شما در حال مشاهده هستید چگونه سلامت از راه دور می تواند نتایج سلامتی را برای مراقبت های فوری بهبود بخشد

چگونه سلامت از راه دور می تواند نتایج سلامتی را برای مراقبت های فوری بهبود بخشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How Telehealth Can Improve Health Outcomes for Urgent Care

Telehealth به سرعت در حال تبدیل شدن به یک گزینه برجسته در فضای مراقبت های بهداشتی است. از سال 2014 تا 2019، استفاده از سلامت از راه دور در بخش های بستری بیش از 30 درصد افزایش یافت، اما 90 درصد از ارائه دهندگان بستری و سرپایی در 18 ماه آینده روی سلامت از راه دور سرمایه گذاری می کنند.

از آنجایی که روش‌ها شروع به اتخاذ تکنیک‌های بهداشت از راه دور بیشتری می‌کنند، می‌توانند مراقبت‌های متنوع‌تر و شخصی‌شده‌تری را به بیماران خود ارائه دهند. مراکز مراقبت فوری، به ویژه، به طور منحصر به فردی برای استفاده از پزشکی از راه دور و بهبود کیفیت مراقبت و در موقعیتی قرار دارند نتایج برای بیمارانشان.

به جوامع روستایی خدمت رسانی موثرتر

شاید یکی از شناخته‌شده‌ترین مزایای سلامت از راه دور این باشد که شیوه‌هایی که از آن استفاده می‌کنند می‌توانند را به بیماران در مناطق روستایی ارائه دهید. از نظارت از راه دور بیمار گرفته تا بازدیدهای مبتنی بر ویدئو که بیمار را مجبور به سفر مسافت های طولانی نمی کند، بهداشت از راه دور می تواند به ارائه دهندگان کمک کند تا بیماران خود را در جایی که هستند ملاقات کنند.

پزشکان می‌توانند به راحتی با استفاده از خدمات بهداشتی از راه دور، بیماران، به‌ویژه آن‌هایی که بیماری مزمن دارند، بررسی کنند. اغلب، بیماران روستایی که به یک مرکز مراقبت فوری مراجعه می کنند، به دلیل عواملی مانند حمل و نقل، مراقبت از کودکان و مرخصی کار. آنها ممکن است به همین دلایل نتوانند به پزشک مراقبت های اولیه خود مراجعه کنند. بهداشت از راه دور این نگرانی ها را از بین می برد.

البته، بیماران در مناطق شهری نیز ممکن است دسترسی محدودی به مراقبت داشته باشند. بازدیدهای مجازی نیز به نفع این افراد است. با ارائه خدمات بهداشتی از راه دور، مراقبت های فوری شما می تواند از راه دور بیماران را پیگیری کند و اطمینان حاصل کند که آنها به مراقبت های خود پایبند هستند. برنامه و بهبود.

ثبات و وفاداری

همه یک ارائه دهنده مراقبت اولیه ندارند. یک مطالعه کایزر از 2014-2016 گزارش داد که به طور متوسط، 17 درصد از زنان و 28 درصد از مردان در ایالات متحده از ارائه دهنده مراقبت های اولیه استفاده نکرده اند. علاوه بر این، کلینیک های مراقبت های فوری هر سال حدود 89 میلیون بیمار را ویزیت می کنند.

ارتباط با این بیماران کلیدی است. وقتی خدمات بهداشتی از راه دور ارائه می دهید، به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی کمک می کنید تا راحت تر شما را بشناسند. آن‌ها پیام‌های پیگیری و حتی ملاقات‌های بالقوه سلامت الکترونیک را با شما و احتمالاً وفاداری به مرکز مراقبت های فوری شما افزایش می یابد.

بیماران مراقبت راحت می خواهند و برای بسیاری از افراد سلامت از راه دور استاندارد طلایی راحتی است. برای برخی از افراد این فقط به این معنی است که به جای تماس با دفتر، می‌توانند قرار ملاقات‌های خود را به صورت آنلاین تنظیم کنند. برای دیگران، بازدیدهای ویدئو کنفرانس بزرگترین تفاوت را در درک آنها از مراقبت های بهداشتی راحت ایجاد می کند. وقتی بیمار دارد تعاملات مداوم با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خاص، آنها می توانند پیشرفت های بیشتری را در نتایج سلامت خود ببینند.

