامتی خود داشته باشند. ممکن است برای پزشکان ایجاد انگیزه در این بخش برای مراقبت از خود کمی دشوارتر باشد، اما اگر پیام خود را بر انجام سریع و آسان کاری متمرکز کنند، می تواند طنین انداز شود.

این رویکردها به تلاش‌های شما در زمینه سلامت از راه دور کمک می‌کند تا بیماران بیشتری را در اختیار داشته باشد و نتایج سلامتی بیماران و کارکنان شما را بهبود بخشد.

مرحله دوم: بیمار را آماده کنید

قبل از اینکه بیمار یک ویزیت بهداشتی از راه دور انجام دهد، سؤالاتی را برای او بیاورید تا زودتر به آنها پاسخ دهند. بسیاری از بیماران تحقیقات خود را در مورد علائم خود انجام می دهند تا قبل از ملاقات خود تشخیص دهند با یک پزشک و این امر به ویژه در مورد COVID-19 اجتناب ناپذیر است. در مورد علائم، مدت زمانی که آنها علائم داشته اند و آیا آنها OTC مصرف می کنند بپرسید. اگر قبلاً از مطب شما بازدید نکرده‌اند، اطلاعات شخصی را جمع‌آوری کنید، با اطلاعات بیمه سلامت و سلامت تماس بگیرید.

با داشتن اطلاعات مورد نیاز قبل از قرار ملاقات، می‌توانید تعیین کنید که آیا بیمار نیاز به پیگیری حضوری برای قرار ملاقات دارد یا برای انجام آزمایش COVID-19.

این باید به‌طور خودکار برای همه بازدیدهای بهداشتی از راه دور تنظیم شود تا مؤثرترین رویکرد را برای پیشرفت داشته باشید.

مرحله سوم: پیگیری

پس از ویزیت بیمار، مطمئن شوید که وضعیت او را بررسی کرده اید. ارسال یک پیام شخصی خوب به نظر می رسد، اما با زمانی که در اختیار دارید واقع بینانه نیست.

ابزار مشارکت دیجیتالی بیمار مانند زیست رایان می تواند شکاف را پر کند با ارسال پیام با استفاده از اولویت های روانشناختی و روش های ارتباطی ترجیحی.

ما اینجا هستیم تا کمک کنیم

در این شرایط شدید، مراکز مراقبت‌های بهداشتی در پاسخ به COVID-19 به منابع نیاز مبرم دارند و زیست رایان می‌خواهد به شما کمک کند تا نحوه بهبود سلامت از راه دور را بیاموزید.

در چند ماه آینده، پلتفرم مشارکت دیجیتالی بیمار خود را برای اشتراک‌گذاری پیام‌های هفتگی COVID-19 بدون هیچ هزینه یا تعهدی ارائه می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید