شما در حال مشاهده هستید چگونه شرکت های داروسازی می توانند از برنامه های سلامت قلب بهره مند شوند

چگونه شرکت های داروسازی می توانند از برنامه های سلامت قلب بهره مند شوند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

stethoscope-heart-health-1.jpg

بیماری‌های قلبی عروقی (CVD) قاتل شماره 1 مردان و زنان در ایالات متحده است و از هر 4 مرگ باعث 1 مورد می‌شود، طبق CDC، و هر سال 17.7 میلیون نفر را در سراسر جهان می کشد، بر اساس سازمان بهداشت جهانی. تخمین زده می شود که 85 میلیون آمریکایی حداقل با یک نوع از CVD زندگی می کنند. تلاش‌های زیادی برای کاهش این آمار در حال انجام است و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی بر اهمیت اجرای برنامه‌های سلامت قلب تاکید دارند.

یکی از بزرگترین بخش هایی که می تواند از برنامه های سلامت قلب بهره مند شود، شرکت های داروسازی هستند. همانطور که پایگاه بیماران قلبی عروقی رشد می‌کند، درمان‌های دارویی جدید بیشتری ایجاد می‌شوند تا با تقاضای رو به رشد سازگاری داشته باشند. محصولات دارویی CVD بی‌شماری در دهه گذشته به بازار عرضه شده‌اند و بیش از 200 دارو در حال آزمایش‌های بالینی هستند، طبق PhRMA.

1. رفع موانع و جلب مشارکت مصرف کننده

اگرچه بیماران می‌دانند داروهایشان مهم است، اما اکثر بیماران نمی‌دانند که چگونه تولیدکنندگان دارو می‌توانند در درمان آنها نقش داشته باشند.

وقتی صحبت از داروهای پرهزینه به میان می‌آید، برنامه‌های جامع حمایت از بیمار می‌تواند با حذف موانع مالی، بالینی و استفاده برای دسترسی و در نتیجه حمایت از پیروی طولانی‌مدت از درمان دارویی، به بیماران و ارائه‌دهندگان کمک کند.

ممکن است بیماران از تعداد زیادی درمان دارویی که امروزه در بازار وجود دارد غافلگیر شوند. آنها همچنین ممکن است تحت تأثیر تغییرات سبک زندگی و اطلاعاتی که باید هنگام مدیریت شرایط خود از آنها استفاده کنند و در نظر بگیرند، غرق شوند. اگر یک شرکت داروسازی خود را به عنوان شریکی در مبارزه برای سلامت قلب تثبیت کرده باشد، آن بیمار غرق شده به احتمال زیاد علاقه بیشتری به محصولات و خدمات شرکت داروسازی خواهد داشت.

2. بهبود رویکردهای درمانی  

درگیری مستقیم با بیمار بینش‌هایی را ارائه می‌کند که می‌توان از آنها برای بهبود تعامل پزشک و بیمار، پروتکل‌های درمانی و توسعه درمان‌های دارویی نسل بعدی استفاده کرد.

مطالعه نمایه‌های تقسیم‌بندی روان‌شناختی بیماران می‌تواند به پزشکان و شرکت‌های داروسازی اجازه دهد تا بفهمند کدام بیماران هستند. به احتمال زیاد به داروها و نحوه برانگیختن رفتارهای دلخواه در بین سایر بیماران پایبند هستند.

تغییر رفتار بخشی جدایی ناپذیر از سلامت قلب و برنامه های درمانی CVD است. روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می شود و کلید درک انگیزه های مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است. تقسیم‌بندی افراد بر اساس این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهد تا ارتباطات و برنامه‌های مدیریت مراقبتی را هدف قرار دهید و ارائه دهید که به طور مؤثرتری طنین‌انداز می‌شوند و احتمال تغییر رفتار را افزایش می‌دهند.

3. پایبندی بهتر به دارو  

مطالعات نشان می‌دهد عدم پایبندی به داروها در بیش از 60 درصد از بیماری‌های قلبی عروقی رخ می‌دهد. بیماران. طبق انجمن قلب آمریکا، دوره ترخیص فوری زمان پرخطری برای عدم پایبندی به دارو است – تقریباً از هر 4 بیمار، 1 نفر به طور جزئی یا کامل در تکمیل نسخه های خود پس از ترخیص پایبند نیست.

مطالعات AHA نشان می‌دهند که عدم پایبندی به شکل عدم تکمیل نسخه نوشته شده منجر به افزایش قابل توجه مرگ و میر 1 ساله پس از بستری شدن در بیمارستان برای انفارکتوس میوکارد می‌شود. علاوه بر این، نشان داده شده است که عدم پیروی از دستورالعمل ها یا پر کردن مجدد نسخه، مرگ و میر، بستری شدن در بیمارستان و هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد.

تعهد به دارو بخشی رو به رشد در کاهش هزینه‌های غیرضروری دارو است. درگیر کردن بیماران با برنامه‌های سلامت قلب می‌تواند افراد را تشویق کند که داروهای خود را مصرف کنند و در صورت مشاهده عوارض جانبی جزئی و غیره، قبل از انتخاب دارو برای قطع دارو از آنها حمایت کنند.

استفاده از فناوری برای برنامه های سلامت قلب

راه‌حل‌های دیجیتالی، مانند پلت‌فرم مبتنی بر ابر زیست رایان برای مشارکت دیجیتالی بیمار، می‌تواند ارائه دهد. بیماران با پشتیبانی خودکار پشتیبانی فناوری می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد: یادآوری خودکار برای مصرف دارو، دسترسی به پزشکان پرستار، ایمیل یا پیام‌های متنی با پشتیبانی اضافی برای سلامت قلب، اطلاعات دارویی خاص و غیره.

شرکت‌های داروسازی می‌توانند با ارائه برنامه‌های معتبر سلامت قلب، خود را از رقبای خود متمایز کنند. اینجا را کلیک کنید برای آشنایی با نحوه همکاری انجمن قلب آمریکا و زیست رایان به منظور بستری مجدد در بیمارستان نارسایی احتقانی قلب (CHF) و جلوگیری از پیشرفت بیماری قلبی عروقی را حل کنید و به دنبال همکاری با شرکت های داروسازی باشید که به دنبال کمک به بیماران مبتلا به CVD زندگی سالم تری دارند.

New Call-to-action

 

دیدگاهتان را بنویسید