چگونه قرار ملاقات های بیمار از دست رفته بیشتر از پول برای شما هزینه دارد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Missed_appointments_Blog-1.jpg

هیچ نمایش برابر با بدون درآمد است. اما اگر فکر می‌کنید که هزینه‌های از دست‌رفته قرار ملاقات با بیمار محدود به خسارات مالی است، به آب‌های خائنانه می‌روید – زیرا درآمد فقط نوک کوه یخ است. و همه ما می دانیم که وقتی “غرق نشدنی” به “غیرقابل حرکت” برخورد می کند چه اتفاقی می افتد.

اخیراً، ما چهار دلیل اصلی که بیماران قرار ملاقات را از دست می دهند. اکنون بیایید به زیر سطح درآمد از دست رفته نگاه کنیم تا ببینیم که چگونه هیچ نمایشی به روش‌های دیگر بر عملکرد شما – و بیماران – تأثیر می‌گذارد.

قرارهای از دست رفته بر سلامت و رضایت بیمار تأثیر می‌گذارد

همه تمرین‌ها ملاقات‌های از دست رفته بیمار را با سرعت یکسان تجربه نمی‌کنند. به‌عنوان مثال، فعالیت‌های اطفال به طور متوسط ​​5 درصد در سطح پایینی از عدم نمایش قرار می‌گیرند. اما روش‌هایی که غربالگری‌های پیشگیرانه را ارائه می‌کنند، مانند قرار ملاقات‌های کولونوسکوپی، می‌توانند نرخ عدم نمایش بیش از 50 درصد را تجربه کنند.


“هر قرار ملاقات از دست رفته بیمار می تواند بر نتایج بیمار تاثیر منفی بگذارد.”


این فراتر از درآمد از دست رفته چه معنایی دارد؟ ما می دانیم که کولونوسکوپی یک غربالگری بهداشتی حیاتی برای پیش سرطان و سرطان روده بزرگ در میان بزرگسالان بالای 50 سال است. هر عدم نمایش نشان دهنده فرصتی از دست رفته برای تشخیص زودهنگام سرطان کولورکتال است. اما با توجه به انجمن سرطان آمریکا، تنها چهار مورد از 10 سرطان کولورکتال در این مرحله قابل درمان تر یافت می شود.

پاتریشیا آلافایرت، مدیر انفورماتیک سلامت کاربردی در دانشگاه میسوری، توجه می کند که، “مشکلات بسیار واقعی کیفیت زندگی در اینجا وجود دارد. ما باید این افراد را وارد کنیم.» هر قرار ملاقات از دست رفته بیمار – چه برای غربالگری سرطان حیاتی یا پیگیری یک مشکل مزمن سلامتی مانند دیابت یا بیماری قلبی – می تواند بر نتایج بیمار تأثیر منفی بگذارد.

missed_appointments-1.jpgعلاوه بر این، قرار ملاقات های از دست رفته بیمار ممکن است منجر به کاهش میزان رضایت بیمار شود در جمعیت بزرگتر بیماران شما لغو یا عدم نمایش در لحظه آخر باعث می شود سایر بیمارانی که به مراقبت نیاز دارند معلق بمانند. با توجه به اینکه لیست انتظار تمرین تا سه هفته یا بیشتر طول می‌کشد، می‌گوید: «یک قرار ملاقاتی که شما از دست داده‌اید، قرار ملاقاتی است که دو نفر از دست داده‌اند.» کاپیتان کیم دکر، رئیس بخش مدیریت مراقبت‌های بهداشتی بیمارستان جامعه ارتش مارتین در فورت بنینگ، جورجیا.

و تأخیر در مراقبت بیش از سلامتی تأثیر دارد. آنها بر تجربیات تأثیر می گذارند. سوالات در دسترس بودن قرار ملاقات بخشی از نظرسنجی ارزیابی مصرف کننده از ارائه دهندگان و سیستم های مراقبت بهداشتی (CAHPS) است. در حالی که نتایج توسط CMS در تعیین پرداخت برای برخی ابتکارات خرید مبتنی بر ارزش استفاده می شود، آنها همچنین به عموم گزارش می شوند. چه نوع نقدهایی را می خواهید کسب کنید؟ در عصر مصرف‌گرایی رو به رشد مراقبت‌های بهداشتی، بررسی‌های منفی درباره زمان‌بندی قرار ملاقات با بیمارانی که انتظار خدمات سریع و راحت مشابهی را دارند که از برندهای خرده‌فروشی دریافت می‌کنند، خوب نخواهد بود. رزرو بیش از حد راه حل نیست. اگر هر بیمار حاضر شود، در معرض زمان انتظار طولانی‌تر یا قرار ملاقات‌های عجولانه قرار می‌گیرد – و رتبه‌بندی تجربه بیمار بیشتر کاهش می‌یابد.

کارکنان شما نیز این تاثیر را احساس می‌کنند

هر قرار ملاقات با بیمار از دست رفته به نتیجه شما می‌رسد، اما بسیاری از «رفع‌ها» از راه‌های دیگر نیز آسیب می‌بینند. همانطور که در بالا ذکر شد، برخی از روش‌ها برای پاسخگویی به عدم نمایش اجتناب‌ناپذیر، بیش از حد رزرو می‌شوند، اما زمانی که منجر به تعداد زیادی از بیماران برای مدیریت کارآمد می‌شود، این عمل کوتاهی می‌کند.


“کارکنان دفتر جلو، بار بیشتر بیماران خشمگین را متحمل می شوند، در حالی که کارکنان بالینی با عجله از پا می افتند.”


این فقط بیماران نیستند که از انتظارهای طولانی احساس ناامیدی می‌کنند یا با عجله در مشاوره‌ها تلاش می‌کنند. کارکنان بخش جلویی فشار زیادی از بیماران عصبانی را تحمل می کنند، در حالی که کارکنان بالینی با عجله از پا در می آیند. نتیجه فرسودگی شغلی است – و در زمانی که پرستاران تقاضای زیادی دارند و بازنشستگی پزشکان از پزشکان جدیدی که وارد عمل می‌شوند بیشتر است، فرسودگی شغلی می‌تواند کمبود متخصصان پزشکی را تشدید کند.

Blog_checklist.pngدر مورد دریافت هزینه های عدم نمایش چطور؟ علاوه بر غیرفعال کردن بیمارانی که ممکن است به دلیل شرایط پیش‌بینی نشده یک قرار ملاقات را از دست داده باشند، پردازش صورت‌حساب‌های بدون نمایش هزینه‌های اداری نیز دارد، از تهیه فاکتور اولیه تا پیگیری هزینه‌های پرداخت نشده – چه با کارکنان داخلی یا از طریق یک آژانس جمع‌آوری خارجی.

حتی اگر بیمار برای لغو قرار ملاقات تماس بگیرد، هزینه‌های اداری دارد زیرا کارکنان آفیس با تماس تلفنی سعی می‌کنند جای خالی را در مدت کوتاهی پر کنند. چنین تلاش هایی می تواند جریان کاری شما را به آشوب بکشاند.

نرم افزار قرار ملاقات هزینه و فشار زمان را برای همه کاهش می دهد

با یک پلتفرم مشارکت خودکار بیمار، اقدامات پزشکی در هر اندازه می‌تواند تعداد ملاقات‌های از دست رفته بیمار را به روش‌های مختلفی کاهش دهد. با بسیاری از قرار ملاقات هایی که از هفته ها یا حتی ماه ها قبل انجام می شود، فراموش کردن یک قرار یک واقعیت واقعی است. یادآوری‌های قرار را می‌توان از طریق تلفن، متن یا ایمیل ارسال کرد – بر اساس ترجیحات بیمار، به طور قابل‌توجهی تعداد قرارهای از دست رفته «فراموش کردم» را کاهش می‌دهد و کارکنان دفتر جلو را برای انجام کارهای دیگر آزاد می‌کند. زیست رایان قرارهای از دست رفته را تا 22 درصد کاهش داده است. سیستم بهداشتی متمرکز بر بیماران Medicaid، اسپانیایی تبار و روستایی، احتمالاً یک آزمایش اسید برای اثربخشی. در نتیجه، این سیستم بهداشتی 70000 دلار اضافی در ماه درآمد کسب می کند، اما همچنین به بیمارانی که از خدمات محروم هستند اطمینان می دهد که مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت می کنند.


“ارتباطات با هر نوع بیمار طنین انداز می شود و تعامل بیمار بهبود می یابد.”


فعال کردن زمان‌بندی آنلاین می‌تواند نرخ نوبت‌های از دست رفته را نیز کاهش دهد، زیرا بیماران می‌توانند با تقویم خود برای قرار ملاقات برنامه‌ریزی کنند. سهولت و راحتی این رویکرد، بیماران را به جای درخواست از آنها برای متعهد شدن به تاریخ آینده پس از ویزیت، توانمند می‌سازد – زمانی که در وهله اول از هر چیزی که آنها را به مطب پزشک آورده است حواسشان پرت شده است.

راه حلی مانند زیست رایان یک قدم فراتر می رود و از بخش بندی روانشناختی بهاستفاده می کند. > امکان سفارشی سازی ارتباطات بیمار بر اساس انگیزه ها، رفتارها و نگرش های منحصر به فرد آنها نسبت به سلامت و تندرستی را فراهم می کند. ارتباطات با هر نوع بیمار طنین انداز می شود و تعامل بیمار بهبود می یابد.


بیش از 100 سال پیش، کشتی تایتانیک با یک کوه یخ برخورد کرد و در اقیانوس اطلس شمالی غرق شد. والتر لرد در کتاب شب زنده می‌شود: داستان‌های ناگفته و رازهای پشت غرق کشتی تایتانیک غرق‌ناپذیر می‌نویسد. با رسیدن گزارش‌های فاجعه به سواحل آمریکا، معاون رئیس وایت استار لاین گفت: «ما به تایتانیک اطمینان کامل داریم. ما معتقدیم که قایق غرق نشدنی است.»

او نمی توانست بیشتر از این اشتباه کرده باشد. و امروزه، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اگر به هیچ نمایشی به عنوان چیزی بیش از کاهش درآمد نگاه نکنند، با غرور مشابهی مواجه می شوند. استفاده از نرم‌افزار قرار ملاقات می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه‌های کمتر دیده‌شده قرار ملاقات‌های از دست رفته را برای اطمینان از حرکت راحت‌تر در چشم‌انداز در حال تغییر مراقبت‌های بهداشتی برطرف کنید. PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید