شما در حال مشاهده هستید چگونه محتوای مراقبت های بهداشتی عالی تولید کنیم (مردم واقعاً می خواهند بخوانند)

چگونه محتوای مراقبت های بهداشتی عالی تولید کنیم (مردم واقعاً می خواهند بخوانند)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

laptop and a stethoscope with animation of healthcare marketing strategy symbolsشما چیزهای زیادی در مورد تخصص مراقبت های بهداشتی می دانید ( یا تخصص‌ها) که در آن کار می‌کنید—اما این همیشه به معنای محتوای بهداشتی خوبدر وب‌سایت شما نیست.

محتوای بهداشت و درمان شامل وبلاگ‌ها، صفحات وب، کتاب‌های الکترونیکی، اینفوگرافیک‌ها و حتی ویدیوهای وب‌سایت شما (یا هر جای دیگر در وب) است. افراد معمولاً به چند دلیل محتوای مراقبت های بهداشتی ایجاد می کنند:

  • برای افزایش بازدیدکنندگان وب سایت خود
  • برای بهبود دید موتور جستجو
  • برای تبدیل شدن به رهبران فکری در فضای مراقبت های بهداشتی
  • برای کمک به افراد در یافتن پاسخ های مورد نیاز

اما اگر در حال تولید محتوایی نباشید که افراد در واقع می خواهند بخوانند، همه اینها دشوار است. بنابراین چگونه می توانید این کار را انجام دهید در حالی که هنوز اطلاعات دقیق و ارزشمندی را به بیماران آینده نگر ارائه می دهید؟

دریابید که مردم به دنبال چه چیزی هستند

به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی، اطلاعات زیادی در مورد رشته خاص خود دارید. ممکن است سال‌ها را صرف مطالعه آن کرده باشید، یا برای مدت طولانی در تخصص خود غرق شده‌اید.

به این ترتیب، ممکن است وسوسه شوید که در مورد جزئیات پیچیده حرفه خود بنویسید. اما اغلب، این چیزی نیست که بیمار معمولی شما بخواهد بخواند.

دریابید که مردم واقعاً در منطقه شما به دنبال چه چیزی هستند، بنابراین می‌توانید به بیماران احتمالی کمک کنید تا پاسخ‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند. به این صورت است:

  • سؤالات متداول را بررسی کنید: مردم چه سوالات متداولی درباره تخصص شما دارند؟ از برنامه ای مانند AnswerThePublic برای یادگیری “چه کسی؟” استفاده کنید. چی؟ جایی که؟ چرا؟ چگونه؟» حرفه شما.
  • پرسیدن: پرسیدن ضرری ندارد! با بیماران تماس بگیرید تا سوالات داغ آنها را در مورد رشته خود بیاموزید – پزشکان سازمان شما احتمالاً از قبل ایده خوبی در این مورد دارند.

جزئیات Gory را کنار بگذارید

اگر در این مورد گیج شده اید، ممکن است مدت زیادی در بخش مراقبت های بهداشتی کار نکرده باشید. (وگرنه مدت خیلی در بخش مراقبت های بهداشتی کار کرده اید.) پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی از صحبت در مورد جزئیات وحشتناک ترسی ندارند. در مورد هر گونه مشکل یا روش بهداشتی.

و این بدان معناست که آنها کاملاً راحت در مورد آن بنویسند – یا حتی عکس ارسال کنند. مقدار مشخصی از توضیحات ممکن است برای رساندن یک نکته ضروری باشد. اما اگر متوجه شدید که جنبه‌های خونین و خونین کاری را که انجام می‌دهید توصیف یا نشان می‌دهید، ممکن است بخواهید از آن عقب‌نشینی کنید.

محتوای خود را سازماندهی کنید

این مرحله دوگانه است. اول، طرح واقعی وب سایت شما وجود دارد. اگر می‌خواهید محتوای مراقبت‌های بهداشتی شما موفق باشد، مردم باید بتوانند وبلاگ‌ها، کتاب‌های الکترونیکی یا ویدیوهای شما را پیدا کنند.

اما سازماندهی مقاله، اینفوگرافیک یا خود ویدیو وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که محتوا همیشه به گونه ای سازماندهی شده است که برای هر خواننده یا بیننده ای منطقی باشد. با هر قسمت از محتوا، زمینه های زیادی ارائه دهید. حتی اگر 100 بار در مورد موضوع نوشته باشید، احتمالاً اولین تعامل خواننده شما با محتوای شما است.

وقتی صحبت از محتوای وب به میان می‌آید، به سربرگ‌های واضح، جملات و پاراگراف‌های کوتاه و نقاط گلوله خوانایی نیاز دارید. این جنبه‌های سازمانی محتوای شما را برای دیگران آسان می‌کند – و خوانندگان امروزی محتوا را به صورت آنلاین پردازش می‌کنند.

آن را در کانال های راست به اشتراک بگذارید

شما می توانید بهترین و مفیدترین محتوا را در زمینه خود ایجاد کنید. اما اگر کسی نتواند آن را پیدا کند کمکی به کسی نمی کند!

شما ممکن است بتوانید محتوا را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید. اما یک راه سریعتر برای دیده شدن محتوای شما توسط مخاطبان مناسب، اشتراک گذاری آن است. در حالی که ممکن است در کانال‌های معمولی (فیس‌بوک، توییتر و غیره) پست ارسال کنید، در انجمن‌ها و سایت‌های پشتیبانی پست بگذارید.

هنگامی که در آن هستید، می‌توانید نوع محتوایی را که افراد دیگر پست می‌کنند، ببینید و مردم به چه چیزی بیشتر پاسخ می‌دهند. شما این فرصت را دارید که به افراد بیشتری کمک کنید تا پاسخ های مورد نیاز خود را دریافت کنند و خود را به عنوان یک رهبر در حوزه کاری خود معرفی کنید.

مرتبط: 5 راه برای ایجاد محتوای مراقبت های بهداشتی با کیفیت در رسانه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید