شما در حال مشاهده هستید چگونه شریک آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود را انتخاب کنید

چگونه شریک آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود را انتخاب کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Hands holding two puzzles piecesآژانس بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی برای یک بیمارستان یا تمرین گروهی نباید «ساده‌تر از انجام» باشد. در اینجا چند موضوع مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

عملکرد معیاری خاص از نتایج است، نه نمونه کارها. هر آژانس دارای گالری از تبلیغات قبلی، صفحات وب و پروژه های خلاقانه مشابه است. متأسفانه، تصاویر نمونه کارها کل داستان را بیان نمی کنند. این چیزی است که باید بپرسید:

هدف این کمپین چه بود؟ چگونه بازده سرمایه گذاری را اندازه گیری کردید؟ در نتایج قابل اندازه گیری و اندازه گیری، این چگونه عمل کرد؟

تجربه در بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی با کسب‌وکارهای مشابه یکسان نیست. اول از همه، آیا آژانس به وضوح مسائل سازمان مشتری را درک می‌کند؟ آیا آنها می توانند چالش های سطح بالا و همچنین مشکلات سطح خیابان را مورد بحث قرار دهند؟ آژانس چه تجربه منحصر به فرد و قابلیت های ویژه ای را روی میز ارائه می دهد؟

هر آژانس بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی دارای منابع خلاقانه است، چه از طریق کارکنان و چه به صورت تماس. اما یک شریک بالقوه در بازاریابی، تفکر اصلی، برنامه‌های استراتژیک و راه‌حل‌های تازه را اضافه می‌کند.

ذهنیت متقابل چیست؟ اگر مشتری در حال خرید خدمات است، و آژانس فقط سفارش‌ها را تکمیل می‌کند، آن‌ها در قدرت کامل نیستند. تحت این طرز فکر، انتظار می رود که فقط عناصر خدمات درخواستی ارائه شود. بله، هر چیزی که باید اصلاح شود، به موقع و با بودجه.

اما یک شریک آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی واقعی باید بتواند ارزش فکری و خلاقانه بیشتری ارائه دهد. این بیش از یک کارتن از کالاهای زنجیره تامین یکبار مصرف است. این طرز فکر پتانسیل را محدود می کند.

در نتیجه، یک شریک بازاریابی مراقبت های بهداشتی تجربه، توانایی و تمایل به ابداع راه حل های مبتنی بر نتایج را دارد. تکمیل یک سفارش خاص — برای بروشور یا رسانه های اجتماعی — ممکن است بهترین راه حل نباشد.

در مورد مدیریت پول و پول صحبتی جدی داشته باشید. بسیاری از آژانس‌ها برنامه کاری برای برآورده کردن یا فراتر رفتن از بودجه موجود طراحی می‌کنند. با این حال، یک آژانس با فکر شریک، رویکردی مقرون به صرفه برای دستیابی به اهداف یا فراتر از آن دارد. هدف آنها تولید معیاری قوی از نتایج و بازدهی بالا در سرمایه گذاری است.

از راه حل تک ترفندی پرهیز کنید. برخی از شرکت های خدماتی بر اساس روش یا رسانه های انفرادی ادعای موفقیت می کنند. واقعیت این است که بازاریابی و تبلیغات مؤثر به طیف کاملی از قابلیت‌های خلاقانه نیاز دارد. برای مثال، یک خط جداکننده مهم، بین تبلیغات سنتی (تبلیغات چاپی، تلویزیون و غیره) و تکنیک‌های آنلاین یا دیجیتال تفاوت قائل می‌شود.

اگرچه بازاریابی و رسانه‌ها چالش‌برانگیزتر هستند، اما مؤثرترین راه‌حل‌ها به خوبی گردآوری شده‌اند. بیشتر از همه، برنامه های بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی باید همه ابزارها و گزینه های موجود را در نظر بگیرند.

یک انجمن تجاری برای موفقیت ایجاد کنید…

روابط سازنده و پایدار بین یک مشتری و یک آژانس مراقبت‌های بهداشتی، یک شراکت پایدار و تجاری است. یک آژانس بیش از یک منبع فروشنده/تامین کننده، کسب و کار شما و اهداف تجاری شما را درک می کند. بنابراین، شریک خود را با دقت انتخاب کنید و برای موفقیت در بازاریابی روی یک رابطه طولانی مدت و مستمر سرمایه گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید