شما در حال مشاهده هستید چگونه قلب بازاریابی متمایز برند بیمارستان خود را پیدا کنید

چگونه قلب بازاریابی متمایز برند بیمارستان خود را پیدا کنید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

why you? positioning statementبه عنوان یک دانشجوی بازاریابی، تمایل دارم ترکیبات نام تجاری-لوگو-تگ لاین را که متوجه می شوم تشریح کنم. از نظر حرفه ای و شخصی، من موارد خوب را تحسین می کنم. اما موارد بد به ویژه توجه من را جلب می کند. مانند رانندگی در بانک مه سوپ نخود، یک قطع ارتباط ناگهانی با بزرگراه، نقاط دیدنی و حتی واقعیت وجود دارد.

وقتی برچسب‌های بیمارستانی مانند این را می‌بینید، باید تعجب کنید: “آنها به چه فکر می‌کردند؟”

 • مراقبت از 5 ستاره
 • نظام فرصت های بهداشتی
 • بالاترین کیفیت مراقبت های بهداشتی

سوال اصلی این است: “چرا شما؟” بدون تمایز، یک بیمارستان، سیستم بهداشتی یا یک پزشک مانند بیمارستان، سیستم بهداشتی یا ارائه دهنده بعدی به نظر می رسد. هیچ ایده روشن، قانع کننده یا قانع کننده ای برای الهام بخشیدن به مردم برای انتخاب شما وجود ندارد.

یک شعار یا شعار نقطه شروع نیست و نمی تواند همه کارها را انجام دهد. کمیته هایی که سعی می کنند همه را راضی نگه دارند، اغلب خلاقیت را از مسیر خود خارج می کنند. یا از اولین مرحله حیاتی تعریف یک بیانیه موقعیت یابی بیمارستان صرف نظر می کنند و به “ما باید یک شعار” داشته باشیم

می پردازند.

در اینجا باید شروع کرد…

بیانات موقعیت یابی قلب متمایز کننده بازاریابی برند بیمارستان شما است. شناسایی و بیان این مفهوم اصلی – به طور خلاصه، در یک یا دو جمله – برای نوشتن چالش برانگیز است. در اینجا یک تمرین مفید برای اشاره به ماهیت نام تجاری و پیام برند شما وجود دارد.

به سادگی، “یک بیانیه موقعیت یابی بیانی است از این که چگونه یک محصول، خدمات یا نام تجاری معین، نیاز مصرف کننده خاصی را به گونه ای برآورده می کند که رقبای آن چنین نمی کنند.” مواد اولیه این فرمول عبارتند از:

 • مشتری/مخاطب: دقیقاً به چه کسی خدمات می دهیم؟
 • نیاز/مشکل: آنها به چه چیزی نیاز دارند. فرصت چیست؟
 • خدمات/محصول: چه چیزی را ارائه می دهیم که به نیاز پاسخ می دهد؟
 • مزایای قانع کننده: چرا باید ما را در رقابت انتخاب کنند؟

جفری مور، نویسنده تجاری، از کتاب خود، عبور از شکاف، الگوی زیر را برای تشریح یک بیانیه موقعیت‌یابی ارائه می‌کند:

برای ______ (مشتری هدف) که _____ (بیان نیاز یا فرصت)، _____ (نام محصول/خدمت) یک _____ (دسته محصول/خدمت) است که _____ (بیانیه مزیت کلیدی؛ دلیل قانع کننده برای خرید) . برخلاف _____ (جایگزین رقابتی اولیه)، محصول/خدمت ما _____ (بیانیه تمایز اولیه).

هنگامی که کار خود را اصلاح می کنید، به خاطر داشته باشید که بهترین بیانیه های موقعیت یابی کوتاه، به یاد ماندنی و در سطح احساسی با مخاطب ارتباط برقرار می کند. توجه داشته باشید، ساده به نظر می رسد، اما برای درست کردن آن نیاز به دوز سخاوتمندانه تفکر خلاق است. وقتی پیش‌نویسی در دست دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما تجربه زیادی در مورد برندسازی بیمارستان و مراقبت های بهداشتی داریم و می توانیم به شما در ایجاد پایه ای محکم برای موفقیت کمک کنیم.

و برای مطالعه مرتبط در مورد این موضوع، به این آدرس کلیک کنید: تفرد برندینگ بیمارستان موفقیت و تفکر رو به جلو: برند بیمارستان خود را به سطح بعدی ببرید.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید