شما در حال مشاهده هستید چگونه فناوری‌های پوشیدنی نقاط پایانی آزمایشی را تغییر می‌دهند | بیمار باند

چگونه فناوری‌های پوشیدنی نقاط پایانی آزمایشی را تغییر می‌دهند | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient using remote monitoring health app

این وبلاگ با مشارکت Impetus Digital به اشتراک گذاشته شده است. می‌توانید پست اصلی وبلاگ را پیدا کنید اینجا.

فناوری‌های پوشیدنی به‌عنوان ابزاری برای جمع‌آوری داده‌ها در تحقیق و توسعه بیودارویی و مراقبت‌های بهداشتی مورد توجه بسیاری قرار گرفته‌اند. این فناوری‌ها به افراد کمک می‌کنند تا سلامت خود را به روش‌های جدید و راحت کنترل کنند. علاوه بر این، آنها به متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک می کنند تا بیماران خود را بهتر تشخیص دهند و از آنها مراقبت کنند.

به عنوان مثال برجسته، دانشمندان دانشگاه ییل و کلینیک مایو اخیراً طراحی کارآزمایی‌های بالینی نارسایی قلبی را با استفاده از برنامه Apple Watch بررسی کردند. آنها با همکاری شرکت درمانی دیجیتال Biofourmis، اهمیت ظرفیت عملکردی و معیارهای کیفیت زندگی را در کارآزمایی‌ها ارزیابی کردند. جالب توجه است که نقاط پایانی بیمار محور بر اساس علائم یا عملکرد فیزیکی سریعتر از نقاط پایانی سنتی بر اساس خطر بستری شدن در بیمارستان یا نتایج بقا قابل شناسایی هستند. این مطالعه از پلتفرم موبایل مبتنی بر اپلیکیشن BiovitalsHF استفاده کرد که می‌تواند به تنظیم‌کننده‌ها در استفاده از این نقاط پایانی بیمار محور و در عین حال تأیید داروهای نارسایی قلبی کمک کند. در نهایت، این به طور بالقوه می تواند روند تأیید دارو را تسریع کند.

نمونه‌های دیگر پوشیدنی‌های نوآورانه در مراقبت‌های بهداشتی

سامسونگ مجموعه‌ای از اسکلت‌های بیرونی پوشیدنی ساخته است که با نام سیستم تقویت و انگیزه راه رفتن (GEMS). این اسکلت‌های بیرونی به افرادی که مشکلات حرکتی یا آسیب‌های زانو، مچ پا و لگن دارند یا به سادگی به افرادی که می‌خواهند بیشتر باشند کمک می‌کنند. فعال. GEMS با اصلاح وضعیت بدن، صرفه جویی در انرژی و افزایش سرعت، راه رفتن را آسان تر می کند. با کمک عینک AR، کاربران می توانند از کوه ها بالا بروند، به طور مجازی ورزش کنند یا حتی زیر آب راه بروند. GEMS نتایج حاصل از این جلسات فعالیت را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند و توصیه های اقدام شخصی را ارائه می دهد.

یکی دیگر از فناوری‌های پوشیدنی پیشرفت‌کننده، تصویربرداری سونوگرافی شخصی و کل بدن Butterfly iQ است. که می تواند به آیفون متصل شود. متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند این تصویرگر را در جیب خود قرار دهند و به راحتی از آن برای انجام اسکن های سونوگرافی چالش برانگیز استفاده کنند.

Omron HeartGuide یک مانیتور فشار خون پوشیدنی است که دارای اجزای کوچک شده و یک کاف بادی در بند ساعت برای تسهیل خوانش فشار خون. با جفت کردن مانیتور با اپلیکیشن HeartAdvisor، کاربران می توانند فشار خون و کیفیت خواب را ردیابی کنند. این داده‌های شخصی‌شده به درک بهتر نحوه تأثیر سبک زندگی بر سلامت قلب کمک می‌کند و بینش‌های عملی را برای کاربر فراهم می‌کند.

آینده فناوری های پوشیدنی در تحقیقات بالینی

فناوری‌های پوشیدنی با تغییر در جمع‌آوری، پردازش و تجسم داده‌ها، پتانسیل تغییر مراقبت‌های بهداشتی و توسعه دارو را دارند. کاربردهای بالقوه فناوری‌های پوشیدنی متنوع است و به حوزه‌های درمانی متعددی گسترش می‌یابد. با این حال، داده‌های بیشتری از آزمایش‌های بالینی برای درک بهتر و اتخاذ این فناوری‌ها در سطح بالینی مورد نیاز است. بیشتر گفتگو و بحث بین دستگاه تولیدکنندگان و صنعت بیوداروسازی به توسعه درک مشترک از فناوری‌ها و برآوردن الزامات اعتبارسنجی بالینی کمک خواهند کرد.

می خواهید بیشتر بیاموزید؟ آخرین چت‌های Fireside ما را با کارشناسان برجسته در پوشیدنی‌ها، آزمایش‌های مجازی و سایر فناوری های سلامت دیجیتال!

مراجع

درباره Impetus Digital

Impetus Digital به سازمان‌های علوم زیستی کمک می‌کند جلسات و رویدادهای حضوری خود را از طریق بهترین در کلاس ما مجازی‌سازی کنند InSite Touchpoints™ و InSite Events™ پیشنهادات، با خدمات دستکش سفید و پوشش و مراقبت 360 درجه ارائه می‌شود. مشتریان با استفاده از مجموعه بزرگ ابزارهای همکاری آنلاین پیشرفته ما می توانند به طور یکپارچه بینش را از ذینفعان داخلی و خارجی جمع آوری کرده و با آنها همکاری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Impetus Digital، از وب سایت، ما را در LinkedIn یا تویترhttp:/meetwithimpetus.com.

دیدگاهتان را بنویسید