شما در حال مشاهده هستید چگونه مراقبت خود را فراتر از پرداخت افزایش دهید

چگونه مراقبت خود را فراتر از پرداخت افزایش دهید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to Extend Your Care Beyond Checkout

از آنجایی که مردم همچنان به تلفن‌ها و رایانه‌های خود متکی هستند، مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از این وابستگی برای بهبود نتایج سلامت. یکی از راه هایی که ارائه دهندگان می توانند این کار را انجام دهند، اتخاذ یک پلت فرم تعامل دیجیتال است که ارتباطات خودکار و مرتبط با بیمار را ایجاد می کند. مردم اغلب به مراقبت بیشتری از آنچه در مطب یا بیمارستان ارائه می‌شود نیاز دارند، بنابراین مشارکت مداوم راهی عالی برای حمایت بیشتر از آنها است.

نقش پاسخگویی

لبخند زدن و سر تکان دادن بیماران با آنها آسان است، اما اینکه آیا آنها پس از خروج از اتاق معاینه از این برنامه مراقبت پیروی می کنند یا خیر، داستان کاملاً متفاوتی است. گاهی اوقات سلامت شخصی اولین چیزی است که برای خانواده، کار یا سایر تعهدات از بین می رود. برای افزایش انطباق، ارائه‌دهندگان باید از طریق افزایش تعاملات شخصی‌شده، بیماران را آموزش داده و توانمند سازند. به نوبه خود، این تعاملات آنها را مسئول نگه می دارد.

مشارکت طولانی مدت اغلب نتایج بلندمدت سلامتی را به همراه دارد. بنابراین، بیمارانی که مراقبت های مزمن دریافت می کنند، می توانند به ویژه از این مسئولیت پذیری بهره مند شوند. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مزمن یا درد، مایل به تعامل بیشتر با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود هستند. یک نظرسنجی در سال 2017 از West Healthcare نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که طرح مراقبت مزمن آنها از بررسی گاه به گاه ارائه دهنده سود می برد.

ابزارهای تعامل همچنین به بیماران کمک می‌کنند احساس کنند که نسبت به مراقبت خود احساس مالکیت دارند. بیمارانی که در مراقبت از خود انگیزه و قدرت بیشتری احساس می‌کنند، احتمال بیشتری دارد که در سلامت و تندرستی خود مشارکت فعال داشته باشند.

با یک پلت فرم تعامل دیجیتال قوی، می‌توانید با بیماران ارتباط برقرار کنید، آنها را تشویق کنید تا برنامه‌های مراقبتی خود را دنبال کنند، پیشرفت آنها را نظارت کرده و موارد مهم را به آنها یادآوری کنید. به عنوان مثال، ارسال یک یادآوری به موقع در مورد واکسن آنفولانزا می تواند بیماران را تشویق کند تا یک قرار ملاقات تعیین کنند.

چگونه از تعامل دیجیتالی استفاده کنیم

مشارکت دیجیتالی یک راه عالی برای ارتباط با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، از برنامه ریزی تا یادآوری قرار ملاقات است. حتی می توانید یک ویدیوی از پیش ضبط شده را برای بیماران جدید ارسال کنید و از آنها به مطب خود استقبال کنید و برخی از کارکنان را معرفی کنید. این استراتژی می تواند یک راه عالی برای درگیر کردن بیماران از همان ابتدا باشد.

چه بخواهید ببینید روند درمان بیمار چگونه پیش می‌رود یا یک قرار ملاقات بعدی را به او یادآوری کنید، یک پلت فرم تعامل می‌تواند ابزار مفیدی باشد. نه تنها مسئولیت‌پذیری را افزایش می‌دهد، بلکه می‌تواند به آزاد کردن وقت کارکنان شما نیز کمک کند تا بتوانند کارهای خود را با حواس‌پرتی کمتر انجام دهند و به شما امکان می‌دهد ارتباطات عمیق‌تری بین بیمار و ارائه‌دهنده ایجاد شود.

با پلتفرم مناسب، بیماران می‌توانند درباره علائم فعلی، وضعیت و سطح درد خود بازخورد ارائه دهند. به نوبه خود، این بازخورد به ارائه دهندگان کمک می کند تا نیازهای خود را سریعتر برطرف کنند. برای مثال، اگر بیمار درد قابل توجهی را گزارش کند، شما یا یکی از کارکنانتان می‌توانید تماس بگیرید و ببینید چه مشکلی دارد. با رسیدگی سریع‌تر به شرایط، می‌توانید نتایج سلامتی را بهبود بخشید.

ایجاد ارتباطات سفارشی

پلتفرم تعامل دیجیتال زیست رایان توسط یک مدل اختصاصی بخش‌بندی روانشناختی پشتیبانی می‌شود. این ابزار بینش های ارزشمندی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ارتباط موثرتری داشته باشید.

با یک نظرسنجی سریع، این مدل مصرف کنندگان را به یکی از پنج بخش طبقه بندی می کند. این گروه ها ترجیحات ارتباطی منحصر به فردی، هم از نظر روش و هم در پیام دارند. با آشکار کردن این ترجیحات و همچنین روشن کردن انگیزه‌ها، اولویت‌ها و سبک زندگی بیماران، بخش‌بندی روان‌شناختی به ارائه‌دهندگان کمک می‌کند تا با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به روش‌های معنادارتری تعامل داشته باشند.

در نتیجه این تعاملات و افزایش مسئولیت‌پذیری، پلتفرم زیست رایان می‌تواند به شما در بهبود نتایج سلامت کمک کند – به‌ویژه برای بیمارانی که در مراقبت‌های مزمن هستند. پیام‌های خودکار قبل از پذیرش و پس از ترخیص ما 30- کاهش یافته است. بستری مجدد در بیمارستان روزانه برای بیماران مبتلا به نارسایی احتقانی قلب تا 90 درصد.

مشارکت دیجیتالی مراقبت‌های بهداشتی را آنطور که می‌شناسیم تغییر می‌دهد. تقسیم بندی روانشناختی، همراه با پلت فرم تعامل دیجیتال زیست رایان، می تواند به شما کمک کند رفتارهای سالم را در بیماران خود تشویق کنید تا بتوانید نتایج سلامتی آنها را بهبود بخشید.

برای اطلاعات بیشتر درباره رابطه بین تقسیم‌بندی روانشناختی، تعامل دیجیتال و نتایج سلامت، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید