شما در حال مشاهده هستید چگونه مصرف کنندگان ناشناس را به بیماران شناخته شده تبدیل کنیم

چگونه مصرف کنندگان ناشناس را به بیماران شناخته شده تبدیل کنیم

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Scott-Linabarger [سری پادکست بلندگوهای SHSMD16] دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیر عامل زیست رایان، با اسکات لینابرگر، معاون حساب‌های استراتژیک و جاش فیلدمن، معاون فروش Medicom Health Interactive در مورد اینکه چگونه برنامه نرم‌افزار آنها می‌تواند مصرف‌کنندگان ناشناس را به شناخته‌شده تبدیل کند، صحبت می‌کند. بیماران.

به‌عنوان بازاریاب‌های مراقبت‌های بهداشتی، شنیدن این سؤال از پزشکان و مدیران بیمارستان‌ها رایج است: «چگونه بیماران بیشتری دریافت کنیم؟» در پادکست امروز، این سوالی است که دکتر علی حاجی ابراهیمی و مهمانان اسکات لینابارگر و جاش فیلدمن با استفاده از برنامه‌های نرم‌افزاری منحصربه‌فرد Medicom Health Interactive به طور طولانی درباره آن بحث می‌کنند.

جاش توضیح می‌دهد: «برخی از بیمارستان‌ها به‌عنوان یک استراتژی بزرگ‌تر رشد سهم بازار درآمد، بر جذب بیماران جدید متمرکز هستند. “در حالی که دیگران در حال گذار به ارزش هستند و به دنبال شناسایی مصرف کنندگان “در معرض خطر” در منطقه به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر سلامت جمعیت هستند.” Screen Shot 2016-09-13 at 10.41.57 AM

همانطور که جاش توضیح می‌دهد، بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی از ابزارهای Medicom برای شناسایی مصرف‌کنندگانی در جوامع خود استفاده می‌کنند که در معرض خطر بیماری‌های مزمن خاص هستند، بنابراین آنها می‌توانند با بیماران بالقوه تماس بگیرند و آنها را به ارائه‌دهنده مراقبت مناسب ارجاع دهند.

>

“مصرف کننده ناشناس” به چه معناست؟

طبق نظر اسکات و جاش، سه نوع مصرف کننده وجود دارد:

 1. مصرف کنندگانی که برای ارائه دهنده خدمات بهداشتی کاملاً شناخته شده هستند. این مصرف کنندگان بیماران هستند. آنها در EMR ارائه دهنده هستند. آنها دارای شماره تلفن، آدرس، جمعیت شناسی و سابقه سلامت هستند.
 2. مصرف‌کنندگانی که تا حدی شناخته شده‌اند. ممکن است چندین سال پیش مصرف‌کننده بوده باشند، اما سابقه سلامتی کمی وجود دارد.
 3. مصرف کنندگان ناشناس. این بزرگترین گروه است. اینها بیمار نیستند و ارائه دهنده خدمات بهداشتی چیزی در مورد آنها نمی داند.

“ابزار Medicom بیمارستان ها را قادر می سازد تا مشتریان را درگیر کنند. اسکات توضیح می دهد که آنها را وادار کنید تا با پر کردن اطلاعات مربوط به سلامتی خود را شناسایی کنند. “این به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با آنها ارتباط برقرار کنید و به روشی بسیار منحصر به فرد و سفارشی با آنها صحبت کنید.”

چگونه داده های ارزیابی را دریافت می کنید؟

Medicom داده‌ها را به روش‌های مختلفی به دست می‌آورد، که اسکات در پادکست بیشتر توضیح می‌دهد:

 • PPC: پرداخت به ازای کلیک و تبلیغات دیجیتال روشهای اصلی هستند. هدف شما این است که افراد را به یک صفحه فرود برسانید که در آنجا ارزیابی ریسک انجام می دهند؛
 • رویدادهای انجمن که در آن می‌توانید مشتریان را درگیر کنید؛
 • رویدادهای دکتر که می توانید جمعیت را ارزیابی کنید؛
 • در وب سایت و صفحات خط خدمات؛
 • و فیس‌بوک، که تعداد زیادی از پروفایل‌کنندگان ریسک کامل را هدایت می‌کند.

با داده ها چه می کنید؟

بر کسی پوشیده نیست که پیگیری می‌تواند مشکل‌ساز باشد، به همین دلیل است که Medicom برنامه‌ای از نوع اتوماسیون بازاریابی را در نظر گرفت.

جاش توضیح می‌دهد: «ما به آنها کمک می‌کنیم همه نقاط را به هم متصل کنند. “به عنوان مثال، ما می‌توانیم در انجام PPC، می‌توانیم در فیس‌بوک و ایمیل مستقیم کمک کنیم تا بتوانیم در ارتقای ابزارها کمک کنیم و می‌توانیم در پیگیری کمک کنیم.”

همانطور که اسکات بیشتر توضیح می دهد، “این ابزارهای تعامل در میانه یک فرآیند هستند. شروع این فرآیند مدل سازی و هدف قرار دادن افرادی است که با آنها صحبت می کنید. آیا با افراد مناسب صحبت می کنید؟ سپس کار خلاقانه و تبلیغ وجود دارد – دریافت آن پیام در مقابل مردم. و در قسمت پشتی این است که با سرنخ ها چه باید کرد. چگونه آنها را پیگیری و پرورش می دهید و آنها را به بیمار تبدیل می کنید؟»

اینها همه بخشی از فرآیند تبدیل یک مصرف کننده ناشناس به بیمار شناخته شده است.

Medicom Health Interactive برنامه‌های کاربردی نرم‌افزار سلامت و تندرستی مبتنی بر شواهد را توسعه می‌دهد که جمعیت‌های در معرض خطر را طبقه‌بندی می‌کند و مصرف‌کنندگان را برای ایجاد و ارائه مراقبت‌های بهداشتی توانمند می‌سازد. سیستم ها و بیمارستان ها با اطلاعات مصرف کننده مورد نیاز برای ارتقای خطوط خدمات خود از طریق پیام رسانی هدفمند.

دیدگاهتان را بنویسید