راه حل مقرون به صرفه

سفر به یک مرکز مراقبت فوری می‌تواند به بسیار پرهزینه، به ویژه برای افرادی که ممکن است مجبور به سفر طولانی باشند. گاهی اوقات نزدیک‌ترین مراقبت‌های فوری تحت یک طرح بیمه خاص قرار نمی‌گیرد، یا ممکن است بیماران در مطب آزمایش‌های اضافی انجام دهند. به همین دلیل، برخی از افراد ممکن است از مراجعه به پزشک اجتناب کنند – حتی اگر نیاز به مراجعه داشته باشند.

Telehealth می‌تواند گزینه ارزان‌تری برای بیماران باشد. در نتیجه، احتمال بیشتری وجود دارد که در صورت نیاز واقعاً به دنبال مراقبت پزشکی باشند. این که آیا آنها فقط یک سوال سریع دارند زیرا چیزی به نظر می رسد، یا اگر یک پزشک نیاز به انجام یک ویزیت کامل پیگیری برای یک بیماری خاص داشته باشد، بیماران می توانند راحت تر به مراقبت های خود با سلامت از راه دور دسترسی داشته باشند.

تقسیم بندی سلامت از راه دور و روانشناختی

اگرچه بیشتر بیماران دیدگاه مطلوبی نسبت به پزشکی از راه دور دارند، برخی از آنها بیشتر از دیگران تمایل به استفاده از این خدمات دارند. تقسیم‌بندی روان‌شناختی می‌تواند به شما در شناسایی این افراد کمک کند، بنابراین می‌توانید خدمات بهداشتی از راه دور خود را برای کسانی که به مراقبت فوری شما مراجعه می‌کنند، بازاریابی کنید.

مدل بخش‌بندی روان‌شناختی مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را بر اساس آنها به یکی از پنج گروه طبقه‌بندی می‌کند. ارزش ها، شخصیت ها و ترجیحات. به نوبه خود، ارائه دهندگان می آموزند که بیماران از تجربیات مراقبت های بهداشتی خود چه انتظاراتی دارند و می توانند استراتژی های ارتباطی موثرتری را توسعه دهند. تقسیم بندی روانشناختی همچنین می تواند به شما بگوید که کدام بیماران بیشتر از سلامت از راه دور استفاده می کنند و کدام بیماران مراجعه حضوری را ترجیح می دهند.

برای مثال، 2018 زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه نماینده ملی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، نشان داد که هفت درصد از خودکامگان و هشت درصد از استقامت‌کنندگان اراده گزارش شده است که در 12 ماه گذشته از تله هلث برای مشاوره پزشکی زنده از طریق تلفن همراه یا اینترنت استفاده کرده است. چهار درصد از جویندگان تعادل گفتند که همین کار را خواهند کرد.

دانستن نحوه برقراری ارتباط با این بخش‌ها برای بهبود نتایج سلامت و موفقیت سلامت از راه دور بسیار مهم است. زیست رایان افزایش 10 برابری در ثبت نام در پورتال بیماران با استفاده از ارتباطات مناسب بر اساس تقسیم بندی روانشناختی افراد داشته است. چه به دنبال تشویق بیماران به شرکت در غربالگری های مهم باشید یا از برنامه مراقبتی که به آنها می دهید پیروی کنید، ارسال پیام صحیح از طریق کانال مناسب برای آنها ضروری است.

Telehealth یک راه عالی برای افزایش دسترسی به مراقبت های فوری است، به ویژه برای بیماران در جوامع روستایی. ارزان‌تر و راحت‌تر است، به این معنا که بیماران پرمشغله یا کسانی که احتمال دارد مراقبت‌هایشان را به دلایل مالی به تعویق بیندازند، شانس بیشتری برای جستجوی مراقبت‌های بهداشتی دارند. با ارائه یکپارچگی در مراقبت از بیماران خود، می توانید نتایج سلامت بیمار را در طول زمان بهبود بخشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و نحوه استفاده از آن برای بهبود نتایج سلامت در مطب، مورد ما را دانلود کنید مطالعه.

 

دیدگاهتان را بنویسید