شما در حال مشاهده هستید چگونه مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهیم؟ AHA می‌گوید که بیشتر موارد مشابه کار نمی‌کنند

چگونه مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهیم؟ AHA می‌گوید که بیشتر موارد مشابه کار نمی‌کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to Reduce Cardiovascular Disease Deaths

در طول 50 سال گذشته، پیشرفت چشمگیری در کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی و سکته ایجاد شده است. در زمانی که “سلامت قلب” به یک کلمه رایج تبدیل شده است، به نظر می رسد که ما در کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی (CVD) به خوبی عمل می کنیم. متأسفانه، CVD هنوز هم علت اصلی مرگ و میر در سراسر جهان است و هر سال بیش از 17.3 میلیون جان خود را از دست می دهد.

در حالی که کاهش مرگ و میرهای CVD قابل ستایش است، یک مشکل جدید وجود دارد: فلات. عوامل خطر بیماری قلبی و سکته، مانند چاقی، و همچنین هزینه های مراقبت از این مشکلات در حال افزایش است. در طول 20 سال گذشته، هزینه ها برای هر فردی که از مراقبت های قلبی عروقی استفاده می کند، دو برابر شده است. در سال 2015، هزینه های مرتبط با CVD به 318 میلیارد دلار رسید و این تعداد همچنان در حال افزایش است.

بیماران شروع به نگرانی کرده اند که درمان های پزشکی عالی نجات دهنده و بهبود دهنده زندگی در دسترس آنها در نهایت مقرون به صرفه نخواهد بود. فراتر از این، شکاف هایی در کیفیت مراقبت وجود دارد و نوآوری دارو در جایی که باید باشد عقب مانده است. انجمن قلب آمریکا قرار نیست این فلات را به عنوان حالت عادی جدید بپذیرد.

راههای جدید برای کاهش مرگ و میر CVD

AHA متعهد به توسعه روش‌ها و نقشه‌های راه جدید برای درمان است. ابتکار ارزش در مراقبت‌های بهداشتی، از AHA و دانشگاه دوک ، در حال اجرای یک سری برنامه های آزمایشی است که منجر به نقشه راه برای ایجاد یک سیستم مقرون به صرفه تر و پایدارتر و مشخص کردن اصلاحات لازم در سیاست گذاری و مراقبت می شود. هدف کاهش این هزینه های فزاینده و ایجاد مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ارزش برای سلامت قلب و عروق است.

یکی دیگر از روش‌های AHA، پلتفرم انگیزه سلامت است که با همکاری زیست رایان ایجاد شده است. هدف پلت فرم انگیزش سلامت این است که از طریق برقراری ارتباط با بیماران در مراقبت از آنها درگیر شود. بهترین راه ممکن همچنین به کاهش پذیرش مجدد، افزایش سلامت عمومی و پیشگیری از CVD و مدیریت اشکال خاص CVD کمک می کند.

چگونه پلتفرم انگیزه سلامت می تواند به کاهش مرگ و میر CVD کمک کند؟

پلتفرم انگیزه سلامت از روش بخش‌بندی روانشناختی زیست رایان استفاده می‌کند. این به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا با بیماران خود به بهترین شکل برای آنها ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، 69 درصد از خودیافتگان، که دوست دارند سلامتی خود را در اولویت قرار دهند، موافقند که اگر بیمارستان بستر انگیزش سلامت را ارائه دهد، درک آنها از بیمارستان بسیار بهبود می یابد. بنابراین اگر می‌خواهید افراد بیشتری که به خود دست می‌یابند یک چک‌آپ سالانه برای حفظ سلامت قلب خود انجام دهند و از پلتفرم انگیزه سلامت استفاده کنند، می‌خواهید از طریق کپی‌هایی که به نگرش‌ها، ارزش‌ها و سبک زندگی آن‌ها توجه می‌کند، با آنها ارتباط برقرار کنید. انگیزه های خود را به کار گیرند و از کانال های ارتباطی ترجیحی خود از جمله ایمیل، نامه چاپی / نامه مستقیم و متن استفاده کنند. استفاده از خوشامدترین سبک ارتباطی برای هر بیمار، این احتمال را افزایش می دهد که آنها از آموزش های تجویز شده خود بیاموزند و به عضوی فعال در سفر سلامتی خود تبدیل شوند.

HMP perception Hospital

توانمندسازی بیماران برای ایفای نقش فعال در مراقبت های بهداشتی برای کاهش مرگ و میر ناشی از CVD بسیار مهم است. تقریباً 20 درصد از بیماران پرخطر حداقل یکی از نسخه های داروهای قلبی خود را پس از حمله قلبی تکمیل نمی کنند. پلتفرم انگیزه سلامت می تواند به دسترسی به این بیماران کمک کند و اهمیت داروهایشان را برای سلامت قلب و عروق به آنها یادآوری کند.

به طور کلی، خوب است که به پیشرفت های انجام شده در 50 سال گذشته در کاهش مرگ و میر ناشی از CVD افتخار کنیم. اما ما نمی توانیم در اینجا راضی باشیم. وجود CVD همچنان در حال رشد است، همانطور که قیمت مراقبت نیز افزایش می یابد. پیشگیری از CVD اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است و برنامه‌هایی مانند پلتفرم انگیزه سلامت می‌توانند به بیماران آموزش دهند که چگونه از سلامت قلب خود مراقبت کنند.

نگاهی دقیق تر به نحوه استفاده از تقسیم بندی روانشناختی برای جلوگیری از حوادث قلبی عروقی و کاغذ سفید زیست رایان را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید