شما در حال مشاهده هستید چگونه شرکت های داروسازی می توانند به بهبود سلامت قلب کمک کنند

چگونه شرکت های داروسازی می توانند به بهبود سلامت قلب کمک کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 8 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

stethoscope-heart-health-1

شرکت‌های سرمایه‌داری و داروسازی اغلب همراهان ناهنجار می‌سازند. سالم‌ترین افراد ممکن است نیازی به دارو نداشته باشند. افرادی که سالم نیستند می توانند برای بهبود سلامت خود دارو مصرف کنند، اما قیمت داروها می تواند یک میدان مین سیاسی باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شرکت‌های داروسازی بخش مهمی از اکوسیستم مراقبت‌های بهداشتی هستند که در تلاش برای بهبود نتایج سلامت به شیوه‌ای مقرون‌به‌صرفه هستند. یک روند اخیر به سمت بازپرداخت های مبتنی بر نتیجه بوده است، که در آن شرکت های بیمه شروع به بازپرداخت تنها در صورتی می کنند که نتیجه یک رژیم دارویی برای بیمار خوب باشد.

در نتیجه، گزارش‌های Cardinal Health: «شرکت‌های داروسازی به طور فزاینده‌ای روی اطمینان از اینکه بیماران نه تنها به درمان دسترسی دارند، بلکه در طول سفر درمان گام‌های مناسبی برای تسهیل نتایج بهینه بردارند، متمرکز شده‌اند. ”

بنابراین بیایید به چند روش کمک کنیم که شرکت‌های داروسازی می‌توانند از نتایج مثبت سلامتی – به‌ویژه در مورد بیماری‌های قلبی عروقی – اطمینان حاصل کنند، در حالی که همچنان خط پایانی قوی دارند.

“شرکت‌های داروسازی به طور فزاینده‌ای روی اطمینان از اینکه بیماران نه تنها به درمان دسترسی پیدا می‌کنند، بلکه گام‌های درست را در طول سفر درمان برای تسهیل نتایج بهینه برمی‌دارند، متمرکز شده‌اند.”

پیشگیری را اولویت بندی کنید

پزشکی نه تنها سلاحی در برابر بیماری، ناتوانی و بیماری است. همچنین می تواند یک پیشگیریقوی از مشکلات باشد و این خبر خوبی برای داروسازی است. یکی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌ها در سلامت قلب در سال‌های اخیر، تحقیقاتی است که اخیراً در بارسلونا توسط

ممکن است به نظر دوری از ماموریت آزمایشگاهی داروسازی برای توسعه داروهای جدید باشد، اما بازاریابی و تحقیق دست به دست هم می دهند. ساختن برندی که بیماران با آن راحت باشند و مکانی که زمانی که حالشان خوب است به آنجا می روند، احتمال اینکه وقتی بیمار هستند به سراغ شما بیایند را افزایش می دهد.

و در عین حال، می‌توانید سلامت کلی قلب را در جوامعی که به آنها خدمت می‌کنید بهبود ببخشید. پادکست زندگی سالم را با مهمانان و نکاتی شروع کنید. به عنوان یک داروساز، شما سکو، قدرت و منبر قلدر را برای ایجاد تفاوت دارید.

سرمایه گذاری در فناوری

ظهور داده‌های بزرگ و همچنین پیشرفت‌ها در رویکردهای علم داده و فناوری، فرصتی را برای شرکت‌های دارویی فراهم می‌کند تا به بینش‌های جدیدی دست یابند که می‌تواند توسعه دارو را تقویت و تسریع بخشد.

یک پلتفرم مشارکت دیجیتالی بیمار مانند زیست رایان می‌تواند بخشی از آن اکوسیستم باشد و دارو را ارائه دهد. با بینش ها و داده هایی که می تواند به همه طرف ها کمک کند تا به اهداف خود دست یابند.

مثلاً مسئله پایبندی به دارو را در نظر بگیرید. برای نتیجه مطلوب، حداقل به یک 80 درصد میزان پایبندی. اما نرخ‌ها نزدیک‌تر به 50 درصد است، که به معنای نتایج ضعیف تر برای بیماران و نیمی از سود بالقوه باقی مانده است. بهبود پایبندی به دارو می تواند یک پیروزی بزرگ برای داروها و بیماران باشد.

پلتفرم اختصاصی زیست رایان می‌تواند به حداکثر رساندن مشارکت بیمار از طریق ارتباطات دیجیتالی شخصی‌شده کمک کند. این تعامل قوی، با یک مدل بخش‌بندی روانشناختی پیشرفته، پایبندی به دارو را افزایش می دهد، زیرا همه پیام ها به گونه ای طراحی شده اند که با انگیزه های شخصی و درونی مصرف کننده مراقبت های بهداشتی طنین انداز شود. این هم به سلامت بیمار و هم به سلامت مالی شرکت شما کمک می کند.

شرکت‌های داروسازی همچنین می‌توانند از مجموعه‌ای از محصولات قابل سفارشی‌سازی که برای بهبود سلامت قلب و عروق ایجاد شده است، استفاده کنند که توسط انجمن قلب آمریکا و زیست رایان ایجاد شده است.

پلتفرم انگیزه سلامت AHA علم AHA را ترکیب می کند برنامه‌های مراقبتی مبتنی بر و محتوای آموزشی با روان‌شناسی زیست رایان و تعامل دیجیتالی برای هدایت تغییر رفتار بیمار مورد نظر.

بیماران شرکت می‌کنند و سپس ارزیابی‌های کوتاهی را تکمیل می‌کنند که به پلتفرم اجازه می‌دهد محتوای آموزشی را با توجه به وضعیت سلامتی و انگیزه‌های شخصی آنها از طریق بخش بندی روانشناختی. این پیشنهادها شامل یک برنامه بهبود سلامت، یک برنامه مدیریت شرایط و یک برنامه کاهش پذیرش مجدد است.

شرکت‌های داروسازی می‌توانند نقش رهبری را در بهبود نتایج سلامت، هم با محصولات خود و هم با خدماتی که در اطراف داروهایشان برای یک بسته کامل بسته‌اند، ایفا کنند. شرکت‌های داروسازی نیز معمولاً نسبت به سایر سازمان‌های بهداشتی مصرف‌گرایانه‌تر هستند و در تحقیقات بازار و در بسیاری از موارد، کمپین‌های مستقیم به مصرف‌کننده سرمایه‌گذاری می‌کنند. قرار گرفتن در مقابل مصرف‌گرایی به شرکت‌های داروسازی این امکان را می‌دهد تا نیازهای مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را پیش‌بینی کنند و از طریق دریچه مصرف‌کننده به بیماری‌های قلبی عروقی (و سایر شرایط سلامتی) نزدیک شوند.

New Call-to-action

 

دیدگاهتان را بنویسید